İstanbul'daki Şampiyonlar Ligi finali öncesi büyük panik! Stat çevresinde yangın çıktı, dumanlar her yeri kapladı - Son Dakika

İstanbul'daki Şampiyonlar Ligi finali öncesi büyük panik! Stat çevresinde yangın çıktı, dumanlar her yeri kapladı

Son Güncelleme: 10.06.2023 21:47

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Manchester City ile Inter'in karşı karşıya geleceği Şampiyonlar Ligi finaline saatler kala İkitelli'de bir fabrikada çıkan yangın sebebiyle stat çevresini dumanlar sardı. İngiliz ve İtalyan taraftarlar o anları sosyal medyadan paylaştı.

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Manchester City ile Inter arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi finaline saatler kala stat yakınlarında yangın çıktı.

DUMAN HER YERİ SARDI

İkitelli'de 6 katlı bir fabrikanın çatı katında, plastik enjeksiyon ve karton malzemelerinin bulunduğu alanda yangın çıktı. Bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Dumanlar finalin oynanacağı Atatürk Olimpiyat Stadı'nın etrafını sardı.

İstanbul'daki Şampiyonlar Ligi finali öncesi büyük panik! Dumanlar stadın etrafını sardı

VATANDAŞLARA UYARI

Binada mahsur kalan 8 işçi itfaiye görevlilerince kurtarıldı. İşçilere ilk müdahale, olay yerindeki sağlık ekiplerince yapıldı. İtfaiye ekipleri, binanın üçüncü katındaki tüplerin patlama ihtimaline karşı çevredeki vatandaşları anonslarla uyarıyor.

İstanbul'daki Şampiyonlar Ligi finali öncesi büyük panik! Stat çevresinde yangın çıktı, dumanlar her yeri kapladı

TARAFTARLAR PAYLAŞTI

Kara dumanları gören İngiliz ve İtalyan taraftarlar kameralarına sarıldı ve o anları sosyal medyadan paylaştı.

İstanbul'daki Şampiyonlar Ligi finali öncesi büyük panik! Stadın etrafı dumanla kaplandı

Son Dakika Spor İstanbul'daki Şampiyonlar Ligi finali öncesi büyük panik! Stat çevresinde yangın çıktı, dumanlar her yeri kapladı - Son Dakika


Advertisement