Trabzonspor-Manisaspor Maçından Notlar - Son Dakika

Trabzonspor-Manisaspor Maçından Notlar

Trabzonspor-Manisaspor Maçından Notlar
Son Güncelleme: 03.01.2012 18:28

Trabzonspor'da 5 günlük Antalya kampına izinli olarak geç katılan Alanzinho, Henrique ve Cech, teknik direktör Şenol Güneş tarafından Manisaspor maçının 18 kişilik kadrosuna alınmadı.

Kampa GEÇ GELENLER KADROYA GİREMEDİ

Trabzonspor'da 5 günlük Antalya kampına izinli olarak geç katılan Alanzinho, Henrique ve Cech, teknik direktör Şenol Güneş tarafından Manisaspor maçının 18 kişilik kadrosuna alınmadı. Şenol Güneş, ayrıca kampa izinsiz olarak 1 gün geç katılan Colman'ı da yedek kulübesinde oturttu.

AYKUT VE SERCAN SÜRPRİZİ

Bordo mavili takımda Colman'ı kulübede oturtan Güneş, sürpriz bir şekilde Aykut'u 11'de oynattı. Şenol Uüneş, Antalya kampında başarılı bir performans sergileyen Sercan Kaya'yı da 18 kişilik kadroya da aldı. Sercan sezonun ilk yarısında hiç bir maçta forma giymemiş sadece Mersin İdmanyurdu ve Eskişehirspor'la oynanan maçta 18 kişilik kadroya girmişti.

OLCAN MAÇI TRİBÜNDEN İZLEDİ

Bordo mavili takımla sözleşme imzalayacak olan Gaziantepsporlu Olcan Adın, transfer sezonu henüz resmen başlamadığı için Manisaspor maçında kadroya alınmadı. Olcan, karşılaşmayı tribünden takip etti.

TRİBÜNLERDE KÜÇÜK BOŞLUKLAR

Öte yandan bordo mavili taraftarlar, hafta içi ve erken saatte olmasına rağmen maça ilgi gösterdi. Statta küçük boşluklar dikkat çekerken, taraftar grupları yine yerlerini aldı. Az sayıda Manisaspor taraftarı da maçta takımlarına destek verdi.

YES(TM/AÖ)

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Trabzonspor-Manisaspor Maçından Notlar - Son Dakika


Advertisement