Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Ali Koç, Jorge Jesus'u eleştirdi: Hayatında 3'lü oynamayan hoca 3'lü oynamaya başladı - Son Dakika

Ali Koç, Jorge Jesus'u eleştirdi: Hayatında 3'lü oynamayan hoca 3'lü oynamaya başladı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Hem eski başkan Aziz Yıldırım'ı hem de teknik direktör Jesus'u eleştiren Koç, sezonun başarısız olduğunu dile getirdi. Ali Koç, "Hayatında 3'lü oynamamış hocamız, Dünya Kupası sonrası en önemli maçlarda 3'lü oynamaya başladı. En çok puan kaybettiğimiz, en az gol attığımız maçlar da 3'lü savunmayla çıkılan maçlar oldu" ifadelerini kullandı.

29.07.2023 - 16:55,  Güncelleme: 17:32

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün Yüksek Divan Kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu. Koç, Portekizli çalıştırıcı Jorge Jesus'u da oyun tarzından dolayı eleştirdi.

"EN ÇOK PUANI 3'LÜ SAVUNMAYLA OYNANAN MAÇLARDA KAYBETTİK"

Portekizli adamın Dünya Kupası sonrası performansını beğenmediğini ifade eden Koç, "Hayatında 3'lü oynamamış hocamız, Dünya Kupası sonrası en önemli maçlarda 3'lü oynamaya başladı. En çok puan kaybettiğimiz, en az gol attığımız maçlar da 3'lü savunmayla çıkılan maçlar oldu" dedi.

"DÜŞME HATTINDAKİ TAKIMLARA SAHAMIZDA PUAN KAYBETTİK"

Açıklamasının devamında düşme hattındaki takımlara puan kaybedilmesine değinen Koç, "Derbi performansı...Büyük bir şampiyonluk beklentisi, erken şampiyonluk sözleri... Dünya Kupası'na kadar çok iyi oyun tarzı. Düşme hattındaki takımlara sahamızda kaybettiğimiz puanlar... Bu taraftan bakınca da başarısız bir sezon denilebilir" ifadelerini kullandı.

Ali Koç, Jorge Jesus\'u eleştirdi: Hayatında 3\'lü oynamayan hoca 3\'lü oynamaya başladı
Alper Kızıltepe
Alper Kızıltepe
Sondakika.com - Spor
YORUMLAR

Son Dakika Spor Ali Koç, Jorge Jesus'u eleştirdi: Hayatında 3'lü oynamayan hoca 3'lü oynamaya başladı - Son Dakika


Advertisement