Son dakika Semih Çelik haberleri, Semih Çelik son dakika, son dakika Semih Çelik

Son Dakika Semih Çelik Haberleri

Son dakika Semih Çelik haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son semih çelik haberleri anında burada.

  • 27.02.2021 27 Şub 18:57 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Gaziosmanpaşa ÜniversitesiHakemler: Yavuz Akdemir, Mustafa DemirTokat Belediye Plevne: Furkan Aydın, West, Kvalen, Geraldo, Abdullah Cam, Cansın Hacıbekiroğlu (Semih Çelik, Hasan Hüseyin Mermer, Atakan Topal, Özgür Türkmen, Yusuf Özdemir)Bursa Büyükşehir Belediyespor: Arda Bostan,...

  • 24.02.2021 24 Şub 18:59 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Gaziosmanpaşa ÜniversitesiHakemler: Yavuz Akdemir, Sema KayıkçıTokat Belediye Plevne: Atakan Topal, West, Kvalen, Geraldo, Abdullah Cam, Cansın Hacıbekiroğlu (Semih Çelik, Hasan Hüseyin Mermer, Furkan Aydın, Halil Dolaşık)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Abdülsamet Yalçın, Özkan...

  • 21.02.2021 21 Şub 21:20 Efeler Ligi: Bingöl Solhan Spor: 3 Tokat Bld. Plevne: 2 Efeler Ligi: Bingöl Solhan Spor: 3 Tokat Bld. Plevne: 2

    Axa Sigorta Efeler Ligi 29. hafta karşılaşmasında Tokat Bld. Plevne Voleybol Takımı'nı konuk eden Bingöl Solhan Spor karşılaşmadan 3-2 galibiyetle ayrıldı.

  • 21.02.2021 21 Şub 18:59 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: KarşıyakaHakemler: Gürhan Gül, Ahmet Oğuzhan ÜnalSolhanspor: Muzaffer Yönet, Massari, Hakan Polat, Kuklinski, Miskevich, Burak Hazırol (Ali İhsan Heper, Koray Şahin, Serhat Uzun, Orçun Ergün, Mert Nevzat Güneş)Tokat Belediye Plevne: West, Graciano, Hasan Hüseyin Mermer, Kvalen,...

  • 17.02.2021 17 Şub 20:01 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Gaziosmanpaşa ÜniversitesiHakemler: Sadettin Deneri, Ahmet Oğuzhan ÜnalTokat Belediye Plevne: Atakan Topal, West, Kvalen, Geraldo, Abdullah Cam, Cansın Hacıbekiroğlu (Semih Çelik, Hasan Hüseyin Mermer, Furkan Aydın)Ziraat Bankkart: Van Garderen, Ter Maat, Atanasov, Bedirhan Bülbül,...

  • 13.02.2021 13 Şub 17:59 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Prof. Dr. Veysel EroğluHakemler: Ozan Cağı Sarıkaya, Zafer Özmen,Afyon Belediye Yüntaş: Vefa Yılmaz, Poglajen, Ömer Furkan Dur, Lima, Abrahan, Görkem Sertel, (Fatih Ürün, Alperay Demirciler, Hasan Balcıoğlu, Enaboifo, Berk Yılmaz)Tokat Belediye Plevne: Abdullah Çam, Furkan Aydın,...

  • 10.02.2021 10 Şub 18:11 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: BaşkentHakemler: Koray Yılmazgil, Meryem Tekol PelenkSpor Toto: Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, de Souza, Ali Deniz Yılmaz, İbrahim Emet, Gelinski (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Kemal Kayhan, Aziz Ataoğlan, Rıfat Kantarcıoğlu)Tokat Belediye Plevne: Furkan Aydın, West, Kvalen, Cansın...

  • 06.02.2021 06 Şub 17:57 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Gaziosmanpaşa ÜniversitesiHakemler: İsmail Yıldırım, Oğuzhan ÜnalTokat Belediye Plevne: Furkan Aydın, West, Kvalen, Geraldo, Abdullah Cam, Cansın Hacıbekiroğlu (Semih Çelik, Hasan Hüseyin Mermeri Halil Dolaşık, Atakan Topal )Galatasaray HDI Sigorta: Torres, Melih Sıratça, Doğukan Ulu,...

  • 03.02.2021 03 Şub 15:31 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Burhan FelekHakemler: Ramazan Demiröz, Mehmet TopalFenerbahçe HDI Sigorta: Ulaş Kıyak, Hoag, Vigrass, Metin Toy, Hidalgo, Emre Batur (Hasan Yeşilbudak, Caner Pekşen, İzzet Ünver, Nwachukwu, Halil İbrahim Kurt, Ahmet Karataş)Tokat Belediye Plevne: Cansın Hacıbekiroğlu, Geraldo, Abdullah...

  • 30.01.2021 30 Oca 17:09 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Şanlıurfa 11 NisanHakemler: İsmail Yıldırım, Hüseyin OkumuşHaliliye Belediyespor: Cüneyt Dağcı, Vilimanovic, Enes Atlı, Bisset, Sharifi, Ali Samet İçmeğiz (Metin Durmuş, Göktuğ Polat, Efe Er)Tokat Belediye Plevne: Furkan Aydın, West, Kvalen, Geraldo, Abdullah Çam, Cansın Hacıbekiroğlu...

  • 27.01.2021 27 Oca 17:23 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Gaziosmanpaşa ÜniversitesiHakemler: Burhan İlhan, Bilal ÇağlarTokat Belediye Plevne: Furkan Aydın, West, Kvalen, Geraldo, Abdullah Cam, Cansın Hacıbekiroğlu (Semih Çelik, Kaan Bülbül)Altekma: Buculjevic, Hugo, Ahmet Tümer, Kaan Gürbüz, Daniel, Yunus Emre Tayaz (Mehmet Özbek, Oğuzhan...

  • 23.01.2021 23 Oca 18:09 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Gaziosmanpaşa ÜniversitesiHakemler: Gürhan Gül, Ahmet Oğuzhan ÜnalTokat Belediye Plevne: Furkan Aydın, West, Kvalen, Geraldo, Abdullah Cam, Atakan Topal, (Semih Çelik, Cansın Hacıbekiroğlu, Hasan Hüseyin Mermer, Yusuf Özdemir)Arkas Spor: Efe Mandıracı, Burak Güngör, Blankenau, Mustafa...

  • 20.01.2021 20 Oca 16:01 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Koray Yılmazgil, Erhan AlparslanZiraat Bankkart: Van Garderen, Emin Gök, Ter Maat, Halil İbrahim Yücel, Bedirhan Bülbül, Arslan Ekşi (Berkay Bayraktar, Martin Atanasov)Tokat Belediye Plevne: Kvalen, Atakan Topal, Graciano, Abdullah Çam, Furkan Aydın, Matthew...

  • 26.12.2020 26 Ara 16:53 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Gaziosmanpaşa ÜniversitesiHakemler: Ozan Çağı Sarıkaya, Ahmet Oğuzhan ÜnalTokat Belediye Plevne: Furkan Aydın, West, Kvalen, Cansın Hacıbekiroğlu, Geraldo, Abdullah Cam (Semih Çelik, Atakan Topal, Yusuf Özdemir, Özgür Türkmen, Hüseyin Hasan Mermer, Halil Dolaşık)Spor Toto: İbrahim...

  • 22.12.2020 22 Ara 16:25 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: BaşkentHakemler: Koray Yılmazgil, Erkan SarıHalkbank: Oğuzhan Karasu, Aslan Ekşi, Faik Samed Güneş, Alexander Berger, Hernandez, Gökhan Gökgöz (Volkan Döne, Caner Ergül, Walsh, Ediz Kaan Fırıncıoğlu, Efe Bayram)Tokat Belediye Plevne: Atakan Topal, Geraldo Graciano da Silva Filho,...

  • 19.12.2020 19 Ara 18:29 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Tokat Gaziosmanpaşa ÜniversitesiHakemler: İsmail Yıldırım, Hüseyin KanberTokat Belediye Plevne: West, Kvalen, Cansın Hacıbekiroğlu, Graciano, Abdullah Cam, Furkan Aydın, (Semih Çelik, Atakan Topal)İnegöl Belediyespor: Caner Çiçekoğlu, Bahov, Mehmet Almaz, Nikola, Tudor Valchev, Bertuğ...

  • 24.11.2020 24 Kas 20:01 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Gaziosmanpaşa ÜniversitesiHakemler: İbrahim Ünal, Gürhan GülTokat Belediye Plevne: Furkan Aydın, West, Kvalen, Cansın Hacıbekiroğlu, Geraldo, Abdullah Cam (Semih Çelik, Atakan Topal, Yusuf Özdemir)Sorgun Belediyespor: Samet Ahmet Baltacı, Cepeda, Cirovic, Selim Demir, Pavlovic, Murat...

  • 18.11.2020 18 Kas 20:03 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Gaziosmanpaşa ÜniversitesiHakemler: Ozan Sarıkaya, Ahmet Oğuzhan ÜnalTokat Belediye Plevne: Furkan Aydın, West, Kvalen, Cansın Hacıbekiroğlu, Geraldo, Abdullah Cam (Semih Çelik, Atakan Topal, Yusuf Özdemir, Halil Dolaşık)Halkbank: Oğuzhan Karasu, Walsh, Gökhan Gökgöz, Berger, Faik...

  • 15.11.2020 15 Kas 18:53 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF Cengiz GöllüHakemler: Nurper Özbar, Ali İhsan GözüBursa Büyükşehir Belediyespor: Boğaçhan Zambak, Fatih Cihan, Husaj, Baroti, Uğur Kılınç, Melo (Esat Dalgıç, Çağatay Durmuş, Murathan Kısal, Muhammed Kaya, Anıl Tokat, Berk Dilmenler)Tokay Belediye Plevne: Matthew, Geraldo, Abdullah...

  • 11.11.2020 11 Kas 19:01 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: İnegölHakemler: Hakkı Demiralay, Serap Kukaİnegöl Belediyespor: Ekrem Caner Çiçekoğlu, Bahov, Mehmet Almaz, Gjorgiev, Ahmet Can Büyükgöz, Bertuğ Öndeş (Caner Dengin, Umut Özdemir, Ahmet Arslan, Ali Berkay Dağlar, Ahmet Emre Çetinkaya)Tokat Belediye Plevne: West, Kvalen, Cansın...

  • 08.11.2020 08 Kas 17:25 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Ali Yücel Hakemler: Zeki Bocutcu, Sema KayıkçıTokat Belediye Plevne: Furkan Aydın, West, Kvalen, Cansın Hacıbekiroğlu, Geraldo, Abdullah Cam (Semih Çelik)Solhanspor: Krauchuk, Koray Şahin, Massari, Orçun Ergün, Hakan Polat, Kuklinski (Burak Hazırol, Ali İhsan Heper, Muzaffer Yönet,...

  • 28.10.2020 28 Eki 19:49 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Ali Yücel Hakemler: Ahmet Oğuzhan Ünal, Gürhan GülTokat Belediye Plevne: Furkan Aydın, West, Kvalen, Cansın Hacıbekiroğlu, Geraldo, Abdullah Cam (Semih Çelik, Özgür Türkmen, Hasan Hüseyin Mermer) Afyon Belediye Yüntaş: Vefa Yılmaz, Sket, Poglajen, Bruno, Görkem Sertel, Ömer Furkan...

  • 25.10.2020 25 Eki 17:09 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Burhan Felek VestelHakemler: Ramazan Demiröz, Akif AltınGalatasaray HDI Sigorta: Doğukan Ulu, Selçuk Keskin, Burutay Subaşı, Vahit Emre Savaş, Torres, Yasin Aydın (Burak Mert, Onurcan Çakır, Batuhan Avcı, Melih Sıratça, Murat Yenipazar, Ertuğrul Gazi Metin)Tokat Belediye Plevne:...

  • 21.10.2020 21 Eki 19:55 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Ali Yücel Hakemler: İsmail Yıldırım, Hüseyin KamberTokat Belediye Plevne: Furkan Aydın, West, Kvalen, Cansın Hacıbekiroğlu, Geraldo, Abdullah Cam (Semih Çelik, Hasan Hüseyin Mermer)Haliliye Belediyespor: Bisset, Cüneyt Dağcı, Hernandez, Vilimanoviç, Ali Samet İçmegiz, Mert Tetik...

  • 18.10.2020 18 Eki 19:19 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Atatürk Voleybol Sigorta Shop Spor KompleksiHakemler: Arzu Uzatöz, Eyüpcan KayışçıoğluArkas Spor: Blankenau, Burak Güngör, Mert Matic, Efe Mandıracı, Yiğit Gülmezoğlu, Mustafa Cengiz (Bravo, Mustafa Koç, Mirza Lagumdzija)Tokat Belediye Plevne: Furkan Aydın, West, Kvalen,...

  • 14.10.2020 14 Eki 19:57 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: SorgunHakemler: Burhan İlhan, Tolgahan DinçerSorgun Belediyespor: Koray Şahin, Selim Demir, Pavlovic, Murat Palavar, Cepeda, Cirovic (Berkant Hızarcı, Yiğit Yıldız, Umut Demir, Burhan Zorluer, Samet Ahmet Baltacı, Rahmi Çağlar Aksoy) Tokat Belediye Plevne: West, Gracıano da Silva,...

  • 06.10.2020 06 Eki 15:31 Sason'da besiciler kış hazırlığına başladı Sason'da besiciler kış hazırlığına başladı

    Batman'ın Sason ilçesinde yaşayan besiciler, kış hazırlıklarını tamamlamak için kolları sıvadı.

  • 27.09.2020 27 Eyl 17:13 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Haldun AlagaşHakemler: Erol Akbulut, Akif Altınİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Abdulsamet Yalçın, Özkan Hayırlı, Serhat Coşkun, Oğuzhan Doğruluk, Emir Kaan Öztürk, Rıfat Erden Çevikel (Beytullah Hatipoğlu, Can Koç, Gökhan Çatal, Demirhan Durul)Tokat Belediye Plevne: Furkan Aydın,...

  • 23.09.2020 23 Eyl 17:57 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Atatürk Voleybol Sigorta Shop Spor KompleksiHakemler: Hakkı Demiralay, Eyüpcan KayışçıoğluAltekma: Cansın Çınar, Buculjevic, Hugo, Ahmet Tümer, Oğuzhan Tarakçı, Mehmet Hacıoğlu (Mehmet Özbek, Hüseyin Şahin, Kaan Gürbüz, Arda Bostan, Hamit Mandıracı, Berkant Mit)Tokat Belediye Plevne:...

  • 20.09.2020 20 Eyl 17:45 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Ali Yücel Hakemler: İsmail Yıldırım, Kaya ErdemTokat Belediye Plevne: Furkan Aydın, West, Kvalen, Cansın Hacıbekiroğlu, Geraldo, Abdullah Cam (Semih Çelik, Batı Kayhan, Halil Dolaşık, Hasan Hüseyin Mermer, Atakan Topal, Yusuf Özdemir, Özgür Türkmen) Fenerbahçe HDI Sigorta: Ulaş Kıyak,...

  • 13.09.2020 13 Eyl 17:49 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Ali Yücel Hakemler: Gürhan Gül, Ahmet Oğuzhan ÜnalTokat Belediye Plevne: Furkan Aydın, West, Kvalen, Cansın Hacıbekiroğlu, Geraldo, Abdullah Cam (Semih Çelik)Arhavi Voleybol: Onur Soydan, Ali Berke Sağır, Anıl Tatar, Bilal Tatar, Erenhan Can, Rıdvan Sağlık (Oğuzhan Altıntaş, Seymen...

  • 14.03.2020 14 Mar 17:37 Tokat Belediye Plevne 0-3 Halkbank Tokat Belediye Plevne 0-3 Halkbank

    Salon: Ali YücelHakemler: Ozan Çağı Sarıkaya, Gürhan GülTokat Belediye Plevne: Gökhan Çatal, Mert Tetik, Cansın Hacıbekiroğlu, Bedirhan Bülbül, Mehmet Hacıoğlu, Julius (Semih Çelik, Halil Dolaşık, Berkant Hızarcı, Atakan Topal )Halkbank: Stern, Hakkı Çapkınoğlu, İbrahim Emet, Seganov, Efe...

  • 14.03.2020 14 Mar 17:06 Voleybol Efeler Ligi: Tokat Bld. Plevne: 0 - Halkbank Ankara: 3 Voleybol Efeler Ligi: Tokat Bld. Plevne: 0 - Halkbank Ankara: 3

    Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi etabının son maçında Halkbank, deplasmanda Tokat Belediye Plevne'yi 3-0 yenerek 12. galibiyetini elde etti.

  • 14.03.2020 14 Mar 17:00 Voleybol Efeler Ligi: Tokat Bld. Plevne: 0 - Halkbank Ankara: 3 Voleybol Efeler Ligi: Tokat Bld. Plevne: 0 - Halkbank Ankara: 3

    Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi etabının son maçında Halkbank, deplasmanda Tokat Belediye Plevne'yi 3-0 yenerek 12. galibiyetini elde etti.

  • 14.03.2020 14 Mar 16:32 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Ali Yücel Hakemler: Ozan Çağı Sarıkaya, Gürhan GülTokat Belediye Plevne: Gökhan Çatal, Mert Tetik, Cansın Hacıbekiroğlu, Bedirhan Bülbül, Mehmet Hacıoğlu, Julius (Semih Çelik, Halil Dolaşık, Berkant Hızarcı, Atakan Topal )Halkbank: Stern, Hakkı Çapkınoğlu, İbrahim Emet, Seganov, Efe...

  • 07.03.2020 07 Mar 00:08 İnegöl Belediyespor 1-3 Tokat Belediye Plevne İnegöl Belediyespor 1-3 Tokat Belediye Plevne

    Salon: İnegölHakemler: Erol Akbulut, Sadettin Deneriİnegöl Belediyespor: Vefa Yılmaz, Uriarte, Burakhan Tosun, Bjorn, Oğuzhan Doğruluk, Cüneyt Dağcı (Can Ayvazoğlu, Berkan Bozan, Bertuğ Öndeş, Efe Er, Yunus Emre Tayaz)Tokat Belediye Plevne: Mehmet Hacıoğlu, Cansın Hacıbekiroğlu, Gökhan Çatal,...

  • 06.03.2020 06 Mar 22:26 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: İnegölHakemler: Erol Akbulut, Sadettin Deneriİnegöl Belediyespor: Vefa Yılmaz, Uriarte, Burakhan Tosun, Bjorn, Oğuzhan Doğruluk, Cüneyt Dağcı (Can Ayvazoğlu, Berkan Bozan, Bertuğ Öndeş, Efe Er, Yunus Emre Tayaz)Tokat Belediye Plevne: Mehmet Hacıoğlu, Cansın Hacıbekiroğlu, Gökhan Çatal,...

  • 29.02.2020 29 Şub 17:46 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Ali Yücel Hakemler: Ahmet Oğuzhan Ünal, Mustafa DemirTokat Belediye Plevne: Gökhan Çatal, Mert Tetik, Cansın Hacıbekiroğlu, Bedirhan Bülbül, Mehmet Hacıoğlu, Julius (Semih Çelik, Atakan Topal)Arhavi Voleybol: Alper Özdemir, Umut Şahin, Berk Özbek, Fatih Cihan, Bilal Tatar, Hamdi Erkan...

  • 24.02.2020 24 Şub 21:36 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Haldun AlagaşHakemler: İlhami Şenyurt, Akif Altınİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Samet Yalçın, Özkan Hayırlı, Serhat Coşkun, Batuhan Avcı, Uğur Güneş, Caner Pekşen (Beytullah Hatipoğlu, Caner Çiçekoğlu, Berkan Eryüz, Enaboifo, Emre Fırat)Tokat Belediye Plevne: Mehmet Hacıoğlu,...

  • 15.02.2020 15 Şub 19:14 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Ali YücelHakemler: Hakkı Demiralay, Gürhan GülTokat Belediye Plevne: Mehmet Hacıoğlu, Bedirhan Bülbül, Gökhan Çatal, Julius, Cansın Hacıbekiroğlu, Mert Tetik (Semih Çelik, Berkant Hızarcı)Sorgun Belediyespor: Halil İbrahim Kurt, Aslan Ekşi, Ali Alp Çayır, Mehmet Almaz, Centelles,...

  • 08.02.2020 08 Şub 17:38 Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Erhan Alparslan, Yıldız Hatice ÖzmenSpor Toto: Nascime, Kemal Kayhan., Arslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Uncoln (Deniz İvgen, Murat Tokgöz)Tokat Belediye Plevne: Gökhan Çatal, Mert Tetik, Cansın Çınar, Julius, Mehmet Hacıoğlu, Bedirhan Bülbül (Semih Çelik,...

  • 04.02.2020 04 Şub 21:38 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Ali YücelHakemler: Tuncay Kandemir, Halid CeritTokat Belediye Plevne: Gökhan Çatal, Bedirhan Bülbül, Mehmet Hacıoğlu, Cansın Çınar, Julius, Berkant Hızarcı (Mert Tetik, Halil Dolaşık, Semih Çelik, Atakan Topal, Cansın Hacıbekiroğlu )Ziraat Bankası: Cafer Kırkıt, Silva, Poglajen, Emin...

  • 01.02.2020 01 Şub 18:24 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Cengiz Göllü Hakemler: Yasin Okumuş, Erkan Cihan TürkerBursa Büyükşehir Belediyespor: Hüseyin Koç, Alisson, İbrahim Başaran, Ediz Kaan Fırıncıoğlu, Marshall, Furkan Dur (Metin Durmuş, Mehmet Zambak, Esat Dalgıç, Sharifi, Uğur Kılınç)Tokat Belediye Plevne: Mehmet Hacıoğlu, Bedirhan...

  • 25.01.2020 25 Oca 18:46 Tokat Belediye Plevne 0-3 Galatasaray HDI Sigorta Tokat Belediye Plevne 0-3 Galatasaray HDI Sigorta

    Salon: Ali YücelHakemler: İbrahim Ünal, Ahmet Oğuzhan ÜnalTokat Belediye Plevne: Gökhan Çatal, Mert Tetik, Cansın Hacıbekiroğlu, Bedirhan Bülbül, Cansın Çınar, Julius (Halil Dolaşık, Semih Çelik, Mehmet Hacıoğlu, Anıl Durgut, Berkant Hızarcı)Galatasaray HDI Sigorta: Melih Sıratça, Van...

  • 25.01.2020 25 Oca 18:00 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Ali YücelHakemler: İbrahim Ünal, Ahmet Oğuzhan ÜnalTokat Belediye Plevne: Gökhan Çatal, Mert Tetik, Cansın Hacıbekiroğlu, Bedirhan Bülbül, Cansın Çınar, Julius (Halil Dolaşık, Semih Çelik, Mehmet Hacıoğlu, Anıl Durgut, Berkant Hızarcı)Galatasaray HDI Sigorta: Melih Sıratça, Van...

  • 18.01.2020 18 Oca 22:13 Tokat Belediye Plevne 0-3 Arkas Spor Tokat Belediye Plevne 0-3 Arkas Spor

    Salon: Ali YücelHakemler: Gürhan Gül, Mustafa DemirTokat Belediye Plevne: Bedirhan Bülbül, Gökhan Çatal, Julius, Cansın Çınar, Berkant Hızarcı, Mert Tetik (Alperay Demirciler, Cansın Hacıbekiroğlu, Mehmet Hacıoğlu, Anıl Durgut, Semih Çelik, Halil Dolaşık)Arkas Spor: Muhammet Kaya, Burak...

  • 18.01.2020 18 Oca 21:34 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Ali Yücel Hakemler: Gürhan Gül, Mustafa DemirTokat Belediye Plevne: Bedirhan Bülbül, Gökhan Çatal, Julius, Cansın Çınar, Berkant Hızarcı, Mert Tetik (Alperay Demirciler, Cansın Hacıbekiroğlu, Mehmet Hacıoğlu, Anıl Durgut, Semih Çelik, Halil Dolaşık)Arkas Spor: Muhammet Kaya, Burak...

  • 25.12.2019 25 Ara 02:15 İstanbul Büyükşehir Belediyespor 3-2 Tokat Belediye Plevnespor İstanbul Büyükşehir Belediyespor 3-2 Tokat Belediye Plevnespor

    Deplasmandaki ilk maçı da 3-0 kazanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, final turuna yükseldi.

  • 24.12.2019 24 Ara 19:40 Voleybol: AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley Voleybol: AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: Haldun AlagaşHakemler: Ramazan Çevik, Metin Korkutİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Uğur Güneş, Caner Çiçekoğlu, Samet Yalçın, Özkan Hayırlı, Serhat Coşkun, Batuhan Avcı (Beytullah Hatipoğlu, Caner Pekşen, Enaboifo, Berkan Eryüz, Emre Fırat, Umut Şahin)Tokat Belediye Plevnespor:...

  • 21.12.2019 21 Ara 17:26 Voleybol: AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley Voleybol: AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: Ali YücelHakemler: İsmail Yıldırım, Kaya ErdemTokat Belediye Plevne: Gökhan Çatal, Bedirhan Bülbül, Mehmet Hacıoğlu, Cansın Çınar, Julius, Berkant Hızarcı (Semih Çelik, Alperay Demirciler, Chernokozev, Halil Dolaşık, Mert Tetik, Ahmet Arslan)İstanbul Büyükşehir Belediyespor:...

Advertisement