Şarkıcı Metin Şentürk'ün ironik paylaşımı Fenerbahçe taraftarından beğeni topladı! - Son Dakika

Şarkıcı Metin Şentürk'ün ironik paylaşımı Fenerbahçe taraftarından beğeni topladı!

23.02.2022 19:23

Şarkıcı Metin Şentürk sosyal medyadan yaptığı Fenerbahçe paylaşımıyla ironik bir eleştiride bulundu. Şentürk, "Herhalde en mutlu Fenerbahçeli benim. Fenerbahçe'nin bu halini görmüyorum" ifadelerini kullandı.

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla son dönemde takipçilerinin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Metin Şentürk, ses getiren yeni bir paylaşıma imza attı. Fenerbahçe'yi eleştiren Şentürk'ün kullandığı ifadelere beğeni yağdı.

"FENERBAHÇE'NİN BU HALİNİ GÖRMÜYORUM"

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Metin Şentürk, "Herhalde en mutlu Fenerbahçeli benim. Fenerbahçe'nin bu halini görmüyorum" ifadelerini kullandı. Kısa sürede binlerce beğeni alan paylaşıma sarı-lacivertli taraftarlardan da yorum yağdı.

Metin Şentürk'ten ironik paylaşım! Fenerbahçe sözlerine beğeni yağıyor
YORUMLAR
500
Vitor Pereira, 'Görevden alınmaktan korkuyor musun?' sorusunu duyunca küplere bindi: Bankada ne kadar param olduğunu biliyor musun? Vitor Pereira, 'Görevden alınmaktan korkuyor musun?' sorusunu duyunca küplere bindi: Bankada ne kadar param olduğunu biliyor musun? Fener Rum Patriği Bartholomeos Sümela'daki ayin için Trabzon'a geldi Fener Rum Patriği Bartholomeos Sümela'daki ayin için Trabzon'a geldi Alfons Groenendijk: 'Oynanan futboldan memnun değilim' Alfons Groenendijk: 'Oynanan futboldan memnun değilim'

Son Dakika Spor Şarkıcı Metin Şentürk'ün ironik paylaşımı Fenerbahçe taraftarından beğeni topladı! - Son Dakika


Advertisement