Sosyal medya zengini Dani Ceballos! - Son Dakika

Sosyal medya zengini Dani Ceballos!

14.05.2020 07:54
Sosyal medya zengini Dani Ceballos!

İngiltere Premier Lig'de, bu sezon Instagram'da sponsorlu post'lardan en çok para kazanan futbolcu Arsenal'li Dani Ceballos oldu.

İngiltere Premier Lig'de, bu sezon Instagram'da sponsorlu post'lardan en çok para kazanan futbolcu Arsenal'li Dani Ceballos oldu. Bir online casino şirketinin, eMarketer verilerine dayanarak yaptığı araştırmaya göre bu sezon Instagram'da ücretli post'lardan 101.193 Sterlin (Yaklaşık 888 bin TL) kazanan Ceballos, sosyal medyadan haftada 2.927 Sterlin (Yaklaşık 26 bin TL) kazanıyor. Bu rakam yine de kulübünden haftada yaklaşık 52 bin Sterlin (Yaklaşık 456 bin TL) kazanan İspanyol oyuncu için mütevazı bir rakam. İkinci sırada Manchester United'dan Andreas Pereira, üçüncü basamakta Manchester City'den İlkay Gündoğan yer alıyor.

BİR RONALDO DEĞİLLER!

Bununla birlikte Premier Lig'deki futbolcuların Instagram kazançları, yıldız oyuncu Cristiano Ronaldo'nunkilerin yanında oldukça düşük kalıyor... 2018 yılı verilerine göre, 217 milyondan fazla takipçisi olan Portekizli oyuncu bir reklam postundan 570 bin Sterlin alıyordu.

Sosyal medya zengini Dani Ceballos!
Sosyal medya zengini Dani Ceballos!

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor Sosyal medya zengini Dani Ceballos! - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

11 bin 958 gıda işletmesine 129 milyon TL ceza 18:33 11 bin 958 gıda işletmesine 129 milyon TL ceza
Son Dakika! SMA Bilim Kurulu toplantısı sonrası Bakan Koca'dan açıklama: Evlilik öncesi SMA taraması zorunlu hale geliyor 18:32 Son Dakika! SMA Bilim Kurulu toplantısı sonrası Bakan Koca'dan açıklama: Evlilik öncesi SMA taraması zorunlu hale geliyor Uludağ'da kayak eğitiminin saati 450 lira 18:30 Uludağ'da kayak eğitiminin saati 450 lira Son Dakika! Suriye Parlamentosu'nun Hatay açıklamasına Dışişleri'nden tepki: Hadsizlik 18:17 Son Dakika! Suriye Parlamentosu'nun Hatay açıklamasına Dışişleri'nden tepki: Hadsizlik Gaziantep'te babası tarafından dövülen Cihan bebekten sevindiren haber 16:41 Gaziantep'te babası tarafından dövülen Cihan bebekten sevindiren haber Tanju Özcan'dan Erdoğan'ın faizle mücadelesine destek: En yakın silah arkadaşı olarak görev almaya hazırım 15:25 Tanju Özcan'dan Erdoğan'ın faizle mücadelesine destek: En yakın silah arkadaşı olarak görev almaya hazırım Tiryakilere kötü haber! Sigaraya 2 TL zam geldi, yeni fiyatlar yarından itibaren geçerli 14:19 Tiryakilere kötü haber! Sigaraya 2 TL zam geldi, yeni fiyatlar yarından itibaren geçerli Merkez Bankası ne kadar dolar sattı? 12:58 Merkez Bankası ne kadar dolar sattı?
Advertisement