"Alper İçin Kulüpler Anlaştı Ancak..." - Son Dakika

"Alper İçin Kulüpler Anlaştı Ancak..."

01.01.2012 17:15
"Alper İçin Kulüpler Anlaştı Ancak..."

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, "Alper'in Fenerbahçe'ye transferini iki kulüp arasında gerçekleştirdik."

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Alper'in Fenerbahçe'ye transferini iki kulüp arasında gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya Belek'te sürdüren takımı ziyaret etti. Ünal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Alper Potuk'un Fenerbahçe'ye transferi konusunda bonserviste anlaştıklarını söyledi.

Ünal, "Alper'in Fenerbahçe'ye transferini iki kulüp arasında gerçekleştirdik. Ancak zannediyorum oyuncunun Fenerbahçe ile rakam konusunda ufak bir anlaşmazlığı var. O da hafta başında netleşir" dedi.

Anlaşması halinde Alper'in Fenerbahçeli olacağını ifade eden Ünal, "Anlaşamazsa da herhalde bize bir şekilde haber gelir. Şu anda bize kulüpten gelen olumsuz bir cevap yok" diye konuştu.

YORUMLAR
500
Fener Alayı ve Gençlik Yürüyüşü gerçekleştirildi Fener Alayı ve Gençlik Yürüyüşü gerçekleştirildi Sokaklar mehter marşı ile inledi, fenerler ile aydınlandı Sokaklar mehter marşı ile inledi, fenerler ile aydınlandı Kaş'ta fener alayı ve konser düzenlendi Kaş'ta fener alayı ve konser düzenlendi
Kaynak: Sporx.com

Son Dakika Spor 'Alper İçin Kulüpler Anlaştı Ancak...' - Son Dakika


Advertisement