İngiliz futbolseverlerden ilginç hamle! Haaland'ın yasaklanmasını istediler - Son Dakika

İngiliz futbolseverlerden ilginç hamle! Haaland'ın yasaklanmasını istediler

07.10.2022 16:24

İngiliz futbolseverler dilekçe ve imza kampanyası başlatarak Manchester City formasıyla harikalar yaratan Erling Haaland'ın Premier Lig'den ihraç edilmesini istedi. Kampanyaya kısa süre içerisinde 2 milyon kişi ve takım arkadaşı Laporte da katıldı.

Sezon başında Borussia Dortmund'dan Manchester City'e transfer olan Erling Haaland, hem Premier Lig'de hem de Şampiyonlar Ligi'nde durdurulamıyor. İngiliz futbolseverler, Norveçli golcünün ligde yasaklanması için harekete geçti.

"HAALAND BİR ROBOT"

Sporx'te yer alan habere göre, İngiliz futbolseverler "Erling Haaland bir robot olduğu için Premier Lig'den ihraç edilmeli" şeklinde bir imza kampanyası başlattı. Kampanya, Birleşik Krallık'ın dijital dilekçe sayfası üzerinden yapıldı.

Futbol tarihinde benzeri yok! Haaland'ın Premier Lig'de yasaklanması için harekete geçildi

LAPORTE DE KAMPANYAYA KATILDI

İmza kampanyasına kısa süre içerisinde 2 milyon farklı kişi katıldı. İmza kampanyasına Haaland'ın Manchester City'den takım arkadaşı Aymeric Laporte de katıldı.

YORUMLAR
500
UEFA Şampiyonlar Ligi Finali için taraftarlar İstanbul'a akın etti UEFA Şampiyonlar Ligi Finali için taraftarlar İstanbul'a akın etti İstanbul'daki Şampiyonlar Ligi finalinde sadece sahadakiler, Süper Lig'in toplamından daha değerli İstanbul'daki Şampiyonlar Ligi finalinde sadece sahadakiler, Süper Lig'in toplamından daha değerli

Son Dakika Spor İngiliz futbolseverlerden ilginç hamle! Haaland'ın yasaklanmasını istediler - Son Dakika


Advertisement