Dünya starı Eden Hazard devre arası Süper Lig'de - Son Dakika

Dünya starı Eden Hazard devre arası Süper Lig'de

19.11.2021 09:59

Real Madrid'in Eden Hazard'a açtığı kredi artık bitti. Belçikalı oyuncu ile yollar ayrılacak. İspanyol devi, Hazard'ı 6 aylığına kiralık yollamak istiyor. İspanyol basınında Hazard'ın yeni yerinin Türkiye olabileceği yazıldı.

2019 yazınca Chelsea'den 115 milyon euro bedelle alınan Belçikalı Eden Hazard, tarihin en fiyasko transferleri listesine adını yazdırdı. Real Madrid, 2024'e kadar kontratı olan Belçikalı yıldızdan kurtulmak istiyor. Ancak yüksek maaştan ödürü bu kolay değil.

İmkansız transfer gerçekleşiyor! Dünya starı Eden Hazard devre arası Türkiye'de

6 AYLIK KİRALIK

İspanyol medyasından ABC/Espana, Hazard'ın kiralık olarak gönderileceğini duyurdu. Oyuncunun bu süreçte kendini yeniden bulabileceği de belirtildi. Hazard için Türkiye Ligi'nin uygun bir adres olabileceği vurgulandı. Beşiktaş'ın Pjanic hamlesi gibi çok uygun şartlarda Hazard da Türkiye'ye gelebilir.

İmkansız transfer gerçekleşiyor! Dünya starı Eden Hazard devre arası Süper Lig'de

FENERBAHÇE'NİN SEVDASI

Eden Hazard Lille'de oynarken Fenerbahçe bu transferi bitirmeye çok yaklaşmıştı. Ancak kulüp o dönem bütçesini diğer pozisyonlar için kullanmıştı. Her dönem Hazard çağrısı yapan Fenerbahçe taraftarının hayali devre arasında gerçekleşebilir.

YORUMLAR
500

Son Dakika Spor Dünya starı Eden Hazard devre arası Süper Lig'de - Son Dakika Spor


Advertisement