Galatasaray'ın yeni transferi Türkiye'ye çabuk uyum sağladı! Mertens, esnaf lokantasında kahvaltı yaptı - Son Dakika

Galatasaray'ın yeni transferi Türkiye'ye çabuk uyum sağladı! Mertens, esnaf lokantasında kahvaltı yaptı

16.08.2022 17:50

Galatasaray'ın yeni transferi Dries Mertens, Türkiye'ye hemen ayak uydurdu. Kahvaltı yapmak için esnaf lokantasına giden Belçikalı futbolcunun görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Kullanıcılar su bardağından çay içen Mertens için "Bizden biri." yorumlarını yaptı.

Süper Lig'in 2. haftasında Giresunspor'a 1-0 yenilen Galatasaray'da Dries Mertens ilk kez sarı-kırmızılı formayı giymişti. Dünyaca ünlü yeni transfer sosyal medyaya düşen kahvaltı videosuyla taraftarın gönlünü kazandı.

ESNAF LOKANTISINDA KAHVALTI YAPTI

Yıllarca Napoli'de oynadıktan sonra İtalyan kulübünden ayrılarak Galatasaray'ın yolunu tutan Dries Mertens, Türkiye'ye alışma sürecinde problem yaşamıyor. Belçikalı futbolcu, kahvaltı yapmak için esnaf lokantısını tercih ederken, o anlara dair görüntüsü sosyal medyada gündem oldu.

Çay içtiği bardağa dikkat! Galatasaray'ın yeni transferi Mertens esnaf lokantasında kahvaltı yaptı

SU BARDAĞINDA ÇAY İÇTİ

Esnaf lokantasınad kahvaltı yapan Mertens'in o anları sarı-kırmızılı taraftarları mest ederken, çayı su bardağında içen Belçikalı yıldız için "Bizden biri" yorumları yapıldı.

YORUMLAR
500
Süper Lig'de şampiyonluk oranları güncellendi! Süper Lig'de şampiyonluk oranları güncellendi! Türkiye Kupası'nda Galatasaray ile eşleşen Kastamonuspor'un paylaşımı olay yarattı Türkiye Kupası'nda Galatasaray ile eşleşen Kastamonuspor'un paylaşımı olay yarattı Galatasaray, Türkiye Kupası 3. Eleme Turu'nda GMG Kastamonuspor ile eşleşti Galatasaray, Türkiye Kupası 3. Eleme Turu'nda GMG Kastamonuspor ile eşleşti

Son Dakika Spor Galatasaray'ın yeni transferi Türkiye'ye çabuk uyum sağladı! Mertens, esnaf lokantasında kahvaltı yaptı - Son Dakika


Advertisement