Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Çağdaş Atan, Galatasaray maçında ilk iç saha maçına çıktı - Son Dakika

Çağdaş Atan, Galatasaray maçında ilk iç saha maçına çıktı

RAMS Başakşehir'in teknik direktörü Çağdaş Atan, Galatasaray maçında takımının başında ilk iç saha maçına çıktı. Atan, İstanbulspor maçına göre ilk 11'inde 3 değişikliğe gitti. Başakşehir'in yeni transferleri Leo Dubois ve Emmanuel Dennis de ilk kez ilk 11'de görev aldı. Müsabaka öncesi Başakşehirli çocuk taraftarlarla bir araya gelen Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, söyleşiye katıldı.

Çağdaş Atan, Galatasaray maçında ilk iç saha maçına çıktı
23.09.2023 - 20:25,

- Göksel Gümüşdağ ile Yasin Kartoğlu, Başakşehirli taraftarlarla bir araya geldi

İSTANBUL - Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, 'Başakşehirli Aile Tribünü' projesi kapsamında stadyumun dışında yapılan eğlence ve konser alanında genç taraftarlarla bir araya geldi.

Trendyol Süper Lig'in 6. haftasında oynanan Başakşehir - Galatasaray maçı öncesinde Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başakşehir Aile Tribünü projesi kapsamında Fatih Terim Stadyumu'nun dışındaki eğlence alanında genç taraftarlarla buluştu. Taraftarlar merak ettiklerini, Başkan Gümüşdağ ile Başkan Kartoğlu'na sordu.

Genç taraftarlar ayrıca etkinlik alanına kurulan parkurlarda eğlenceli anlar yaşadı.

Kaynak: AA
YORUMLAR

Son Dakika Spor Çağdaş Atan, Galatasaray maçında ilk iç saha maçına çıktı - Son Dakika


Advertisement