"Ronaldo gelmiyor mu?" sorusunu cevaplayan Okan Buruk'un yanıtı salonu kahkahaya boğdu - Son Dakika

"Ronaldo gelmiyor mu?" sorusunu cevaplayan Okan Buruk'un yanıtı salonu kahkahaya boğdu

06.12.2022 09:07

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, GSTV'de soruları cevapladı. İkinci Başkan Metin Öztürk'ün, "Ronaldo gelmiyor mu?" sorusuna tecrübeli hocanın, "Maçı var, gelemiyor başkanım" demesi salano kahkahaya boğdu.

Dünya Kupası'na verilen arada çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da teknik direktör Okan Buruk, kulüp televizyonunda açıklamalarda bulundu. Deneyimli hocanın Ronaldo ile ilgili gelen bir soru üzerine verdiği yanıt ise keyifli anlar ortaya çıkardı.

"MAÇI VAR, GELEMİYOR"

Galatasaray 2. Başkanı Metin Öztürk'ün "Ronaldo geliyor mu?" sorusuna Okan Buruk'un"Maçı var, gelemiyor başkanım. Benim size sormam lazım, siz bana soruyorsunuz" yanıtını vermesi salonu kahkahaya boğdu.

"OĞLUM SEÇİMLERDE OY SAYDI"

Okan Buruk ayrıca Galatasaray'a teknik direktör olmasına ilişkin ise, "Benim beklentimden çok oğlumun beklentisi vardı. Hep bekledi. Seçimlerde oy saydı. Onun için çok önemli. Onun da en büyük aşkı Galatasaray. Oğlumun mutlu olması, benim iki kat motivasyonumu arttırıyor." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (2)
  • Emir Emir: Gs mağdur edebiyatına başladı gene biri zamanında karın tokluğuna oynuyoruz para almıyoruz,ülkemiz için deyip süper lig maçlarında istedikleri olurdu şimdide yok amcam, yok babam mutlu olsun diyerek aynı senaryo. Cevap Yaz 6 36 Yayından Kaldır
500
SPOR Okan Buruk: Güzel giden bir seneyi şampiyonlukla taçlandırmak istiyoruz SPOR Okan Buruk: Güzel giden bir seneyi şampiyonlukla taçlandırmak istiyoruz Okan Buruk: 'Hak ettiğimiz bir galibiyet oldu' Okan Buruk: 'Hak ettiğimiz bir galibiyet oldu'

Son Dakika Spor 'Ronaldo gelmiyor mu?' sorusunu cevaplayan Okan Buruk'un yanıtı salonu kahkahaya boğdu - Son Dakika


Advertisement