Ali Koç'tan Kayseri stadında protesto! Rakip taraftarların arasına girdi - Son Dakika
Spor

Ali Koç'tan Kayseri stadında protesto! Rakip taraftarların arasına girdi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yönetimi, Sarı-Lacivertli taraftarların Kayserispor maçına alınmamasını protesto etti. Fenerbahçe yönetimi, protokol tribününe oturmadı ve maçı Kayserisporlu taraftarların arasında seyretti.

04.03.2023 19:46  Güncelleme: 20:15

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Fenerbahçe'nin Kayserispor'a konuk olduğu maçta Başkan Ali Koç ve yönetimi, Sarı-Lacivertli taraftarların maça alınmamasını protesto etti.

TARAFTARLARIN ARASINA OTURDU

Başkan Koç ve yöneticiler, kendilerine ayrılan bölümde karşılaşmayı izlemedi. Fenerbahçe yönetimi, Kayserisporlu taraftarların arasında karşılaşmayı takip etti.

Ali Koç'tan Kayserispor'un stadında protesto! Rakip taraftarların arasına girdi
Görüntü: Ahmet Selim Kul

"DEVLET İLE HÜKÜMET KAVRAMI FARKLIDIR"

Başkan Ali Koç, karşılaşmadan önce kulüp televizyonunda alınan bu karara isyan etmişti. Fenerbahçe- Konyaspor maçındaki "Hükümet istifa" tezahüratları ve Kayserispor maçındaki deplasman yasağıyla ilgili olarak Başkan Koç, "Devlet ile hükümet kavramı farklıdır. Taraftarın ağzını mı kapatalım? Bizi de protesto ediyorlar. Hükümeti öven tezahüratlarda aynı uygulama yapılacak mıydı? Trabzonspor şampiyonluk kutlamalarında 4 bakan selfie çekiniyor. Siyaset nasıl karışmıyor. Fenerbahçe'den ne isteniyor? Biz saha içinde kalmak istiyoruz. Deplasman yasağı kararı akıl tutulmasıdır" ifadelerini kullanmıştı.

Ali Koç'tan Kayserispor'un stadında protesto! Rakip taraftarların arasına girdi
Görüntü: Ahmet Selim Kul

"KAYSERİSPOR ZOR DURUMDA BIRAKILDI"

Ali Koç'un maçtan önce Kayserispor Başkanı Ali Çamlı'nın kendisine söylediği ifadeleri de hayli ses getirmişti.Başkan Koç şu açıklamayı yapmıştı: Ankara'ya bir üst mahkemeye gideceğiz ama cumartesiye yetişmeyecek. Kayserispor Başkanı konuşamıyor, Vali başka şey söylüyor. İhale Kayserispor'a mı kaldı? Yoksa Kayserispor mu istedi, bize doğruları söylemiyor? Bence Kayserispor zor durumda bırakıldı, böyle bir şey isteyeceklerini düşünmüyorum. İstediyse de kendi ayıbı! Başkana çek başvuruyu diyoruz... 'Ya biliyorsun sorma' diyor, kem küm ediyor. Bizim bu akşam maçımız var, ne olacak? Polisiye tedbirlerle halkın iradesinin önüne kimse geçemez. 6222'den bizim ve Beşiktaş taraftarlarına işlem yapılmış. Spor Şube ile konuştum, sayılar yüksek değil. 25-30 kişi. Taraftarlarımıza hukuki ve maddi desteği vereceğiz. Bu yanlış karar."

Ali Koç\'tan Kayseri stadında protesto! Rakip taraftarların arasına girdi

Son Dakika Spor Ali Koç'tan Kayseri stadında protesto! Rakip taraftarların arasına girdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (4)

  • gürkan begbostan: Boş yapmayın kardeşim, tribüne gelen taraftar edebiyle maç seyredip sitres atacak, ekonomisini güvenliğini sağlığını devletini milletini çocuklarının torunlarının tarihinin geleceğini düşünen adam da edebi namusuyla sandıkta oy kullanacak kimse kimseye aba altından sopa göstermesin ... 13 43 Yanıtla
  • Salih Çulluoğlu: Yok yaa cokmu vatan perversin 10 41 Yanıtla
  • İsmail Yiğit: Ali koc meraklıysan, chp den aday ol.Boş yapma.Orasi siyaset yeri degil.Sen de siyasi degilsen, yorum yapmayacaksin. 3 17 Yanıtla
  • Ömer Bozdağ: Bu Fenerbahçe o kadar çok kaşınıyor ki arkadaşlar inanamazsiniz???? 2 15 Yanıtla

Advertisement