"Cincon" sözüne Fenerbahçeli yöneticiden açıklama geldi: Dilim sürçtü - Son Dakika

"Cincon" sözüne Fenerbahçeli yöneticiden açıklama geldi: Dilim sürçtü

08.12.2021 00:32

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Erol Bilecik'in, Galatasaray Kadın Futbol Takımı'nı 7-0 mağlup ettikleri karşılaşma sonrası soyunma odasında Fenerbahçeli futbolculara yaptığı konuşma gündemde yer aldı. Bilecik sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Maç sonunda soyunma odasındaki aile içi konuşmam sırasında yaşanan dil sürçmesiyle oluşan talihsiz durumun, rakibimize karşı herhangi bir maksatla yapılmadığını ifade etmek isterim." ifadesini kullandı.

Fenerbahçe'de yönetici Erol Bilecik karşılaşmanın ardından soyunma odasında Fenerbahçeli futbolculara yaptığı konuşmada, "Müthiş bir oyun oldu. Bizi gururlandırdınız. İşin güzel tarafı biz Galatasaray'a cincona 6 Kasım'da 6 tane atmıştık, siz 7 Aralık'ta 7 tane attınız." ifadelerini kullandı. Bu sözleri tepki çeken Bilecik, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Erol Bilecik'in yaptığı açıklama şöyle:

"TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK İKİ KULÜBÜ OLARAK ORTAYA ÇOK ÖNEMLİ BİR DURUŞ KOYDUK"

"Galatasaray Spor Kulübü ile birlikte değerli rakibimizin nazik ev sahipliğinde, Türkiye'nin en büyük iki kulübü olarak ortaya çok önemli bir duruş koyduk. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan Galatasaray Spor ve camiasına, başta Sn. Başkan Burak Elmas olmak üzere teşekkürlerimizi sunarız. Galatasaray Spor Kulübü ile birlikte değerli rakibimizin nazik ev sahipliğinde, Türkiye'nin en büyük iki kulübü olarak ortaya çok önemli bir duruş koyduk. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan Galatasaray Spor ve camiasına, başta Sn. Başkan Burak Elmas olmak üzere teşekkürlerimizi sunarız.

"RAKİBİMİZE KARŞI HERHANGİ BİR MAKSATLA YAPMADIM"

Ayrıca maç sonunda soyunma odasındaki aile içi konuşmam sırasında yaşanan dil sürçmesiyle oluşan talihsiz durumun, rakibimize karşı herhangi bir maksatla yapılmadığını ifade etmek isterim. Bu konunun, maçın öneminin üzerine geçmesi sebebiyle duyduğum samimi üzüntüyü başta Galatasaray Spor Kulübü ve tüm kamuoyu ile paylaşıyorum.

YORUMLAR (5)
  • dopdogrucudavutt : "Cincon" kelimesinin dil sürçmesi ile alakası yoktur. Kravat taksa da takım elbise giysede onu taşıyamayan insanın geri vites yapması ne kadar üzücü. Zavallı insanların yönetici olması çok üzücü Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Alper006 : Bu düşünceye akla sahip birisi bırakın Fenerbahçe'yi hiçbir kulüpte yönetici olamaz olmamalı. Merak ediyorum Ali Koç dili sürçmeden direkt ben böyle yönetici istemiyorum diyecek mi acaba. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Spor 'Cincon' sözüne Fenerbahçeli yöneticiden açıklama geldi: Dilim sürçtü - Son Dakika Spor


Advertisement