Rıdvan Dilmen'den milli yıldıza ilginç çağrı: Türkiye'ye dönme - Son Dakika

Rıdvan Dilmen'den milli yıldıza ilginç çağrı: Türkiye'ye dönme

26.12.2021 00:07

Son günlerde adı Galatasaray ve Trabzonspor'la anılan Yusuf Yazıcı'ya Rıdvan Dilmen'den ilginç bir çağrı geldi. Lille'de forma giyen milli futbolcu için Dilmen, "Yusuf Yazıcı, Türkiye'ye dönmesin. Ancak dönerse Trabzonspor'a döner. Yusuf, Avrupa'da devam etsin." dedi.

Geçen sezon Lille'de tarihi bir şampiyonluk yaşayan Yusuf Yazıcı, Trabzonspor ve Galatasaray'ın transfer listesinde ilk sıralarda. Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, milli futbolcuya olan bu ilgili TRT Spor ekranlarında değerlendirdi.

"AVRUPA'DA DEVAM ETSİN"

Yusuf Yazıcı'nın kariyerine Avrupa'da devam etmesi gerektiğini belirten Dilmen, "Yusuf Yazıcı, Türkiye'ye dönmesin. Ancak dönerse Trabzonspor'a döner. Yusuf, Avrupa'da devam etsin." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (1)
  • Resul Bey: Yusuf lütfen GS 'ye gelme işi bitmiş sıkıntılı bir oyuncuyu daha cimbomda görmek istemiyoruz. yönetim akıllı ol, ikinci bir arda, mitroglou vakası yaşatmayın bize. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Özel Olimpiyatlar'da milli sporcular madalya almaya devam ediyor Özel Olimpiyatlar'da milli sporcular madalya almaya devam ediyor Aydın'ın milli meyvesi incir her haliyle sofralardaki yerini koruyor Aydın'ın milli meyvesi incir her haliyle sofralardaki yerini koruyor '4. Savunma Sanayii Buluşmaları' '4. Savunma Sanayii Buluşmaları'

Son Dakika Spor Rıdvan Dilmen'den milli yıldıza ilginç çağrı: Türkiye'ye dönme - Son Dakika


Advertisement