Alper Potuk İçin Yeni Bir İddia - Son Dakika
Spor

Alper Potuk İçin Yeni Bir İddia

Alper Potuk İçin Yeni Bir İddia

Devre arası transfer döneminde ilk olarak Yiğit Gökoğlan'ı sarı-kırmızılı renklere bağlayarak açılışı yapan Galatasaray, şimdi ise Basel'in yıldızı Shaqiri'yi gündemine aldı.

13.01.2012 11:35

Devre arası transfer döneminde ilk olarak Yiğit Gökoğlan'ı sarı-kırmızılı renklere bağlayarak açılışı yapan Galatasaray, şimdi ise Basel'in yıldızı Shaqiri'yi gündemine aldı. Ancak futbol şubesi ve teknik direktör Fatih Terim'in gönlünde bir "aslan" daha var.

Doğan Haber Ajansı'nın haberine göre; sarı kırmızılılar, Fenerbahçe'ye transferine bitti gözüyle bakılan, ancak son anda Eskişehirspor'da kalan Alper Potuk için bir kez daha devreye girecek.

Yiğit Gökoğlan'ın transferinde aceleci davranmayarak kendi istedikleri rakama transferi gerçekleştiren sarı-kırmızılı yönetim, Alper Potuk'un transferi için ise Eskişehirspor maçı sonrasında harekete geçecek. Eskişehirspor'a para ve futbolcu takası önermeyi planlayan Galatasaray, Fatih Terim'in listesinde ön sıralarda yer alan genç yıldızı transfer ederek, ezeli rakipleri Fenerbahçe'ye de bir transfer çalımı atmış olacak.

Kaynak: Sporx.com

Son Dakika Spor Alper Potuk İçin Yeni Bir İddia - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement