"F.Bahçe, Milli Takım'ı sabote ediyor" - Son Dakika
Spor

"F.Bahçe, Milli Takım'ı sabote ediyor"

"F.Bahçe, Milli Takım\'ı sabote ediyor"

Galatasaray Medical Park Baş antrenörü Ergin Ataman'dan sarı lacivertli kulübe sert eleştiri!

18.08.2012 22:47  Güncelleme: 23:28

Galatasaray Medical Park Erkek Basketbol Takımı Baş antrenörü Ergin Ataman, oyuncuları İlkan Karaman'ın, Fenerbahçe Ülker'le sözleşme imzaladığı yönündeki açıklamalara tepki gösterdi.

Ergin Ataman, konuyla ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmadığını ancak Fenerbahçe Ülker'in, İlkan Karaman'la sözleşme imzalandığını duyurmasının ardından Galatasaray yetkililerinin, oyuncunun halen sarı-kırmızılı kulübe ait olduğunu kendisine aktardıklarını belirtti.

Ataman, özellikle A Milli Takım'ın 2013 Avrupa Şampiyonası eleme grubu maçları öncesi, bu durumun sakıncalı olduğunu dile getirdi.

İlkan Karaman'ın şu anda A Milli Takım'da önemli görev üstlenmiş genç bir isim olduğunu vurgulayan Ataman, ''Menajerlerin ve başka kulüplerin bu şekilde İlkan'ın kafasını karıştırması, Türk basketbolu ile milli takım için çok ciddi bir sabotajdır'' dedi.

"İLKAN BİZİM OYUNCUMUZ"

Ergin Ataman, A Milli Takım kadrosunda bulunan İlkan Karaman'la 2013 Avrupa Şampiyonası eleme grubu maçlarının tamamlanmasının ardından konuşabileceklerini belirtti.

A Milli Takım'ın 2013 Avrupa Şampiyonası elemelerinde önemli maçlar oynayacağını hatırlatan Ataman, kendisinin dahi oyuncuyla görüşmek için maçların tamamlanmasını beklediğini ifade etti.

Ataman, ''İlkan'ın ve milli takımın durumunu düşünerek hiçbir şekilde milli maçlar bitmeden İlkan'la görüşmeyi düşünmüyorum. Maçlar sona erdikten sonra, İlkan zaten bizim oyuncumuzdur, oturur ve Galatasaray'daki durumunu konuşuruz'' dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor 'F.Bahçe, Milli Takım'ı sabote ediyor' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement