Caner Erkin skandalına Rıdvan Dilmen yorumu: Bunun dünyada benzeri yok - Son Dakika

Caner Erkin skandalına Rıdvan Dilmen yorumu: Bunun dünyada benzeri yok

07.01.2022 22:44

Rıdvan Dilmen, Caner Erkin'in 3 maçlık cezasını çektikten sonra indirime giden TFF'yi topa tuttu. Dilmen, "Küfür falan etmiyor. 3 maç ceza veriyorsunuz. Bodrum ve Alanya maçlarında adam cezasını çekiyor, sonra 1 maça indiriyorsunuz. Bunun dünyada benzeri yoktur" ifadelerini kullandı.

Karagümrük forması giyen Caner Erkin, Fenerbahçe karşılaşmasında hakem Erkan Özdamar'a itirazlarından dolayı direkt kırmızı kart görmüştü. 3 maç ceza alan Caner, Bodrum ve Alanya maçlarında forma giymedi. Ardından cezası 1 maça indirildi.

Caner Erkin skandalına Rıdvan Dilmen'den ses getiren isyan: Bunun dünyada benzeri yok

"CANER'E BORCUNUZ VAR"

Rıdvan Dilmen, TFF'nin bu tutumunu çok sert şekilde eleştirdi. Dilmen, "Caner Erkin, 3 maç ceza aldı. Bodrumspor ve Alanyaspor maçlarında cezasını çekti, oynamadı. Daha sonra Tahkim Kurulu cezayı 1 maça indirdi. Caner'e 1 maç borçlusunuz. Bunun bir benzeri yoktur dünyada" yorumunu yaptı. Bu değerlendirme kısa sürede sosyal medya gündeminin zirvesine yerleşti.

YORUMLAR (2)
  • Bilal GÜL: 4 bakanın Trabzon doğumlu olduğu ülkede Galatasaray da oyuncularının virüs vakasıyla maçlara tam kadro çıkmaması Beşiktaş da hoca ve oyuncular pozitif yine maçlara çıkamıyacaklar Fenerbahçe hakemleri geçemiyor Gerisini siz anlayın artık Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
10 ülkeden 15 sosyal medya fenomeni Alanya'yı tanıtacak 10 ülkeden 15 sosyal medya fenomeni Alanya'yı tanıtacak Bodrum Belediye Başkanı Aras, İkinci İklim Zirvesi Buluşmasına Katıldı Bodrum Belediye Başkanı Aras, İkinci İklim Zirvesi Buluşmasına Katıldı Yörükler, Bodrum'daki Festivalde Buluştu Yörükler, Bodrum'daki Festivalde Buluştu

Son Dakika Spor Caner Erkin skandalına Rıdvan Dilmen yorumu: Bunun dünyada benzeri yok - Son Dakika


Advertisement