Beyaz TV'den olaylı bir şekilde ayrılan Ertem Şener, tv100 ile anlaştı - Son Dakika

Beyaz TV'den olaylı bir şekilde ayrılan Ertem Şener, tv100 ile anlaştı

12.01.2021 17:55

Ünlü spor spikeri Ertem Şener'in yeni adresi tv100 oldu. Son olarak Beyaz TV'de çalışan Şener'in geçtiğimiz yıl kanaldan kovulduğu iddia edilmişti. Ancak spor spikeri bu iddiaları yalanlamıştı.

Geçtiğimiz yılın Ekim ayında Beyaz TV'den ayrılan spor spikeri Ertem Şener, tv100 ile anlaşma sağladı.

Şener, tv100 kanalında "VAR Odası" isimli yeni bir program yapacak. Her Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri saat 23.30'da başlayacak programda Ümit Özat, Deniz Ateş Bitnel, Bışar Özbey ve Evren Turhan yorumlarıyla yer alacak.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Yeni kanalını kişisel Instagram hesabından duyuran Ertem Şener, "Yeni program adımız Tv100 ekranlarında "VAR ODASI"... Tu¨rkiye, Var Odası'na girecek. Cuma, Cumartesi ve Pazar gu¨nleri sizlerle beraberiz. Kaldıgˆımız yerden devam" ifadelerini kullandı.

Beyaz TV'den olaylı bir şekilde ayrılan Ertem Şener, tv100 ile anlaştı

KOVULDUĞU İDDİA EDİLMİŞTİ

Ünlü spikerin "Derin Futbol" ve "Beyaz Futbol" programlarını sunduğu Beyaz TV'den kovulduğu iddia edilmişti. Ertem Şener, sosyal medyadan konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Ben istifa ettim" ifadesini kullanmıştı.

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
NASA'dan 10 kentilyon dolarlık asteroit için beklenmedik karar NASA'dan 10 kentilyon dolarlık asteroit için beklenmedik karar Başörtüsünü Çıkardı! Son Görüntüsü Şaşırttı! Başörtüsünü Çıkardı! Son Görüntüsü Şaşırttı! Kavurucu sıcaklıkta üretim mesaisi Kavurucu sıcaklıkta üretim mesaisi

Son Dakika Spor Beyaz TV'den olaylı bir şekilde ayrılan Ertem Şener, tv100 ile anlaştı - Son Dakika


Advertisement