Balotelli gözünün altına yaptırdığı dövme ile şaşırttı - Son Dakika

Balotelli gözünün altına yaptırdığı dövme ile şaşırttı

31.03.2022 19:20

Giyim tarzı ve iddialı dövmeleriyle dikkat çeken Mario Balotelli, yaptırdığı yeni dövmesiyle yine gündem oldu. İtalyan yıldız gözünün altına tam elmacık kemiğinin üzerine forma numarası ve Instagram kullanıcı ismi olan "MB459" dövmesiyle şaşırttı.

Adana Demirspor'un dünyaca ünlü yıldızı Mario Balotelli, saha içindeki tavırları kadar imajıyla da kendinden söz ettirmeyi başarıyor. İtalyan yıldız yüzüne yaptırdığı son dövmeyle yine tüm dikkatleri üzerine çekti.

YÜZÜNDE BİRDEN FAZLA DÖVME VAR

31 yaşındaki futbolcu son dövmesini elmacık kemiğinin üzerine yaptırdı. İtalyan yıldız, gözünün altına forma numarası ve Instagram kullanıcı adı olan "MB459" yazdırdı. Balotelli'nin yüzünde aynı zamanda bir haç, kartal tüyü ve "Siyah güç" yazılı dövme bulunuyor.

Balotelli dikkatleri üzerine çekmeyi yine başardı! MB459 yazılı dövmesini yaptırdığı yer çok konuşulur
Balotelli dikkatleri üzerine çekmeyi yine başardı! MB459 yazılı dövmesini yaptırdığı yer çok konuşulur
YORUMLAR
500
İtalyanlar Sıcaklara Rağmen Tatile Akın Etti İtalyanlar Sıcaklara Rağmen Tatile Akın Etti Mersin Büyükşehir Belediyesi 20 Bin Paket Aşure Dağıttı Mersin Büyükşehir Belediyesi 20 Bin Paket Aşure Dağıttı İtalya'da son 12 ayda 125 kadın cinayeti işlendi İtalya'da son 12 ayda 125 kadın cinayeti işlendi

Son Dakika Spor Balotelli gözünün altına yaptırdığı dövme ile şaşırttı - Son Dakika


Advertisement