Son dakika Söğütlü haberleri, Söğütlü son dakika, son dakika Söğütlü

Son Dakika Söğütlü Haberleri

Son dakika Söğütlü haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son söğütlü haberleri anında burada.


 • 27.09.2023 27 Eyl 23:04 Adalet Bakanı Tunç, özel kalem yardımcısının vefat eden babasının cenazesine katıldı Adalet Bakanı Tunç, özel kalem yardımcısının vefat eden babasının cenazesine katıldı

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, özel kalem müdür yardımcısının vefat eden babasının cenaze törenine katıldı. Sinan Cengiz'in yaşlılığa bağlı rahatsızlıklar sebebiyle hayatını kaybeden babası Cevdet Cengiz'in cenazesi, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'un da katılımıyla Adapazarı ilçesi Güneşler Yeni Mahallesi Merkez Hal Cami'nde kılındı. Cenazeye, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç başta olmak üzere Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ilçe belediye başkanları, Adalet Bakanlığı Özel Kalem Müdür Yardımcısı oğlu Sinan Cengiz, yakınları ve vatandaşlar katıldı.

 • 27.09.2023 27 Eyl 14:08 Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Özel Kalem Müdür Yardımcısının Babasının Cenaze Törenine Katıldı Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Özel Kalem Müdür Yardımcısının Babasının Cenaze Törenine Katıldı

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Özel Kalem Müdür Yardımcısı Sinan Cengiz'in vefat eden babasının cenaze törenine katıldı. Cenaze, Adapazarı ilçesinde bulunan Merkez Hal Cami'nde kılındıktan sonra defnedildi. Törene, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve diğer yetkililer ile vatandaşlar katıldı.

 • 27.09.2023 27 Eyl 13:54 Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Sinan Cengiz'in babası için cenaze törenine katıldı Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Sinan Cengiz'in babası için cenaze törenine katıldı

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Adalet Bakanlığı Özel Kalem Müdür Yardımcısı Sinan Cengiz'in babası Cevdet Cengiz için düzenlenen cenaze törenine iştirak etti. Cevdet Cengiz'in cenazesi, Sakarya'da bulunan Merkez Hal Camisi'nde kılınan namazın ardından toprağa verildi. Törene, Cengiz'in ailesi, yakınları ve birçok devlet yetkilisi katıldı.

 • 23.09.2023 23 Eyl 18:09 Söğütlü Belediyesi tarafından düğün salonu açıldı Söğütlü Belediyesi tarafından düğün salonu açıldı

  Söğütlü Belediyesi tarafından yapılan düğün salonunun açılışı gerçekleştirildi. Açılışa, AK Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar, Kaymakam Cevat Gün, Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, AK Parti İlçe Başkanı Suat Dirhemci ile vatandaşlar katıldı. Özten, ilçenin her geçen gün büyüdüğünü belirterek, düğün salonu yapılması için çalışmaların başladığını ve açılışını gerçekleştirdiklerini söyledi. Konuşmanın ardından vatandaşlar, halk konserinde sahne alan sanatçıların şarkılarıyla eğlendi.

 • 29.08.2023 29 Ağu 10:22 İstanbul'da 29 Ağustos'ta Büyük Elektrik Kesintisi Gerçekleştirilecek İstanbul'da 29 Ağustos'ta Büyük Elektrik Kesintisi Gerçekleştirilecek

  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) tarafından İstanbul'da 29 Ağustos Salı günü 21 ilçede planlı elektrik kesintisi yapılacağı duyuruldu. Elektrik hatları üzerinde yapılacak olan çalışmalar sebebiyle gerçekleştirilecek bu kesinti, İstanbul'un birçok bölgesini etkileyecek.

 • 26.08.2023 26 Ağu 11:41 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Sakarya Valisi'ni Ziyaret Etti Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Sakarya Valisi'ni Ziyaret Etti

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz'i makamında ziyaret etti. Ziyarette, Bakanlığın kentteki çalışmaları ele alındı ve Valilik Şeref Defteri imzalandı.

 • 24.08.2023 24 Ağu 15:47 Söğütlü Belediyesi Yeni Halk Pazarı Açıldı Söğütlü Belediyesi Yeni Halk Pazarı Açıldı

  Söğütlü Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan yeni halk pazarının açılışı gerçekleştirildi. AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten'in yanında olacaklarını belirtirken, Söğütlü Kaymakamı Cevat Gün de Özten'e projelerinde desteklerinin süreceğini ifade etti. Özten ise yıl sonuna kadar hizmete açılacak olan Sağlık Merkezi ve öğretmenevi gibi yatırımların çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

 • 24.08.2023 24 Ağu 11:49 Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genç Atölyesi'nden doğa tutkunlarına unutulmaz bir macera Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genç Atölyesi'nden doğa tutkunlarına unutulmaz bir macera

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin Genç Atölyesi, doğa tutkunları için bu yıl unutulmaz bir macera oldu. Atölyenin kapanış derslerinde öğrenciler Söğütlü, Kaynarca, Karasu'nun yanı sıra Bursa gezisiyle tarihi ve kültürel anlamda zengin bir ders geçirdi. Gençlere tarihi mirasın aktarımını uzman akademisyenler yaptı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin Genç Atölye programı, doğa tutkunları için de unutulmaz bir dönemi geride bıraktı. Tarihi, kültürel ve sosyal anlamda birçok kazanım elde eden gençler Doğa tutkunları Atölyesi'nde Sakarya'nın ve Türkiye'nin en önemli noktalarına turistik geziler gerçekleştirdi.

 • 21.08.2023 21 Ağu 12:38 Kanser Hastası Babasının Tüketmesi İçin Aronya Üretimi Yapan Çiftçi, Yurt Dışı Pazarına Açılmayı Hedefliyor Kanser Hastası Babasının Tüketmesi İçin Aronya Üretimi Yapan Çiftçi, Yurt Dışı Pazarına Açılmayı Hedefliyor

  Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde kanser hastası babasının tüketmesi için başladığı aronya üretimini büyüten Cihat Özlük, kısa zamanda yurt dışı pazarına açılmayı hedefliyor. Özlük, organik ve sağlıklı üretimiyle müşterilerden olumlu geri dönüşler alıyor ve ihracat yapmayı planlıyor. Aronya bitkisi, Karadeniz iklimine uygun olduğu için bölgede alternatif bir ürün olarak değerlendirilebiliyor.

 • 20.08.2023 20 Ağu 00:31 MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, Söğütlü ve Ferizli kongrelerine katıldı MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, Söğütlü ve Ferizli kongrelerine katıldı

  MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, partisinin Söğütlü ve Ferizli kongrelerine katıldı. Söğütlü'de yapılan kongrede mevcut başkan Naim Taşkın güven tazeledi. Bülbül, kongre sonrası Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten'i ziyaret ederek ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ferizli ilçesinde düzenlenen kongrede ise MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş yeniden başkanlığa seçildi.

 • 18.08.2023 18 Ağu 19:48 Söğütlü'deki Tekstil Fabrikasında Yangın Çıktı Söğütlü'deki Tekstil Fabrikasında Yangın Çıktı

  Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde bulunan bir tekstil fabrikasının kazan dairesinde çıkan yangın, imalat bölümüne de sıçradı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın söndürüldü ancak fabrikada zarar meydana geldi. Yangının çıkış nedeni soruşturuluyor.

 • 18.08.2023 18 Ağu 13:54 Söğütlü'deki Tekstil Fabrikasında Yangın Çıktı Söğütlü'deki Tekstil Fabrikasında Yangın Çıktı

  Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde bulunan bir tekstil fabrikasının kazan dairesinde çıkan yangın, imalat bölümüne de sıçradı. İtfaiye ekiplerinin 2 saatlik müdahalesiyle yangın söndürüldü. Fabrikada büyük zarar meydana geldiği belirtilirken, yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

 • 05.08.2023 05 Ağu 14:04 Erenler Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen Yazılı Köyü Futbol Turnuvası başladı Erenler Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen Yazılı Köyü Futbol Turnuvası başladı

  Erenler Muhtarlar Derneği tarafından bu yıl merhum Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç adına düzenlenen 18. Geleneksel Yazılı Köyü Futbol Turnuvası başladı. Açılış programına protokol üyeleri ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Açılış konuşması gerçekleştirerek katılımcıları selamlayan Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman, 'Öncelikle bu yıl 18'incisini düzenlediğimiz Yazılı Köyü Futbol Turnuvasına adını verdiğimiz merhum Belediye Başkanımız, arkadaşımız, dostumuz Fevzi Kılıç'ı rahmetle anıyorum. Bugün açılışta bizleri yalnız bırakmayan tüm başkanlarımıza, müdürlerimize, muhtarlarımıza ve hemşerilerimize teşekkür ediyorum' dedi.

 • 04.08.2023 04 Ağu 16:13 AK Partili Ölmeztoprak: 'İstişare ederek ortak akılla hareket edeceğiz' AK Partili Ölmeztoprak: "İstişare ederek ortak akılla hareket edeceğiz"

  AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, "Biz bu şehri tekrar ayağa kaldırmak için hepimiz, hiçbir fark gözetmeksizin, eksikleri görerek ve istişare ederek ortak akılla hareket edeceğiz.

 • 01.08.2023 01 Ağu 10:52 Kazada yaralandı, sağlıkçılara 'Ben öldüm mü' diye sordu Kazada yaralandı, sağlıkçılara 'Ben öldüm mü' diye sordu

  Sakarya'nın D650 karayolunda meydana gelen kazada sürücüsünün kontrolünden çıkan araç takla attı ve 1 kişi yaralandı. Yaralı kadın, sağlık ekiplerine 'Ben öldüm mü Allah rızası için doğru söyleyin' diye sordu. Sağlıkçılar, kadını sakinleştirmeye çalışırken bu anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

 • 01.08.2023 01 Ağu 09:56 Sakarya'da Panelvan Araç Kazası: 1 Yaralı Sakarya'da Panelvan Araç Kazası: 1 Yaralı

  Sakarya'nın D-650 karayolunda sürücüsünün kontrolünden çıkan panelvan tipi aracın takla attığı kazada 1 kişi yaralandı. Yaralı kadının, '4 çocuğum var, ben öldüm mü Allah rızası için doğru söyleyin' dediği ve sağlık ekiplerinin ise 'hayır ölmedin' diyerek kadını sakinleştirmeye çalıştığı anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

 • 26.06.2023 26 Haz 22:41 Sakarya'da Geri Manavara Yapan Traktör Devrildi: Sürücü Hayatını Kaybetti Sakarya'da Geri Manavara Yapan Traktör Devrildi: Sürücü Hayatını Kaybetti

  Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde geri manevra yapan traktör, kontrolden çıkarak yol kenarındaki dereye devrildi. Traktörün altında kalan sürücü Feyzullah İzgün, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hayatını kaybettiği belirlendi. İzgün'ün cenazesi, incelemelerin ardından hastane morguna götürüldü.

 • 18.06.2023 18 Haz 18:45 Son Dakika: Malatya'nın Pütürge ilçesinde 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Son Dakika: Malatya'nın Pütürge ilçesinde 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

  Son dakika: Kahramanmaraş merkezli depremlerin ağır hasar verdiği Malatya bir kez daha sallandı. Pütürge ilçesinde 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin 7.6 kilometre derinliğinde gerçekleştiği belirtildi.

 • 18.06.2023 18 Haz 14:47 Sakarya'da Sağanak Yağışa Karşı Büyükşehir Belediyesi Ekipleri Müdahale Ediyor Sakarya'da Sağanak Yağışa Karşı Büyükşehir Belediyesi Ekipleri Müdahale Ediyor

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi ekipleri, şehirde etkisini gösteren yoğun yağışlara karşı önlem almak için çalışmalarını sürdürüyor. Söğütlü ilçesinde yaşanan su baskını, ekiplerin hızlı müdahalesi sayesinde çözüme kavuşturuldu. Tokmaklıdere ve Fındıklı mahallelerinin kesişim noktasındaki yol üzerinde de etkili olan su baskını, yerleşim yerlerini etkisi altına almadan önlendi. Ekipler, yeni yağış uyarısı nedeniyle yarına kadar sahada çalışmalarını sürdürecek.

 • 15.06.2023 15 Haz 14:15 Trabzon'da Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi Trabzon'da Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi

  Trabzon'da etkili olan sağanak yağış nedeniyle bazı ilçelerde cadde ve sokaklar suyla doldu. Yolların kapanması nedeniyle Trabzon-Gümüşhane kara yolu ulaşıma kapandı. Kaymakamlık ve belediyeye bağlı ekipler çalışmalarını sürdürürken, polis de trafiğin yoğun olduğu noktalarda önlem aldı. Dere kenarında evi bulunanlara geçici süreliğine bu alanlardan uzak durmaları çağrısı yapıldı.

 • 15.06.2023 15 Haz 01:37 Kazaları önlemek için reflektörlü tasma diktiler Kazaları önlemek için reflektörlü tasma diktiler

  SUBÜ Ferizli MYO Tekstil Teknoloji Programı öğrencilerinin gece trafik kazalarını önlemek için diktikleri reflektörlü tasmalar, sokak köpeklerine takıldı.

 • 28.05.2023 28 May 16:17 Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Sakarya oy oranları açıklandı Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Sakarya oy oranları açıklandı

  Sakarya'da gerçekleşen 14 Mayıs seçimlerinde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun ilçe ilçe oy oranları açıklandı. Detaylar için haberimizi okuyabilirsiniz.

 • 28.05.2023 28 May 13:23 Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Sakarya oy oranları! Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Sakarya oy oranları!

  Kemal Kılıçdaroğlu ve Recep Tayyip Erdoğan'ın Sakarya'da aldıkları oy oranları merak ediliyor. Sakarya geneli ve ilçe ilçe oy oranları derlendi.

 • 26.05.2023 26 May 17:53 Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ferizli ve Söğütlü'de temaslarını sürdürdü Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ferizli ve Söğütlü'de temaslarını sürdürdü

  Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ferizli ve Söğütlü'de temaslarını sürdürdü. Yerli ve milli araç TOGG ile yapılan ziyaretlerde asfalt sorunları ve köprü yenileme çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

 • 26.05.2023 26 May 14:01 Başkan Yüce: 'Türkiye Yüzyılı gençlerle şahlanacak' Başkan Yüce: "Türkiye Yüzyılı gençlerle şahlanacak"

  Ferizli'de gerçekleştirilen Gençlik Şöleni'ne makam aracı TOGG ile katılan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 28 Mayıs için "rehavete kapılmayacağız" çağrısı yaparak, "Her zaman Türkiye Yüzyılı diyoruz, bu vizyonu şahlandıracak olan bizim gençlerimizdir.

 • 26.05.2023 26 May 00:17 Sakarya'ya 3 Milyar TL'ye Mal Olacak Dev Baraj Projesi Sakarya'ya 3 Milyar TL'ye Mal Olacak Dev Baraj Projesi

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Darıçayırı Barajı projesiyle şehre yılda 750 milyon TL kazandıracak ve içme suyunda geleceğe nefes olacak. Proje, 3 milyar TL'ye mal olacak ve enerji üretimi ve içme suyu alanında tarihi bir yatırım olarak nitelendiriliyor.

 • 25.05.2023 25 May 17:49 Sakarya'da Darıçayırı Barajı için çalışmalar başladı Sakarya'da Darıçayırı Barajı için çalışmalar başladı

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) iş birliğiyle kente kazandırılacak Darıçayırı Barajı'nda çalışmalar başladı. Proje kuzey ilçelerinin ve bölgedeki tüm sanayi tesislerinin içme suyunu sağlayarak Sakarya'daki doğal kaynakları koruyacak.

 • 19.05.2023 19 May 07:35 Ağır alkollü sürücü kazaya sebep olurken bir aile yok oldu: 4 ölü Ağır alkollü sürücü kazaya sebep olurken bir aile yok oldu: 4 ölü

  Samsun'da ehliyetine mahkemece el konulan ve 213 promil alkollü bir şekilde direksiyona geçen otomobil sürücüsünün çarptığı otomobilin yoldan çıkıp takla attığı kazada aynı aileden 1'i çocuk 4 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı. Kazaya sebep olan otomobilde bulunan bir köpek de telef oldu.

 • 19.05.2023 19 May 07:18 Samsun'da alkollü sürücü kazası: 4 kişi hayatını kaybetti Samsun'da alkollü sürücü kazası: 4 kişi hayatını kaybetti

  Samsun'da ehliyetine mahkemece el konulan ve 213 promil alkollü bir şekilde direksiyona geçen otomobil sürücüsünün çarptığı otomobilin yoldan çıkıp takla attığı kazada aynı aileden 1'i çocuk 4 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı. Kazaya sebep olan otomobilde bulunan bir köpek de telef oldu.

 • 17.05.2023 17 May 16:59 Oyuncak, kitap ve alışveriş malzemelerinden oluşan kolileri depremzede arkadaşlarına gönderdiler Oyuncak, kitap ve alışveriş malzemelerinden oluşan kolileri depremzede arkadaşlarına gönderdiler

  Adapazarı Vali Mustafa Uygur İlkokulu 4. sınıf öğrencileri, öğretmenlerininin koordinesinde içerisinde oyuncak, kitap ve alışveriş malzemelerinin bulunduğu kolileri deprem bölgesindeki Adıyaman Sincik Söğütlü İlkokulu öğrencilerine gönderdi.

 • 11.05.2023 11 May 16:49 Bakan Dönmez: 'Trabzon'a, Rize'ye giderler milliyetçi kesilirler. Diyarbakır'a giderler özerklik getireceğiz derler' Bakan Dönmez: "Trabzon'a, Rize'ye giderler milliyetçi kesilirler. Diyarbakır'a giderler özerklik getireceğiz derler"

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Bilecik'te muhalefete yüklenerek, "Trabzon'a, Rize'ye giderler milliyetçi kesilirler.

 • 29.04.2023 29 Nis 12:35 Söğütspor, BAL baraj maçı öncesi hazırlıklarını tamamladı Söğütspor, BAL baraj maçı öncesi hazırlıklarını tamamladı

  Bölgesel Amatör Lig (BAL) baraj maçı öncesi Söğütspor tüm hazırlıkları tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı. Bilecik 1. Amatör Lig şampiyonu Söğütspor ile BAL temsilcisi 1969 Bilecik Spor Kulübü yarın saat 15: 00da Şeyh Edebali Üniversitesi Stadında baraj maçına çıkacak.

 • 27.04.2023 27 Nis 16:36 AK Parti Sakarya 1. sıra milletvekili adayı Lütfi Bayraktar Söğütlü'de vatandaşlarla buluştu AK Parti Sakarya 1. sıra milletvekili adayı Lütfi Bayraktar Söğütlü'de vatandaşlarla buluştu

  Lütfi Bayraktar, Söğütlü ilçesinde mahalle sakinleriyle bir araya gelerek 14 Mayıs'taki seçimlerde destek istedi. Tarım ve hayvancılık alanlarının en fazla bu ilçede bulunduğunu belirten Bayraktar, üreticilerin sesi olmak istediklerini ifade etti.

 • 25.04.2023 25 Nis 16:19 Küçükoğlu; Sürdürülebilir kalkınmayı destekliyoruz Küçükoğlu; Sürdürülebilir kalkınmayı destekliyoruz

  AK Parti Erzurum Milletvekili Adayları gece gündüz demeden seçim çalışmalarını devam ettiriyor.

 • 20.04.2023 20 Nis 11:17 Erzurum Milletvekili Adayı Fatma Öncü Seçim Gezilerine Devam Ediyor Erzurum Milletvekili Adayı Fatma Öncü Seçim Gezilerine Devam Ediyor

  9 Nisan'dan bu yana seçim performansı ile göz dolduran Erzurum Milletvekili Adayı Av. Fatma Öncü, Hınıs İlçesi'nde seçim gezisine devam etti. Vesayet heveslilerine sandıkta cevap vereceğini belirten Öncü, Türkiye'nin ekonomik ve sanayi kalkınmasının yanında askeri alanda güçlenmesini hazmedemeyen odakların harekete geçtiğini belirtti.

 • 17.04.2023 17 Nis 10:20 Söğütlü'de AK Parti'ye hizmet verenler ahde vefa iftar yemeğinde buluştu Söğütlü'de AK Parti'ye hizmet verenler ahde vefa iftar yemeğinde buluştu

  Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde AK Parti'nin kuruluşundan bugüne kadar hizmet verenler için ahde vefa iftar programı düzenlendi.

 • 17.04.2023 17 Nis 10:20 Söğütlü'de AK Parti'ye hizmet verenler ahde vefa iftar yemeğinde buluştu Söğütlü'de AK Parti'ye hizmet verenler ahde vefa iftar yemeğinde buluştu

  Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde AK Parti'nin kuruluşundan bugüne kadar hizmet verenler için ahde vefa iftar programı düzenlendi.

 • 03.04.2023 03 Nis 20:23 Eski Söğütlü Belediye Başkanı Bölükbaşı, son yolculuğuna uğurlandı Eski Söğütlü Belediye Başkanı Bölükbaşı, son yolculuğuna uğurlandı

  Sakarya'da geçirdiği kalp krizi sonucu 79 yaşında yaşamını yitiren eski Söğütlü Belediye Başkanı Remzi Bölükbaşı, toprağa verildi.

 • 30.03.2023 30 Mar 10:53 Söğütlü'de Yeniköy Mahallesi'ne doğal gaz ve futbol sahası müjdesi Söğütlü'de Yeniköy Mahallesi'ne doğal gaz ve futbol sahası müjdesi

  Sakarya'nın Söğütlü ilçesine bağlı Yeniköy Mahallesi'ne doğal gaz ve futbol sahası kazandırılacağı bildirildi.

 • 30.03.2023 30 Mar 00:23 Sakarya kent merkezi ve ilçelerinde kar etkili oluyor Sakarya kent merkezi ve ilçelerinde kar etkili oluyor

  Sakarya'da kent merkezi, ilçeler ve yüksek kesimlerde kar yağışı etkisini gösteriyor.

 • 30.03.2023 30 Mar 00:23 Sakarya kent merkezi ve ilçelerinde kar etkili oluyor Sakarya kent merkezi ve ilçelerinde kar etkili oluyor

  Sakarya'da kent merkezi, ilçeler ve yüksek kesimlerde kar yağışı etkisini gösteriyor.

 • 28.03.2023 28 Mar 17:03 Sakarya'dan kısa kısa Sakarya'dan kısa kısa

  Söğütlü Kaymakamı Cevat Gün, Roman vatandaşlarla iftar programında buluştu.

 • 19.03.2023 19 Mar 15:59 Söğütlü Belediyesi, yarışmalarda dereceye giren öğrencileri Çanakkale'ye gönderdi Söğütlü Belediyesi, yarışmalarda dereceye giren öğrencileri Çanakkale'ye gönderdi

  Söğütlü Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla yarışmalarda dereceye giren öğrencilere yönelik gezi programı düzenledi.

 • 19.03.2023 19 Mar 15:59 Söğütlü Belediyesi, yarışmalarda dereceye giren öğrencileri Çanakkale'ye gönderdi Söğütlü Belediyesi, yarışmalarda dereceye giren öğrencileri Çanakkale'ye gönderdi

  Söğütlü Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla yarışmalarda dereceye giren öğrencilere yönelik gezi programı düzenledi.

 • 17.03.2023 17 Mar 13:05 Alkollü mekanda işlenen cinayete ilişkin yakalanan 10 şüpheliden 1'i tutuklandı Alkollü mekanda işlenen cinayete ilişkin yakalanan 10 şüpheliden 1'i tutuklandı

  Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde alkollü eğlence mekanında 1 kişinin öldüğü, 2 kişinin yaralandığı silahlı kavgaya ilişkin gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen 10 şüpheliden 1'i tutuklandı, 9'u ise adli kontrolle serbest bırakıldı.

 • 17.03.2023 17 Mar 12:03 Sakarya'da eğlence mekanında işletmecinin öldüğü kavgaya ilişkin 1 zanlı tutuklandı Sakarya'da eğlence mekanında işletmecinin öldüğü kavgaya ilişkin 1 zanlı tutuklandı

  Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde işletmecinin öldüğü, 2 çalışanın yaralandığı eğlence mekanındaki silahlı kavgaya ilişkin gözaltına alınan 10 şüpheliden 1'i tutuklandı.

 • 16.03.2023 16 Mar 21:45 1 kişinin öldüğü olayda gözaltına alınan 10 şüpheli adliyeye sevk edildi 1 kişinin öldüğü olayda gözaltına alınan 10 şüpheli adliyeye sevk edildi

  1 kişinin öldüğü olayda gözaltına alınan 10 şüpheli adliyeye sevk edildiSAKARYA Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde alkollü eğlence mekanında 1 kişinin öldüğü, 2 kişinin yaralandığı silahlı kavgaya ilişkin gözaltına alınan 10 şüpheli, emniyetteki işlemleri sonrasında adliyeye sevk edildi.

 • 16.03.2023 16 Mar 21:45 1 kişinin öldüğü olayda gözaltına alınan 10 şüpheli adliyeye sevk edildi 1 kişinin öldüğü olayda gözaltına alınan 10 şüpheli adliyeye sevk edildi

  1 kişinin öldüğü olayda gözaltına alınan 10 şüpheli adliyeye sevk edildiSAKARYA Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde alkollü eğlence mekanında 1 kişinin öldüğü, 2 kişinin yaralandığı silahlı kavgaya ilişkin gözaltına alınan 10 şüpheli, emniyetteki işlemleri sonrasında adliyeye sevk edildi.

 • 16.03.2023 16 Mar 11:40 Restoran sahibinin öldüğü 'kapanma saati' tartışmasında 10 şüpheli adliyede Restoran sahibinin öldüğü 'kapanma saati' tartışmasında 10 şüpheli adliyede

  SAKARYA'nın Sögütlü ilçesinde 'kapanma saati' tartışmasında restoran sahibinin öldürülüp, 2 çalışanın yaralandığı olaya ilişkin gözaltına alınan 10 şüpheli, adliyeye sevk edildi.

 • 16.03.2023 16 Mar 10:19 Sakarya'da eğlence mekanındaki işletmecinin öldüğü silahlı kavgaya ilişkin 10 şüpheli adliyede Sakarya'da eğlence mekanındaki işletmecinin öldüğü silahlı kavgaya ilişkin 10 şüpheli adliyede

  Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde işletmecinin öldüğü, 2 çalışanın yaralandığı eğlence mekanındaki silahlı kavgaya ilişkin gözaltına alınan 10 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Advertisement