Fenerbahçe-Trabzon derbisini kim kazanır? Maçın hakeminin babasına soruldu! - Son Dakika

Fenerbahçe-Trabzon derbisini kim kazanır? Maçın hakeminin babasına soruldu!

05.03.2022 11:29

Fenerbahçe-Trabzonspor maçını Zorbay Küçük yönetecek. Peki Feyzullah Küçük, oğlunun yöneteceği maça ilişkin nasıl bir tahmin yaptı. İşte baba Küçük'ün maç sonu tahmini.

Derbinin hakemi Zorbay Küçük'ün babası Feyzullah Küçük, TV100'de yayınlanan Ertem Şener'in sunduğu VAR Odası programına katıldı.

Türkiye'yi sallayan röportaj! Derbinin hakemi Zorbay Küçük'ün babası, maçın favorisini açıkladı

İKİ HOCANIN DA DOSTU

Feyzullah Küçük, ezeli rakiplerin hocaları İsmail Kartal ve Abdullah Avcı ile birlikte çalıştığını, iki isimle de yakın arkadaş olduğunu ifade etti.

"OĞLUM HAKKANİYETLİ YÖNETİM YAPACAKTIR"

Feyzullah Küçük, Zorbay Küçük'ün yönetimi hakkında, "Oğlumun maçın yönetiminde başarılı olacağına, ekibiyle beraber hakkaniyetli yönetim yapacağına, gördüğünü çalacağına inancım sonsuz" dedi.

"MAÇ İZLEYEMİYORUM"

Oğlunun yönettiği maçları heyecandan izleyemediğini belirten Feyzullah Küçük, "Ben sahada babamı tanımam. 100 bin kişinin önünde sahaya çıktım, heyecanlanmadım. Ama oğlumu maç yönetirken izleyemiyorum, heyecanlanıyorum" ifadelerini kullandı.

"FENERBAHÇE KAZANMAK ZORUNDA"

Fenerbahçe'nin galibiyete daha ihtiyaç duyan taraf olduğunu ifade eden Feyzullah Küçük, "Fenerbahçe yenmek mecburiyetinde, Trabzonspor da yenilmemeye çalışacak. Önemli olan Türk futbolunun kazanması. Zevkli, eğlenceli ve kaliteli geçmesini bekliyorum maçın. İyi oynayan kazansın. Fenerbahçe kazanır diye düşünüyorum" dedi.

YORUMLAR
500
Fenerbahçe'nin yeni transferi Bruma'ya sorulan soru taraftarı sinirlendirdi! Sosyal medyada tepkiler arka arka geldi Fenerbahçe'nin yeni transferi Bruma'ya sorulan soru taraftarı sinirlendirdi! Sosyal medyada tepkiler arka arka geldi Trabzonspor'da Egemen Korkmaz teknik ekipten ayrıldı Trabzonspor'da Egemen Korkmaz teknik ekipten ayrıldı Bruma: Fenerbahçe büyük bir kulüp, ben de katkı sağlamak için buradayım Bruma: Fenerbahçe büyük bir kulüp, ben de katkı sağlamak için buradayım

Son Dakika Spor Fenerbahçe-Trabzon derbisini kim kazanır? Maçın hakeminin babasına soruldu! - Son Dakika


Advertisement