Kaset şantajı davasına gelmeyen Benzema'nın 5 yıl hapsi isteniyor - Son Dakika

Kaset şantajı davasına gelmeyen Benzema'nın 5 yıl hapsi isteniyor

22.10.2021 09:56

R.Madrid'in yıldızı Benzema, Valbuena'ya kaset şantajı yaptığı iddiasıyla yargılandığı davada duruşmasında yer almadı. Valbuena, mahkemede Benzema ile yüzleşmeyi bekliyordu ama yıldız futbolcu gelmedi. Benzema'nın duruşmaya katılmaması aleyhine işledi. 5yıla kadar hapsi isteniyor.

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Mathieu Valbuena'ya şantaj yapıldığı suçlamasıyla başlayan duruşmaya Karim Benzema katılmadı. Versailles Ceza Mahkemesi, Benzema hakkında 10 ay tecilli hapis ve 75 bin euro para cezası istedi.

Valbuena'ya kaset şantajı davasında Benzema duruşmaya gelmedi! 5 yıl hapsi isteniyor

4 KİŞİYE HAPİS İSTEMİ

Aynı davada yargılanan 4 kişiden olayın kilit ismi olarak kabul edilen Mustafa Zouaoui için 4 yıl hapis ve 15 bin avro para cezası, Valbuena'nın telefonunda videoyu alan Axel Angot için 18 ay hapis ve 15 bin avro para cezası, şantajda aracı olan Younes Houass ve Karim Zenati için 18'er ay hapis ve 5'er bin avro para cezası talep edildi.

Valbuena'ya kaset şantajı davasında Benzema duruşmaya gelmedi! 5 yıl hapsi isteniyor

5 YIL ALABİLİR

L'Equipe'in haberine göre; gerçekleşen davada Benzema suçlu bulunması halinde beş yıla kadar hapis ve 75 bin avro para cezası istemiyle karşı karşıya kalabilir.

VALBUENA GELDİ

Duruşmaya Mathieu Valbuena katıldı, Karim benzema gelmedi. Fransız basınında Benzema'nın duruşmamaya katılmamasının daha ağır sonuçlar doğurabileceği yazıldı. Valbuena, "Benzema'nın gelmesi bekledim" dedi.

Kaset şantajı davasına gelmeyen Benzema'nın 5 yıl hapsi isteniyor

Son Dakika Spor Kaset şantajı davasına gelmeyen Benzema'nın 5 yıl hapsi isteniyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Tezahüratlar sonrası Binali Yıldırım'ın telefonla aradığı Erdoğan'dan talimat: İstanbul'un yeniden sahibini bulması lazım 15:18 Tezahüratlar sonrası Binali Yıldırım'ın telefonla aradığı Erdoğan'dan talimat: İstanbul'un yeniden sahibini bulması lazım
Mersin'deki kalabalık için 15:14 Mersin'deki kalabalık için "21 bin 500 kişi" diyen valiliğe, CHP'den yanıt: Gerçekleri küçültmeye kalkan, kendini küçültür Merkez Bankası, piyasaya ikinci müdahalesinde 300 milyon dolarlık satış yaptı 14:12 Merkez Bankası, piyasaya ikinci müdahalesinde 300 milyon dolarlık satış yaptı Bircan Bali ifşa edilen özel fotoğrafları hakkında konuştu: Bence öpün ilişki öpüşünce güzel 12:31 Bircan Bali ifşa edilen özel fotoğrafları hakkında konuştu: Bence öpün ilişki öpüşünce güzel Lise öğrencisinin 10:52 Lise öğrencisinin "Vergi indirimi" teklifi oy birliğiyle kabul edildi Yola dökülen pancarlar, sürücülere zor anlar yaşattı 09:04 Yola dökülen pancarlar, sürücülere zor anlar yaşattı Meteoroloji uyardı! 6 bölge için şiddetli sağanak, 5 il içinse yoğun kar yağışı bekleniyor 08:59 Meteoroloji uyardı! 6 bölge için şiddetli sağanak, 5 il içinse yoğun kar yağışı bekleniyor Gözlerden uzak yaşıyorlar! Okan Bayülgen'in kızı İstanbul büyüyor! 15:37 Gözlerden uzak yaşıyorlar! Okan Bayülgen'in kızı İstanbul büyüyor!
Advertisement