"Cezalı Oyunumuz Yok" - Son Dakika
Spor

"Cezalı Oyunumuz Yok"

"Cezalı Oyunumuz Yok"

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Şahbaz, Kasımpaşa maçına rahat gittiklerini, taraftarın desteği ile maçtan galibiyetle ayrılacaklarını söyledi.

25.04.2013 13:47  Güncelleme: 14:01

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, Kasımpaşa maçına rahat gittiklerini, taraftarın desteği ile maçtan galibiyetle ayrılacaklarını söyledi.

Eskişehirspor tesislerinde düzenlediği basın toplantısında konuşan Şahbaz, Trabzonspor maçında taraftarın gösterdiği tepkinin takımı olumsuz etkilediğini söyledi. Şahbaz, oynanan maçlarda bazen istenilen sonuçların alınamadığını belirterek, sözlerine şöyle devam etti;

"Trabzonspor maçının 75'inci dakikasından sonrasına baktığımızda, taraftarımızın kaygısını ifade etmesini anlıyoruz. Ancak 75'inci dakikadan sonra taraftarlarımızın içinde bulunan Eskişehirspor'a gönül vermeyenler var. Orada yönetime yapılan küfür, hakaret ve iftiraların çok üzücü olduğunu belirtmek istiyorum. Kalan 4 haftada hedefe doğru koşacak bir futbol oynamak istiyoruz. Burada beraber kaldığımız bir kupa maçı var. Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'na gidip bütün gücümüzü ortaya koyup, finale gitmek istiyoruz. Bunların olması için bu olumsuz atmosferin ortadan kalkması lazım. Bu kötü olumsuz havadan faydalanmak isteyenlere izin verilmemesi gerekiyor. Takımımızı desteklediğimiz zaman Kasımpaşa maçında da istediğimiz sonucu alacağız."

Kasımpaşa maçına takımın rahat gittiğini belirten Şahbaz, "Cezalı oyunumuz yok. Sakat oyuncumuz sadece Erkan Zengin. Tello ve Jerry'in ise ateşli bir rahatsızlığı var. Onlarda maça kadar hazır olacaktır. Biz birlik ve beraberlik içinde olursak, önümüzdeki maçlardan iyi sonuç alırız. Oynanan futbola baktığımızda, çok kötü olmadığını görüyoruz. Futbol kalitesi yüksek. Sadece gol sayılarında sıkıntı çekiyoruz. Bununla ilgili teknik heyetimiz gerekli çalışmaları yapıyor. Yapılan çalışmalardan ise yönetime bilgi veriliyor. Biz sezon sonuna kadar takımımızın sonuna kadar yanındayız" diye konuştu. - ESKİŞEHİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor 'Cezalı Oyunumuz Yok' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement