12 hakemin liste dışı kalmasının yankıları devam ediyor! Olaya adli makamlar el koyabilir - Son Dakika

12 hakemin liste dışı kalmasının yankıları devam ediyor! Olaya adli makamlar el koyabilir

10.03.2022 17:07

MHK'nin 12 hakemi liste dışı bırakmasını birçok kişi tarafından eleştirildi. Ünlü yorumcu Ahmet Çakar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ""Şayet Suat Aslanboğa korkmayıp konuşursa bırakın FIFA'nın duruma el koymasını, o zaman Türk adli makamları da olaya dahil olur." dedi.

Ahmet Çakar'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım büyük ses getirdi. MHK'nin 12 hakemi liste dışı bırakması kararını değerlendiren ünlü yorumcu, hakem Hüseyin Göçek'in ifadesi sonrası büyük tufan kopacağını belirtti.

Ahmet Çakar'ın açıklamaları şöyle:

"HAKEMLERE BASKI VE TELKİNDE BULUNULDU"

Ahmet Çakar yaptığı paylaşımda, "FIFA; tasfiye edilen bazı hakemlerin ifadesine başvurulduğunda anlayacak ki bazı federasyon ve MHK üyeleri, maç sonuçlarıyla ilgili hakemlere baskı ve telkinde bulunmuşlardır... Bunun en önemli kanıtı da Hüseyin Göçek'in ifadesi olacaktır... Şayet Hüseyin Göçek korkmayıp, her şeyi anlatır ve HTS kayıtları da incelenirse olay ortaya çıkar..." dedi.

Türk futbolu uçurumun kenarında! FIFA değil, adli makamlar olaya el koyabilir

"TÜRK ADLİ MAKAMLARI DA OLAYA DAHİL OLUR"

Öte yandan Suat Arslanboğa ile ilgili de bir tweet atan Çakar, "Şayet Suat Aslanboğa korkmayıp, konuşursa bırakın FIFA'nın duruma el koymasını, o zaman Türk adli makamları da olaya dahil olur."

YORUMLAR
500
U20 Milli Takımı çiçeklerle karşılandı U20 Milli Takımı çiçeklerle karşılandı Milli Eğitim Bakanlığı son 1 yılda gerçekleştirilen icraatları paylaştı Milli Eğitim Bakanlığı son 1 yılda gerçekleştirilen icraatları paylaştı

Son Dakika Spor 12 hakemin liste dışı kalmasının yankıları devam ediyor! Olaya adli makamlar el koyabilir - Son Dakika


Advertisement