Balkan Wushu Federasyonu Kuruldu - Son Dakika

Balkan Wushu Federasyonu Kuruldu

27.06.2013 16:26
Balkan Wushu Federasyonu Kuruldu

Türkiye Wushu Federasyonu Asbaşkanı Yakıncı, oy birliğiyle federasyonu başkanlığına seçildi

Balkan Wushu Federasyonu kuruldu.

Türkiye, Yunanistan ve Hırvatistan Wushu Federasyonları ile Sırbistan Wushu-Kungfu Federasyonu başkan ve genel sekreterlerinin katılımıyla İstanbul'da yapılan toplantıların ardından, Balkan Wushu Federasyonu resmen oluşturuldu.

Türkiye Wushu Federasyonu Asbaşkanı Adem Yakıncı, oy birliğiyle 4 yıllığına Balkan Wushu Federasyonu Başkanı seçilirken, Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Bilal Okudan ise genel sekreterlik görevine getirildi.

Yönetim kurulu başkan yardımcılıklarına ise Hırvatistan Wushu Federasyonu'ndan Petar Turkovic, Yunanistan Wushu Federasyonu'ndan Lampros Stamoulis, Sırbistan Wushu Federasyonu'ndan Sasa Balaneskovic getirildi. - Ankara

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Yunan gazetesinden skandal başlık: Erdoğan, Finlandiya ve İsveç'in NATO'ya katılmasını engellerse, Türkiye'yi ihraç edin Yunan gazetesinden skandal başlık: Erdoğan, Finlandiya ve İsveç'in NATO'ya katılmasını engellerse, Türkiye'yi ihraç edin Hırvatistan'da 'Hırvat aşçılar için Türk yemek tarifleri' kitabı tanıtıldı Hırvatistan'da 'Hırvat aşçılar için Türk yemek tarifleri' kitabı tanıtıldı Basketbol: FIBA Erkekler Avrupa Kupası Basketbol: FIBA Erkekler Avrupa Kupası

Son Dakika Spor Balkan Wushu Federasyonu Kuruldu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement