Erden Timur'un iddiaları yenilir yutulur gibi değil: Elimizde vahim şeyler var - Son Dakika

Erden Timur'un iddiaları yenilir yutulur gibi değil: Elimizde vahim şeyler var

02.04.2023 01:18

Galatasaray Başkanvekili Erden Timur, Adana Demirspor maçından sonra ülke gündemini sallayacak iddialar ortaya attı. Timur, "Farkın açılması istenmiyor. Yayıncı kuruluş, MHK, gerek TFF. Hepsinin konusu gelecek. Lig bitince elimizdeki her şeyi açıklayacağız, vahim durumlar var. Masa başı operasyon mevzusu hakikaten var" dedi.

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, 2-0 kazanılan Adana Demirspor maçının ardından kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

"VAHİM DURUMLAR VAR"

Erden Timur'un, "Vahim durumlar var. Lig bitince her şeyi açıklayacağız, gerginliği arttırmak istemiyoruz. Belli ki puan farkını düşürmek istediler, hakikaten masa başı operasyon var" sözleri gündeme bomba gibi düştü.

İşte Timur'un açıklamaları:

"3 haftadır üst üste kırmızı kart pozisyonlarında VAR devreye girmiyor. Puan farkını azaltmak için böyle bir şey yapıldı belli ki.

"VAR YASAĞI VARDI"

Bize 10 hafta VAR yasağı vardı, şimdi de görüyoruz ki kırmızı kart yasağı var. Galip gelmemiz bir şey değiştirmiyor. Futboldaki bu gerginliği arttırmamak için susuyoruz.

"BELLİ Kİ OPERSAYON VAR

Belli ki net bir operasyon var. Masa başı mevzusu hakikaten var.

"CANIMIZA TAK ETTİ"

Artık canımıza tak etti. Puan farkının açılması istenmiyor belli. Lig sonunda zaten her şeyi kayıtlarıyla açıklayacağız. Şu an da yapmamızın sebebi gerginliği arttırmamak. Şampiyonluk için kenetlenmiş durumdayız.

"MAYISLAR BİZİMDİR"

"Biz şampiyonluğa kenetlendik. Hiçbir şey bizi bu yoldan geri çeviremez. Mayıslar bizimdir. Bu hiçbir şekilde engellenemez.

"VAHİM DURUMLAR VAR"

Lig bitince her şeyi açıklayacağız. Vahim durumlar var."

"YAPILANLAR ÇOK AÇIK"

Puan farkını açmamız istenmiyor. Ne yaparlarsa yapsınlar, hepimiz çok uyanık olacağız. 5-0 kazansak bile bu tip hatalar için konuşacağız! Yapılan şeyler çok açık.

"HEPSİNİN KONUSU GELECEK"

Gerek yayıncı kuruluş, gerek MHK, gerek TFF. Hepsinin konusu gelecek. Çok vahim konular var. Lig bitince hepsini açıklayacağız."

YORUMLAR (9)
  • Naci Taştan: Mağlup olur ağlarlar, galip gelir ağlarlar, kendi oyuncusunun kırmızı kartını görmez hakeme ağlarlar, bunların fıtratında var Cevap Yaz 13 26 Yayından Kaldır
  • mücahit cumhur: GS liyim.Bu üslup doğru değil varsa söyle.Söylemeyeceksen algı yapma.Bu insanlar artık yemiyor.Baskı yapmaya çalışanlarda başarısız oluyor. Cevap Yaz 34 16 Yayından Kaldır
  • Emir Emir: BUNDAN ÖNCE BİRİ ELİMDE VAR KONUŞMALARI VAR DEMİŞTİ,BUDA ONU KILAVUZ KABUL ETMİŞ. Cevap Yaz 20 8 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Galatasaray, Mauro Icardi transferi için çalışmalara başladı Galatasaray, Mauro Icardi transferi için çalışmalara başladı İnter'in yıldızı Hakan Çalhanoğlu'nun babasından Galatasaray taraftarını heyecanlandıran kare! Erden Timur ile poz verdi İnter'in yıldızı Hakan Çalhanoğlu'nun babasından Galatasaray taraftarını heyecanlandıran kare! Erden Timur ile poz verdi

Son Dakika Spor Erden Timur'un iddiaları yenilir yutulur gibi değil: Elimizde vahim şeyler var - Son Dakika


Advertisement