Depremde ailesini kaybeden Hilal Bilge, Galatasaray futbolcularıyla buluştu - Son Dakika
Spor

Depremde ailesini kaybeden Hilal Bilge, Galatasaray futbolcularıyla buluştu

Depremde ailesini kaybeden Hilal Bilge, Galatasaray futbolcularıyla buluştu

Kahramanmaraş merkezli ve 11 ilde meydana gelen deprem felaketinde ailesini kaybeden Hilal Bilge, 90. saatte enkaz altından sol kolu kesilerek kurtarıldı. Galatasaray Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sarı-kırmızılı futbolcularla bir araya gelen Bilge, Galatasaray U19 antrenmanını ziyaret etti.

06.08.2023 14:01
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kahramanmaraş merkezli, 11 ili etkileyen deprem felaketinde ailesini kaybeden, 90. saatte enkaz altından sol kolu kesilerek kurtarılan Hilal Bilge, Galatasaray Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sarı-kırmızılı futbolcularla bir araya geldi.

Kahramanmaraş merkezli ve 11 ilde bir çok vatandaşın hayatını kaybetmesine sebep olan deprem felaketinde ailesini kaybeden, 90. saatinde enkaz altından sol kolu kesilerek kurtarılan Hilal Bilge, Galatasaray Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sarı-kırmızılı futbolcularla bir araya geldi. Galatasaray U19 Teknik Direktörü Hakan Balta'nın eşi Derya Balta'nın evlat edindiği Hilal Bilge, Galatasaray antrenmanını ziyaret etti. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Depremde ailesini kaybeden Hilal Bilge, Galatasaray futbolcularıyla buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • Büyük fedakarlık yapmıştı! Beşiktaşlı yıldız oyuna devam edemedi
    21:08 Büyük fedakarlık yapmıştı! Beşiktaşlı yıldız oyuna devam edemedi

    Beşiktaş, Trendyol Süper Lig'in 33. haftasında MKE Ankaragücü ile karşı karşıya geldi. Siyah-beyazlılarda Emrecan Terzi, eşi doğum yaptığı için izin alarak kadrodan çıkartılan Umut Meraş'ın yerine sakatlığı bulunmasına rağmen kadroya alınmıştı. Genç futbolcu, ilk yarının son bölümünde sakatlandı ve oyuna devam edemedi. Emre Can'ın yerine oyuna Tayyip Talha Sanuç girdi.


Advertisement