Son dakika Salih Zeki Murzioğlu haberleri, Salih Zeki Murzioğlu son dakika, son dakika Salih Zeki Murzioğlu

Son Dakika Salih Zeki Murzioğlu Haberleri

Son dakika Salih Zeki Murzioğlu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son salih zeki murzioğlu haberleri anında burada.

 • Dün 13:40 Murzioğlu: Murzioğlu: "Destek devam etmeli"

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, pandemi döneminde istihdamı korumak adına atılan en önemli adımlardan biri olan 'kısa çalışma ödeneğinin(KÇÖ) ayrıca, gelir ve kira desteğinin normal çalışma düzenine geçinceye kadar sürdürülmesine ihtiyaç...

 • 24.02.2021 16:05 Murzioğlu: Murzioğlu: "Bu fırtınada birbirimizden aldığımız güçle ayakta durabiliriz"

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, yerel işletmelere sahip çıkılması amacıyla başlattıkları farkındalık çalışmasına destek olunması çağrısını yineleyerek, "Birbirimize omuz vererek, pandeminin oluşturduğu bu fırtınada birbirimizden aldığımız...

 • 19.02.2021 12:30 Sizin oraların nesi meşhur programında Samsun konuşuldu Sizin oraların nesi meşhur programında Samsun konuşuldu

  Antalya Ticaret Borsası (ATB) ile Antalya Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliğinde ülkemizin yöresel ürünlerini il il gündeme getirmek, başarı hikayelerini paylaşmak amacıyla düzenlenen "Sizin Oraların Nesi Meşhur?

 • 18.02.2021 13:58 Murzioğlu: Murzioğlu: "Yapılandırma fırsatından yararlanın"

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, oda üyelerine gecikme zammı affı imkanı sağlayan 7256 sayılı Yapılandırma Kanunu'nun başvuru süresinin 28 Şubat 2021 tarihinde dolduğunu hatırlatarak, "Fırsattan yararlanın" çağrısında bulundu.

 • 29.01.2021 16:57 Türkiye'nin ilk Intermodal Lojistik Merkezine 'Mobil Gümrük Noktası' açıldı Türkiye'nin ilk Intermodal Lojistik Merkezine 'Mobil Gümrük Noktası' açıldı

  Türkiye'nin ilk Intermodal Lojistik Merkezine 'Mobil Gümrük Noktası' açıldı Türkiye'nin kuzey kapısı Samsun Lojistik Merkezine yeni "Mobil Gümrük Noktası" Lojistik Merkezine kurulan "Mobil Gümrük Noktası" ile işlemler daha hızlı yapılabilecek Türkiye'nin ilk 'Intermodal Lojistik Merkezi' olan...

 • 11.01.2021 11:55 Samsun TSO'dan KOBİ'leri rahatlatacak imza Samsun TSO'dan KOBİ'leri rahatlatacak imza

  Tedarik zincirinin güvenli işlemesi, alıcı ve satıcının tahsilat, finansman sıkıntısı çekmeden ticaret yapmasını hedefleyen, "Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması" Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile banka arasında imzalandı.

 • 06.01.2021 14:15 DTO'dan KOBİ'leri rahatlatacak imza DTO'dan KOBİ'leri rahatlatacak imza

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) çatısı altındaki 1,5 milyon işletme yararlanabileceği, KOBİ'leri rahatlatacak finansman anlaşması imzalandı.

 • 04.12.2020 12:28 SGK İl Müdürü Kaya: SGK İl Müdürü Kaya: "Yapılandırma fırsatını değerlendirin"

  Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nu ziyaretinde konuşan SGK Samsun İl Müdürü Ünal Kaya, 7256 sayılı Yapılandırma Kanunu'nun birçok avantajı beraberinde getirdiğini belirterek, ilgili mükelleflerin 'fırsattan yararlanmaları' çağrısında bulundu.

 • 28.11.2020 13:26 Samsun AB Bilgi Merkezi'nden anlamlı kampanya Samsun AB Bilgi Merkezi'nden anlamlı kampanya

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Samsun AB Bilgi Merkezi, "Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü" dolayısıyla gerçekleştirdiği ilan kampanyası ile kadına karşı şiddetle mücadelenin önemine dikkat çekti.

 • 13.11.2020 12:14 "İhracata İlk Adım'da" Samsun pilot il seçildi

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, ihracat potansiyeli olan firmaların destekleneceği bir proje olan "81 İlde İhracata İlk Adım Programı" kapsamında, Samsun'un Ticaret Bakanlığı tarafından pilot il seçildiğini açıkladı.

 • 08.11.2020 15:25 Başkan Demir'den yoğun hafta sonu mesaisi Başkan Demir'den yoğun hafta sonu mesaisi

  SAMSUN (İHA) – Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ankara'daki temaslarının ardından geldiği Samsun'da mesaisine kaldığı yerden devam etti.

 • 28.10.2020 18:17 Samsun protokolü Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı Samsun protokolü Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı

  SAMSUN (İHA) – Samsun protokolü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı yayınladıkları mesajlarla kutladı.

 • 28.10.2020 12:38 Hisarcıklıoğlu, Samsun'un sorunlarını dinledi Hisarcıklıoğlu, Samsun'un sorunlarını dinledi

  Video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen "Samsun İli Oda ve Borsaları İstişare Toplantısı"nda bölgenin sorunlarını ve görüşlerini dinleyen TOBB Başkanı M.

 • 22.10.2020 12:01 Ünal: Ünal: "Sigortalı işçi çalıştıran kazanır"

  Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nu ziyaretinde konuşan SGK Samsun İl Müdürü Ünal Kaya, sigortasız işçi çalıştırmanın, sigortalı çalıştırmaktan çok daha maliyetli olduğunu belirterek, "Sigortalı işçi çalıştıran işveren hem kendi kazanır hem de ülkesine kazandırır" dedi.

 • 19.10.2020 17:00 Yılmaz: Yılmaz: "Ekonomimizin güçlenmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz"

  AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ekonominin güçlenmesi için var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

 • 15.10.2020 11:35 Murzioğlu: Murzioğlu: "Sağlıkçılarımıza minnet borçluyuz"

  Video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Genişletilmiş Meslek Komitesi Toplantısı'nda üyeler, sektörleriyle ilgili beklentilerini ve sıkıntılarını dile getirdi.

 • 09.10.2020 13:03 Macaristan'ın İstanbul Başkonsolosu Keller, yatırımcıları ülkesine davet etti Açıklaması Macaristan'ın İstanbul Başkonsolosu Keller, yatırımcıları ülkesine davet etti Açıklaması

  Macaristan'ın İstanbul Başkonsolosu Laszlo Keller, "Macaristan, Orta Avrupa'nın kalbinde batı ile doğu arasında kavşak noktadadır.

 • 06.10.2020 15:43 Yeşilyurt MYO, 'endüstriyel robotik kol'a kavuşacak Yeşilyurt MYO, 'endüstriyel robotik kol'a kavuşacak

  Samsun Valisi Zülkif Dağlı ve OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal üniversite, sanayi etkileşiminin can damarlarından Yeşilyurt Demir Çelik Meslek yüksekokulunda incelemelerde bulundu.

 • 03.10.2020 12:54 Son dakika haberi! Murzioğlu, Bakan Varank'a Samsun'un beklentilerini ve sıkıntılarını iletti Son dakika haberi! Murzioğlu, Bakan Varank'a Samsun'un beklentilerini ve sıkıntılarını iletti

  Bir son dakika haberine göre Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın, video konferans yöntemiyle 365 oda/borsa yönetim kurulu başkanlarıyla görüştüğü toplantıya katılarak, kentin sanayideki beklentilerini ve sıkıntılarını iletti.

 • 26.09.2020 14:29 Samsunlu firmaların ihracat başarısı Samsunlu firmaların ihracat başarısı

  Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), 2019 yılında yaptıkları ihracat tutarlarına göre Türkiye'nin ilk 1000 firmasını açıkladı.

 • 24.09.2020 16:15 Çek ve Samsunlu iş adamları iş birliği için bir araya geldi Çek ve Samsunlu iş adamları iş birliği için bir araya geldi

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından ihracatın geliştirilmesi için Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerin (KOBİ) desteklenmesine yönelik olan, Avrupa Birliği (AB) destekli, "AB-Türkiye İş Köprülerinin Daha Fazla İşbirliği ve Anlayış Yoluyla Güçlendirilmesi Projesi"...

 • 17.09.2020 18:29 Samsun'da kenevir çeşitleri Samsun'da kenevir çeşitleri "Narlı" ve "Vezir" tescil onayına sunulacak

  Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Kenevir Araştırmaları Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Selim Aytaç, "Narlı" ve "Vezir" adındaki iki kenevir çeşidinin tescili için son aşamaya gelindiğini bildirdi.

 • 17.09.2020 17:24 Kenevir endüstrisi OMÜ'de masaya yatırıldı Kenevir endüstrisi OMÜ'de masaya yatırıldı

  Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörlüğü tarafından düzenlenen "Ülkemizde Kenevirin Durumu ve Geleceği" konulu toplantı, Samsun protokolünün geniş katılımı ile gerçekleşti.

 • 02.09.2020 13:54 Murzioğlu: Murzioğlu: "İş birliğine hazırız"

  Yeni kurulan Türk-Arap Yatırımcı ve İş Adamları Derneği (TAYİAD) Yönetim Kurulu üyeleri, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nu makamında ziyaret etti.

 • 31.08.2020 22:55 Siyaset ve iş dünyasını buluşturan düğün Siyaset ve iş dünyasını buluşturan düğün

  Yeşilyurt Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Yeşilyurt kızını evlendirdi. Meltem Yeşilyurt, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Haluk Akyüz'ün oğlu Resul Akyüz'le nikah masasına oturdu. Nişan yüzüklerini geçen yıl Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın taktığı Meltem Yeşilyurt ile Resul Akyüz'ün Samsun Sheraton Hotel'de gerçekleşen görkemli düğün töreni, iş, siyaset ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerini buluşturdu.

 • 28.08.2020 14:00 Murzioğlu: Murzioğlu: "Tüm çabamız Samsun'u bulunduğu konumdan daha yukarılara taşımak"

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, oda olarak tüm çabalarının Samsun'u bulunduğu konumdan daha yukarılara taşımak olduğunu söyledi.

 • 27.08.2020 12:57 Büyükelçi Kiondo'dan Tanzanya'ya yatırım daveti Büyükelçi Kiondo'dan Tanzanya'ya yatırım daveti

  Tanzanya hakkında bilgi vermek, var olan ticari ilişkileri değerlendirmek, yeni iş birlikleri geliştirmek ve yatırım fırsatlarını anlatmak adına Samsun'a gelen Büyükelçisi Prof. Elizabeth K. Kiondo, Samsunlu iş adamlarını ülkelerine yatırım yapmaya davet etti.

 • 27.08.2020 10:30 OMÜ ve TSO paydaşlık ilişkileri ele alındı OMÜ ve TSO paydaşlık ilişkileri ele alındı

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetimi, Başkan Salih Zeki Murzioğlu öncülüğünde Ondokuz Mayıs Üniversitesinin (OMÜ) yeni Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 • 19.08.2020 16:01 Murzioğlu'ndan virüse karsı hassasiyet uyarısı Murzioğlu'ndan virüse karsı hassasiyet uyarısı

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, pandemi sürecinde gerekli tedbirlere uyulmasının önemine dikkat çekerek, "Bu durum hem sağlık açısından büyük tehdit olduğu gibi, ekonomik bağlamda da bize ek külfet olarak geri dönüyor.

 • 17.08.2020 13:49 Vali Dağlı Samsun TSO'da Vali Dağlı Samsun TSO'da

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) Yönetimini ziyaretinde konuşan Vali Zülkif Dağlı, sanayileşmenin ülke ve şehirlerin kalkınmasının en önemli dinamosu olduğunu kaydetti.

 • 13.08.2020 14:16 Türkiye'nin ikinci 500'ü arasında Samsun'dan 11 firma Türkiye'nin ikinci 500'ü arasında Samsun'dan 11 firma

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasına giren Samsunlu 11 firmayı başarılarından dolayı kutladı.

 • 11.08.2020 15:41 Vali Dağlı: Vali Dağlı: "Kurallara uymazsak sayılarda artış da olur, afaki sıkıntılar yaşarız"

  Vali Dağlı: "Kurallara uymazsak sayılarda artış da olur, afaki sıkıntılar yaşarız" "Yoğun bakım ve yatak sayımızda sorun yok" Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, "Kurallara uymazsak sayılarda artış da olur.

 • 06.08.2020 14:27 Vali Dağlı: Vali Dağlı: "Samsun'da hastanelerin doluluk oranının çok yüksek olduğu iddiaları doğru değil"

  Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Samsun'da hastanelerin doluluk oranının çok yüksek olduğu iddialarının doğru olmadığını söyledi.

 • 17.07.2020 14:23 Samsun TSO'dan yeni hizmet Samsun TSO'dan yeni hizmet

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Ticaret Sicil Müdürlüğünce 14 Temmuz tarihi itibarıyla yeni geçtikleri uygulamayla, MERSİS üzerinden tescil edilen kuruluş ve değişiklik işlemlerinin aynı gün içinde 'Ticaret Sicili Gazetesi'nde...

 • 16.07.2020 15:17 Samsun'da iki kuruluşa Kovid-19 belgesi verildi Samsun'da iki kuruluşa Kovid-19 belgesi verildi

  Samsun'da gerekli şartları yerine getiren Samsun Ticaret ve Sanayi Odası'na (TSO) Kovid-19 Güvenli Hizmet Belgesi, Sheraton Grand Samsun Hotel'e ise Kovid-19 Güvenli Turizm Belgesi verildi.

 • 16.07.2020 14:30 Samsun TSO bir ilke imza attı Samsun TSO bir ilke imza attı

  Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından yürütülen "Kovid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu" şartlarını yerine getiren Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Karadeniz Bölgesi'nde kamu kurum ve kuruluşları arasında bir ilke imza atarak "Kovid-19 Güvenli Hizmet Belgesi" aldı.

 • 16.07.2020 00:31 15 Temmuz darbe girişiminin 4. yıl dönümünde Samsun nöbette 15 Temmuz darbe girişiminin 4. yıl dönümünde Samsun nöbette

  15 Temmuz darbe girişiminin 4. yıl dönümünde Samsun nöbette Vali Dağlı: "Darbe girişiminin ekonomiye 2016 yılında verdiği zarar 400 milyar TL" Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın 15 Temmuz 2016'daki başarısız darbe girişiminin 4.

 • 14.07.2020 18:41 Samsun protokolü '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nü kutladı Samsun protokolü '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nü kutladı

  Samsun protokolü tarafından yayımlanan mesajlarla "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" kutlandı.

 • 13.07.2020 13:45 Başkan Murzioğlu, Samsun'un gurur markalarını kutladı Başkan Murzioğlu, Samsun'un gurur markalarını kutladı

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye'nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasına giren üç Samsunlu firmayı başarılarından dolayı kutladı.

 • 11.07.2020 16:33 LAYSİAD'da Ali Sukas dönemi LAYSİAD'da Ali Sukas dönemi

  Ladikli Yönetici, Sanayici ve İş Adamları Derneği (LAYSİAD) 5. Olağan Genel Kurulu'nda Ali Sukas, başkan seçildi.

 • 30.06.2020 15:38 - Oka Yönetim Kurulu Toplantısı - Oka Yönetim Kurulu Toplantısı

  - Oka Yönetim Kurulu Toplantısı OKA Yönetim Kurulu Başkanı ve Çorum Valisi Mustafa Çiftçi: "Teknik Destek Programının uygulama alanını kar amacı güden işletmeleri de içerecek şekilde genişletilmesi de görüşülecek" Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Haziran ayı Yönetim Kurulu Toplantısı...

 • 24.06.2020 17:20 Samsunlu iki firma ilki başardı Samsunlu iki firma ilki başardı

  SAMSUN (İHA) – Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Samsun Belgelendirme Müdürlüğü tarafından, korona virüsü güvenli turizm, korona virüsü güvenli üretim belgelendirme faaliyetleri kapsamında Karadeniz Bölgesi'nde ilk defa belge almaya hak kazanan iki firmaya düzenlenen törenle belgeleri verildi.

 • 24.06.2020 16:46 Murzioğlu: Murzioğlu: "Çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz"

  Video konferansla gerçekleştirilen Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Mayıs-Haziran Ayları Birleştirilmiş Meclis Toplantısı'nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, pandemi ile birlikte yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen iş dünyası olarak yılmadan, yorulmadan çalışmaya ve...

 • 23.06.2020 15:31 Demir: Demir: "Esnafımızın her zaman destekçisiyiz"

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Esnafımızın her zaman destekçisiyiz.

 • 10.06.2020 13:41 Samsun TSO'dan yeni bir hizmet daha Samsun TSO'dan yeni bir hizmet daha

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Ticaret Sicil Müdürlüğünce verilen bazı belgelerin odaya gelmeden, "MERSİS" programı üzerinden verilmeye başlandığını açıkladı.

 • 05.06.2020 12:05 Sipariş AR-GE KOBİ'leri bekliyor Sipariş AR-GE KOBİ'leri bekliyor

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, TÜBİTAK tarafından, proje bütçesi üst sınırı 2.5 milyon TL olan KOBİ'lere yönelik "Siparişe Dayalı AR-GE Projeleri için KOBİ Destekleme Çağrısı (Sipariş AR-GE 2020)" açıldığını söyledi.

 • 04.06.2020 15:46 Murzioğlu, video konferansla Pakdemir ile görüştü Murzioğlu, video konferansla Pakdemir ile görüştü

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli'nin, video konferans yöntemiyle 365 oda/borsa yönetim kurulu başkanlarıyla görüştüğü toplantıya katıldı.

 • 03.06.2020 11:58 Murzioğlu: Murzioğlu: "Kredi destek paketi önemli bir fırsat"

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın koordinasyonunda kamu bankalarınca açıklanan yeni "kredi destek paketleri"nin sektörler ve yerli üretimin canlanması için önemli fırsat olduğunu söyledi.

 • 02.06.2020 14:20 Murzioğlu: Murzioğlu: "Pandemi büyük bir fırsat olabilir"

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 ile birlikte yeni bir dünya düzenine herkesin hazır olması gerektiğini belirterek, "Eğer yeni çağı iyi okur, iyi analiz eder ve ona göre konumlanırsak bu pandemi bizim...

 • 28.05.2020 13:44 Samsun TSO'dan bin 300 aileye gıda yardımı Samsun TSO'dan bin 300 aileye gıda yardımı

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) iş birliği ile Ramazan ayında ihtiyaç sahibi bin 300 aileye gıda yardımında bulundu.