Merkezefendi'nin maçı yine ertelendi - Son Dakika

Merkezefendi'nin maçı yine ertelendi

04.01.2022 11:28
Merkezefendi'nin maçı yine ertelendi

ING Basketbol Süper Ligi'nde 2 Ocak Pazar günü evinde oynaması gereken Bahçehir Koleji maçı takımda yaşanan 6 koronavirüs vakası nedeniyle ertelenen Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basketbol'da, Anadolu Efes karşılaşması da ileri tarihte oynanacak.

ING Basketbol Süper Ligi'nde 2 Ocak Pazar günü evinde oynaması gereken Bahçehir Koleji maçı takımda yaşanan 6 koronavirüs vakası nedeniyle ertelenen Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basketbol'da, Anadolu Efes karşılaşması da ileri tarihte oynanacak. Basketbol Federasyonu, 9 Ocak Pazar günü oynanması gereken maçı her iki takımdaki koronavirüs vakaları nedeniyle erteledi. Anadolu Efes'in ligdeki Semt77 Yalovaspor ve Euroleague'deki 7 Ocak'ta oynaması gereken Bayern Münih maçları da aynı sebeple ertelenmişti.


YORUMLAR
500
Özçelik İş Sendikası KARÇEL ile TİS imzaladı Özçelik İş Sendikası KARÇEL ile TİS imzaladı Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası, Denizli'de Başladı Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası, Denizli'de Başladı Çaykur Rizespor, Yusuf Sarı ile yollarını ayırdı Çaykur Rizespor, Yusuf Sarı ile yollarını ayırdı
Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Merkezefendi'nin maçı yine ertelendi - Son Dakika


Advertisement