Rus basını, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e övgü yağdırdı - Son Dakika

Rus basını, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e övgü yağdırdı

22.10.2021 15:48

Lokomotiv Moskova'yı deplasmanda 1-0 mağlup eden Galatasaray'ın hocası Fatih Terim'e Rus basınından yoğun ilgi. Terim'in hamlelerine not verilirken, Moskova'nın hocası Markus Gidsol ise yerden yere vuruldu.

Avrupa Ligi'nde Lokomotiv Moskova'yı deplasmanda 1-0 mağlup eden Galatasaray'ın sakin futbolu Rus basınından tam not aldı. Fatih Terim'in hamleleri ve Moskovas hocası Gidsol'un hamleleri kıyaslandı. Terim'e övgüler yağdırıldı, Gidsol ise ağır eleştirildi.

"KEREM HAMLESİ HATA GETİRDİ"

Rus basınından Kommersant, " Kerem Aktürkoğlu, Terim'in hamlesiyle oyuna girdikten sonra Moskova defansının hatalarını kolladı. Morutan'ın asistinde ofsayt çizgisini hesapladı, Rybus'tan sıyrıldı ve Guilherme'yi avladı" değerlendirmesini yaptı.

Ruslar, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e hayran kaldı

"KARŞILIK VEREMEDİ"

Russianrt, Terim'in oyuncu değişikliklerine dikkat çekerek, "Fatih Terim, bazı as oyuncularını yedek bıraktı. Morutan, Diagne ve Kerem'in oyuna girmesi maçı değiştirdi. Morutan hamlesi dönüm noktası oldu. Lokomotiv Moskova'nın hocası, Terim'in hamlelerine karşılık vermesi zor oldu. Galatasaray üçlü stoperli yapıya geçince işler Lokomotiv için iyice terse döndü" dedi.

Rus basını, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e övgü yağdırdı

Son Dakika Spor Rus basını, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e övgü yağdırdı - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Babasını öldüren amcasından şikayetçi olmadı! Sözleri yaşanan olaydan daha vahim 17:39 Babasını öldüren amcasından şikayetçi olmadı! Sözleri yaşanan olaydan daha vahim Samsung, Volkswagen'e çip üretecek 15:32 Samsung, Volkswagen'e çip üretecek Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz 14:51 Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı 14:28 Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı Sosyal medyada gündem olan video: Köprüye ateist girip Müslüman çıktım 14:09 Sosyal medyada gündem olan video: Köprüye ateist girip Müslüman çıktım Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti 13:15 Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti
FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip 11:49 FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip "Freedom" soyadını aldı Erol Olçok ve Abdullah Gül'ün fotoğrafları sosyal medyanın gündeminde! 10:37 Erol Olçok ve Abdullah Gül'ün fotoğrafları sosyal medyanın gündeminde!
Advertisement