Fenerbahçe Muhammed Gümüşkaya'nın transferi için Westerlo ile anlaşma sağladı - Son Dakika

Fenerbahçe Muhammed Gümüşkaya'nın transferi için Westerlo ile anlaşma sağladı

19.08.2022 20:46

Fenerbahçe, Muhammed Gümüşkaya'nın transferi için Westerlo ile anlaşma sağladı. Belçika ekibi, sarı-lacivertlilere 500 bin euro bonservis bedeli ödeyecek. Diğer taraftan Fenerbahçe sonraki satıştan da yüzde 40 pay alacak.

Vitor Pereira döneminde yıldızı parlayan Fenerbahçe'nin genç futbolcusu Muhammed Gümüşkaya, Belçika ekibi Westerlo'ya transfer oluyor.

SONRAKİ SATIŞTAN YÜZDE 40 PAY ÖDENECEK

Sercan Hamzaoğlu'nun haberine göre; sarı-lacivertliler, 21 yaşındaki futbolcunun transferi için Westerlo ile anlaşmaya vardı. Belçika temsilcisi, bu transfer için Fenerbahçe'ye 500 bin euro bonservis bedeli ödeyecek. Fenerbahçe, ayrıca oyuncunun öncelikli satın alma hakkına sahip. Belçika temsilcisi sonraki satıştan da Fenerbahçe'ye yüzde 40 pay ödeyecek.

GİRESUNSPOR'A KİRALANMIŞTI

Geçen sezonun ilk yarısında Fenerbahçe'de 18 maça çıkan Muhammed Gümüşkaya, 1 gol atmıştı. Genç futbolcu, sezonun ikinci yarısında kiralık olarak formasını giydiği Giresunspor'da ise 14 maçta 2 gol ve 1 asistle oynadı.

YORUMLAR
500
Transferi eleştiri alan Batshuayi, Avrupa Ligi'nde attığı gollerle Fenerbahçe tarihine geçti Transferi eleştiri alan Batshuayi, Avrupa Ligi'nde attığı gollerle Fenerbahçe tarihine geçti Avrupa Ligi'nde başarılı performans gösteren Fenerbahçe, kasasını doldurdu! İşte elde edilen gelirin detayları Avrupa Ligi'nde başarılı performans gösteren Fenerbahçe, kasasını doldurdu! İşte elde edilen gelirin detayları Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımı, yemekte bir araya geldi Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımı, yemekte bir araya geldi

Son Dakika Spor Fenerbahçe Muhammed Gümüşkaya'nın transferi için Westerlo ile anlaşma sağladı - Son Dakika


Advertisement