SON DAKİKA ERGİN ATAMAN HABERLERİ

Son Dakika Ergin Ataman Haberleri

 • 23 Şubat 2018 23:32 Basketbolda Maçın Ardından Basketbol THY Avrupa Ligi'nin 23. haftasında ağırladığı Litvanya'nın Zalgiris takımına 86-70 mağlup olan Anadolu Efes'in başantrenörü Ergin Ataman, eksik oyuncular nedeniyle sahadan mağlup ayrıldıklarını söyledi.
 • 23 Şubat 2018 22:51 Eksik Oyuncularımızın Olması Mağlubiyeti Etkiledi Eksik Oyuncularımızın Olması Mağlubiyeti Etkiledi" Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, "Türkiye Kupası'nda 3 oyuncumuzu kaybettik, bu da bizim için kötü oldu.
 • 23 Şubat 2018 22:47 Ergin Ataman: "Eksik Oyuncularımızın Olması Mağlubiyeti Etkiledi" Bugün mecburiyetten dolayı genç oyuncuları oynattığını belirten Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, “Türkiye Kupası’nda 3 oyuncumuzu kaybettik, bu da bizim için kötü oldu.
 • 22 Şubat 2018 10:17 Anadolu Efes, Prestij Maçını Kazanma Peşinde Anadolu Efes Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman, THY Avrupa Ligi'nin 23. haftasında yarın Zalgiris Kaunas ile yapacakları karşılaşmaya, PTT Türkiye Kupası'nı kazanmanın moraliyle çıkacaklarını söyledi.
 • 20 Şubat 2018 08:50 Ataman'dan Başkanlık Açıklaması! Ataman'dan Başkanlık Açıklaması! Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, TRT SPOR'da yayınlanan Basın Tribünü programına konuk oldu.
 • 20 Şubat 2018 00:55 Ergin Ataman: Ergin Ataman: "Galatasaray'a Başkan Adayı Olabilirim" Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, TRT SPOR'da yayınlanan "Basın Tribünü" programında önemli açıklamalarda bulundu.
 • 19 Şubat 2018 20:53 Ergin Ataman: Galatasaray'a Başkan Adayı Olabilirim Ergin Ataman: Galatasaray'a Başkan Adayı Olabilirim Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, "Profesyonel basketbol başantrenörlüğünü bırakıp Galatasaray'a başkan adayı olabilirim" dedi.
 • 17 Şubat 2018 17:00 Ergin Ataman: Ergin Ataman: "Anadolu Efes Finallere Alışkın Bir Takım" - Ergin Ataman: "Anadolu Efes finallere alışkın bir takım" "Bırakın artık magazin kısmını"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, finale çıktıklarını için mutlu olduklarını dile getirerek, finallere alışkın bir takım olduklarını vurguladı.
 • 17 Şubat 2018 16:43 Basketbolda Maçın Ardından Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, PTT Erkekler Türkiye Kupası yarı finalinde Darüşşafaka'yı 90-76 yendikleri karşılaşmada takım olarak iyi oynadıklarını söyledi.
 • 17 Şubat 2018 16:36 Anadolu Efes Finallere Alışkın Bir Takım Anadolu Efes Finallere Alışkın Bir Takım" Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, finale çıktıklarını için mutlu olduklarını dile getirerek, finallere alışkın bir takım olduklarını vurguladı.
 • 17 Şubat 2018 16:20 Ataman: Ataman: "Anadolu Efes Finallere Alışkın Bir Takım" Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, finale çıktıklarını için mutlu olduklarını dile getirerek, finallere alışkın bir takım olduklarını vurguladı. Motum’un son topu kullanmasının sorulması üzerine Ataman, “Bırakın artık magazin kısmını. Adamlar son saniyeye kadar pres yapıyorlar. Basketbol soracaksanız sorun bana” dedi.
 • 17 Şubat 2018 16:18 Ergin Ataman: "Anadolu Efes Finallere Alışkın Bir Takım" Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, finale çıktıklarını için mutlu olduklarını dile getirerek, finallere alışkın bir takım olduklarını vurguladı.
 • 15 Şubat 2018 00:15 Ergin Ataman: Ergin Ataman: "Obradovic Konusu Kapanmıştır" Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, 83-80 kazandıkları Fenerbahçe Doğuş maçının ardından açıklamalarda bulundu.
 • 14 Şubat 2018 23:15 Ergin Ataman: Ergin Ataman: "Oyunun Hakimiyeti Son Ana Kadar Bizdeydi" - Ergin Ataman: "Oyunun hakimiyeti son ana kadar bizdeydi"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, takımının galibiyetinden dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, son ana kadar oyun hakimiyetinin kendilerinde olduğunu söyledi.
 • 14 Şubat 2018 22:54 Basketbolda Maçın Ardından Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek finalinde Fenerbahçe Doğuş'u 83-80 yenerek yarı finale yükselen Anadolu Efes'in başantrenörü Ergin Ataman, adına yakışan bir mücadele olduğunu söyledi.
 • 14 Şubat 2018 22:52 Obradovic ile Ataman Arasındaki Gerginlik Sürdü Obradovic ile Ataman Arasındaki Gerginlik Sürdü Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic ile Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman arasındaki gerginlik, bu maçta da sürdü.
 • 14 Şubat 2018 22:51 Oyunun Hakimiyeti Son Ana Kadar Bizdeydi Oyunun Hakimiyeti Son Ana Kadar Bizdeydi" Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, takımının galibiyetinden dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, son ana kadar oyun hakimiyetinin kendilerinde olduğunu söyledi.
 • 14 Şubat 2018 22:49 Ergin Ataman: "Oyunun Hakimiyeti Son Ana Kadar Bizdeydi" Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, takımının galibiyetinden dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, son ana kadar oyun hakimiyetinin kendilerinde olduğunu söyledi.
 • 14 Şubat 2018 22:40 Obradovic ile Ataman Arasındaki Gerginlik Devam Ediyor! Obradovic ile Ataman Arasındaki Gerginlik Devam Ediyor! Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic ile Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman arasındaki gerginlik devam ediyor.
 • 13 Şubat 2018 15:44 Hidayet Türkoğlu: Hidayet Türkoğlu: "Obradovic ve Ataman Olgun İnsanlar" - Hidayet Türkoğlu: "Obradovic ve Ataman olgun insanlar" TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu: "Sporun içerisinde bu tip olaylarla her zaman karşılaşıyoruz"İSTANBUL - Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic ve Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman arasında yaşanan gerginliğe ilişkin yaptığı açıklamada, "Sporun içerisinde bu tip olaylarla her zaman karşılaşıyoruz
 • 13 Şubat 2018 15:32 Obradovic - Ataman Gerginliği Toplantıda Konuşuldu Zeljko Obradovic: "Bana saygı gösterilmezse ben de saygı göstermem"Ergin Ataman: "Fenerbahçe'nin antrenörü 'yorum yok' demişti.
 • 13 Şubat 2018 15:26 Ergin Ataman ve Obradovic Arasında Soğuk Rüzgarlar Ergin Ataman ve Obradovic Arasında Soğuk Rüzgarlar - Ergin Ataman ve Obradovic arasında soğuk rüzgarlar Obradovic: "Ben yaşanan durumun bir parçası değilim" Ergin Ataman: "Bu konuyla ilgili yorum yapmıyorum"İSTANBUL - Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic ve Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, lig maçında yaşanan gerginliğin...
 • 13 Şubat 2018 15:11 Obradovic ve Ataman Olgun İnsanlar Obradovic ve Ataman Olgun İnsanlar" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı (TBF) Hidayet Türkoğlu, Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic ve Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman arasında yaşanan gerginliğe ilişkin yaptığı açıklamada, "Sporun içerisinde bu tip olaylarla her zaman karşılaşıyoruz.
 • 13 Şubat 2018 15:10 Obradovic-Ataman Gerginliği - İstanbul Obradovic-Ataman Gerginliği - İstanbul Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, Anadolu Efes'in başantrenörü Ergin Ataman'la yaşadığı gerginlikle ilgili, "Eğer bana saygı gösterilmezse ben de bunu yapana göstermem. Benim için konu kapandı". dedi.
 • 13 Şubat 2018 15:08 Obradovic - Ataman Gerginliği Toplantıda Konuşuldu Obradovic - Ataman Gerginliği Toplantıda Konuşuldu Obradovic - Ataman gerginliği toplantıda konuşuldu(HD)Obradovic - Ataman gerginliği toplantıda konuşulduZeljko Obradovic Bana saygı gösterilmezse ben de saygı göstermemErgin Ataman Fenerbahçe'nin antrenörü 'yorum yok' demişti.
 • 13 Şubat 2018 15:06 Hidayet Türkoğlu: "Obradovic ve Ataman Olgun İnsanlar" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı (TBF) Hidayet Türkoğlu, Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic ve Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman arasında yaşanan gerginliğe ilişkin yaptığı açıklamada, “Sporun içerisinde bu tip olaylarla her zaman karşılaşıyoruz.
 • 13 Şubat 2018 14:21 Obradovic-Ataman Gerginliği Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, Anadolu Efes'in başantrenörü Ergin Ataman'la yaşadığı gerginlikle ilgili, "Eğer bana saygı gösterilmezse ben de bunu yapana göstermem. Benim için konu kapandı". dedi.
 • 13 Şubat 2018 14:20 Obradovic - Ataman Gerginliği Toplantıda Konuşuldu Obradovic - Ataman Gerginliği Toplantıda Konuşuldu PTT Türkiye Erkekler Türkiye Kupası 2018'in lansmanı için bir araya gelen Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic ile Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman arasındaki gerginlik sürüyor.
 • 13 Şubat 2018 14:11 Ergin Ataman ve Obradovic Arasında Soğuk Rüzgarlar Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic ve Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, lig maçında yaşanan gerginliğin sonlanıp sonlanmayacağının sorulması üzerine konuştu.
 • 13 Şubat 2018 14:11 Ergin Ataman ve Obradovic Arasında Soğuk Rüzgarlar Ergin Ataman ve Obradovic Arasında Soğuk Rüzgarlar Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic ve Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, lig maçında yaşanan gerginliğin sonlanıp sonlanmayacağının sorulması üzerine konuştu.
 • 13 Şubat 2018 14:03 Obradovic - Ataman Gerginliği Toplantıda Konuşuldu Zeljko Obradovic: "Bana saygı gösterilmezse ben de saygı göstermem"Ergin Ataman: "Fenerbahçe'nin antrenörü 'yorum yok' demişti.
 • 13 Şubat 2018 08:25 Dev Buluşma! Obradovic ve Ergin Ataman Bir Araya Geliyor... Dev Buluşma! Obradovic ve Ergin Ataman Bir Araya Geliyor... Fenerbahçe’nin coachu Obradovic’in, Efes’le oynadıkları son maçta 100.sayıyı attırmak için 2 faul yaptırması, Ergin Ataman’ı fena germişti. İşte bu iki isim, bugün Türkiye Kupası maçı öncesi basın toplantısına birlikte çıkacak.
 • 12 Şubat 2018 21:05 Ergin Ataman'ın Önerisine Özhan Çıvgın'dan Destek Ergin Ataman'ın Önerisine Özhan Çıvgın'dan Destek Anadolu Efes Başantenörü Ergin Ataman'ın açıklamasına bir destek de Demir İnşaat Büyükçekemece Başantrenörü Özhan Çıvgın'dan geldi.
 • 12 Şubat 2018 20:01 Ergin Ataman'ın Önerisine Özhan Çıvgın'dan Destek Anadolu Efes Başantenörü Ergin Ataman'ın, Ülkemizin içinde bulunduğu bu hassas dönemde, basketbol camiası olarak duyarlılığımızı göstermeli, kenetlenmeyi salonlardan başlatmalıyız.
 • 12 Şubat 2018 13:31 Ergin Ataman'dan 'İstiklal Marşı' Önerisi Ergin Ataman'dan 'İstiklal Marşı' Önerisi Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, "NBA'de olduğu gibi, sezon boyunca, her iki takımın birlikte açtığı Türk bayrağı eşliğinde İstiklal Marşımız çalınmalı" dedi.
 • 12 Şubat 2018 13:26 Ergin Ataman'dan 'İstiklal Marşı' Önerisi Ergin Ataman'dan 'İstiklal Marşı' Önerisi Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, Türkiye’nin bulunduğu hassas dönemde basketbol camiası olarak duyarlılıklarını göstermeleri gerektiğini belirterek, “NBA’de olduğu gibi, sezon boyunca, her iki takımın birlikte açtığı Türk Bayrağı eşliğinde İstiklal Marşımız çalınmalı” dedi.
 • 11 Şubat 2018 22:21 Basketbolda Maçın Ardından Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 18. haftasında konuk ettiği Eskişehir Basket'i 89-77 yenen Anadolu Efes'in başantrenörü Ergin Ataman, yaptıkları sert savunmayla net bir galibiyet aldıklarını söyledi.
 • 11 Şubat 2018 22:17 Ergin Ataman: Ergin Ataman: "Her Geçen Hafta Yukarıya Çıkacağız" - Ergin Ataman: "Her geçen hafta yukarıya çıkacağız"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, galibiyetlerin çok önemli olduğunu söyleyerek, "İki ay önce takımın başına geldiğim zaman İBB'den 26 sayı fark yemiş bir takım vardı ve 9. sıradaydı.
 • 11 Şubat 2018 22:01 Her Geçen Hafta Yukarıya Çıkacağız Her Geçen Hafta Yukarıya Çıkacağız" Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, galibiyetlerin çok önemli olduğunu söyleyerek, "İki ay önce takımın başına geldiğim zaman İBB'den 26 sayı fark yemiş bir takım vardı ve 9. sıradaydı.
 • 11 Şubat 2018 21:52 Ergin Ataman: "Her Geçen Hafta Yukarıya Çıkacağız" Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, galibiyetlerin çok önemli olduğunu söyleyerek, “İki ay önce takımın başına geldiğim zaman İBB’den 26 sayı fark yemiş bir takım vardı ve 9. sıradaydı.
 • 10 Şubat 2018 15:22 Melih Mahmutoğlu'ndan Ergin Ataman'a Cevap Melih Mahmutoğlu'ndan Ergin Ataman'a Cevap Fenerbahçe Doğuş Kaptanı Melih Mahmutoğlu, Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman'ın açıklamalarına cevap vererek, "Ergin Ataman olmak istediğim ve olmaktan büyük mutluluk duyduğum yerin neresi olduğunu fotoğrafta görebilir" dedi.
 • 10 Şubat 2018 14:46 Melih Mahmutoğlu'ndan Ergin Ataman'a Cevap Melih Mahmutoğlu'ndan Ergin Ataman'a Cevap Fenerbahçe Doğuş Kaptanı Melih Mahmutoğlu, Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman'ın açıklamalarına cevap vererek, "Ergin Ataman olmak istediğim ve olmaktan büyük mutluluk duyduğum yerin neresi olduğunu fotoğrafta görebilir" dedi.
 • 10 Şubat 2018 14:45 Melih Mahmutoğlu'dan Ergin Ataman'a Cevap: Olmak İstediğim Yeri Fotoğrafta Görebilir Melih Mahmutoğlu'dan Ergin Ataman'a Cevap: Olmak İstediğim Yeri Fotoğrafta Görebilir Fenerbahçe Doğuş Kaptanı Melih Mahmutoğlu, Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman'ın "Bize gelmek istedi." açıklamalarına yanıt verdi: Olmak istediğim yeri fotoğrafta görebilir.
 • 10 Şubat 2018 14:37 Melih Mahmutoğlu'ndan Ergin Ataman'a Cevap Melih Mahmutoğlu'ndan Ergin Ataman'a Cevap Fenerbahçe Doğuş Kaptanı Melih Mahmutoğlu, Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman’ın açıklamalarına cevap vererek, "Ergin Ataman olmak istediğim ve olmaktan büyük mutluluk duyduğum yerin neresi olduğunu fotoğrafta görebilir" dedi.
 • 04 Şubat 2018 19:19 Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes Maçının Ardından Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic: "Saygı duyduğumuz bir takıma karşı çok iyi bir maç çıkardık"Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman: "Yakalamaya çalıştık ama olmadı""6 saniye kala hücum etmek büyük saygısızlık"İSTANBUL, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 17'nci hafta maçında...
 • 04 Şubat 2018 17:32 Ataman, Obradovic'e Tepkili Ataman, Obradovic'e Tepkili Maçtan sonra meslektaşının elini sıkmayan Ergin Ataman, Obradovic'in maçın son bölümünde takımına karşı saygısızlık yaptığını söyledi.
 • 04 Şubat 2018 17:16 Ergin Ataman'dan Obradovic'e: Elini Sıkmadım Çünkü Saygısızlık Yaptı Ergin Ataman'dan Obradovic'e: Elini Sıkmadım Çünkü Saygısızlık Yaptı Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman Fenerbahçe Doğuş maçı sonrası, "Obradovic'in elini sıkmadım çünkü saygısızlık yaptı" dedi.
 • 04 Şubat 2018 16:30 Ataman Patladı! Obradovic'in Elini Sıkmadım, Çünkü... Ataman Patladı! Obradovic'in Elini Sıkmadım, Çünkü... Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, "Bugüne kadar Obradovic'e karşı maç da kazandım, çok da kaybettim. Her seferinde gittim elini sıktım ama bugün elini sıkmadım. Neden elini sıkmadığımı o benden daha iyi bilir. Meslektaşlar arası saygı vardır. Bir takımın 24 sayı öndeyken faul yaptırıp, 6 saniye kala hücum etmesi mesleki anlamda çok büyük bir saygısızlıktır. Üzüldüm ama doğal tabii. Tokat olayı ve 25 sayılık mağlubiyetin ardından zor bir hafta geçirdi. Çok üzüldüğümü söylemek istiyorum" dedi.
 • 01 Şubat 2018 23:40 Ergin Ataman: Ergin Ataman: "Savunmada ve Hücumda İyi Tempo Yakaladık" Anadolu Efes'te başantrenör Ergin Ataman, savunmada ve hücumda iyi oynayarak kazandıklarını ifade etti.
 • 01 Şubat 2018 23:15 Basketbolda Maçın Ardından Basketbolda THY Avrupa Ligi'nin 21. hafta karşılaşmasında evinde İspanya'nın Valencia takımını 82-66 mağlup eden Anadolu Efes'te başantrenör Ergin Ataman, savunmada ve hücumda iyi oynayarak kazandıklarını ifade etti.