Turgay Şeren'e Vefa Gecesi Düzenlendi - Son Dakika

Turgay Şeren'e Vefa Gecesi Düzenlendi

24.02.2016 10:15
Turgay Şeren'e Vefa Gecesi Düzenlendi

Turgay Şeren'e vefa gecesi düzenlendi Turgay Şeren "Bütün sporseverlere teşekkür ediyorum" "Galatasaray taraftarının sahaya çıkarken yaptığı alkış beni futbol oynamaya itti" İsmail Erdem "Turgay Şeren'i sizlerle buluşturmaktan dolayı muyluyuz" Galatasaraylı eski futbolculardan vefa örneği İş adamlarından duyarlı davranış İsmail Erdem özel yapım eldiven hediye etti Berlin Panteri lakaplı Turgay Şeren'e Sancaktepe Belediyesi tarafından vefa gecesi düzenlendi.

Turgay Şeren'e vefa gecesi düzenlendi

Turgay Şeren "Bütün sporseverlere teşekkür ediyorum"

"Galatasaray taraftarının sahaya çıkarken yaptığı alkış beni futbol oynamaya itti"

İsmail Erdem "Turgay Şeren'i sizlerle buluşturmaktan dolayı muyluyuz"

Galatasaraylı eski futbolculardan vefa örneği

İş adamlarından duyarlı davranış

İsmail Erdem özel yapım eldiven hediye etti

Berlin Panteri lakaplı Turgay Şeren'e Sancaktepe Belediyesi tarafından vefa gecesi düzenlendi.

Türk futbolu ve Galatasaray'ın yaşayan efsanelerinden Berlin Panteri lakaplı Turgay Şeren'e Grand Cevahir Otel'de dün akşam Sancaktepe Belediyesi tarafından vefa gecesi yapıldı.

Vefa gecesine, Sancaktepe Belediyesi Başkanı İsmail Erdem, Spor AŞ Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Hakan Ünsal, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Ciner Holding Spor Danışmanı Mehmet Atalay, Halit Kıvanç, Metin Türel, Orhan Ayhan, Eski milli futbolcu Beşiktaş'ın unutulmaz isimlerinden Sanlı Sarıalioğlu, Galatasaray'ın eski antrenörlerinden Bülent Ünder ile Ahmet Akçan, Galatasaray eski yöneticisi Ali Gürsoy, Galatasaraylı eski futbolculardan Mustafa Kocabey, Bülent Korkmaz'ın yanı sıra çok sayıda medya mensubu katıldı.

Fantezi müziğin güçlü seslerinden Coşkun Sabah'ın şarkıları ile başlayan gecede Turgay Şeren de Sabah'a Samanyolu şarkısında eşlik etti. Ünlü sanatçı Coşkun Sabah, Şeren sayesinde Galatasaraylı olduğunu itiraf ederek, küçük yaşlarda radyodaki maçlarda hep Turgay Şeren'in ismini duyduğunu ve bundan etkilendiğini belirterek, "Ben Turgay ağabey sayesinde Galatasaraylı oldum" dedi.

Öte yandan gecenin sonunda Sancaktepe Belediyesi Başkanı İsmail Erdem, Turgay Şeren'e özel yapım eldiven plaket armağan etti.

TURGAY ŞEREN "BÜTÜN SPORSEVERLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Kendisi için düzenlenen geceden dolayı mutlu olduğunu dile getiren Turgay Şeren, "Neden derseniz bir daha bu dünyaya gelebilecek miyiz Bir daha bu imkanlara sahip olacak mıyız Hayır. Ama bugün sahibiz ve bunlardan çok iyi istifade etmemiz lazım. İnşallah daha uzun yaşamak şansımız olsun. Bu akşam için bir kişiye değil, buradaki insanlara da değil, bütün sporseverlere teşekkür ederim. Sadece Galatasaray ve Milli Takım forması giydim. Ama açık söyleyeyim, ben sahaya çıkarken o Galatasaray tribününün yaptığı alkış beni futbol oynamaya çok itti. Bütün galibiyetlerde eğer bir hakkım varsa o alkışın da hakkı var" dedi.

İSMAİL ERDEM "TURGAY ŞEREN'İ SİZLERLE BULUŞTURMAKTAN DOLAYI MUTLUYUZ"

Düzenlenen geceye evsahipliği yapan Sancaktepe Belediyesi Başkanı İsmail Edem ise "Türk futboluna yıllarca emek verip hizmet eden ve bugünkü futbolseverlerin gönlünde taht kuran değerli büyüğümüzü burada sizlerle buluştururken takribi bir yıl önce de kendi evlerinde ziyaret etmiştik. Orada geçmiş olsun dileklerimizi iletmiştik ve Turgay ağabeyimiz çok mutlu olmuştu. O günden sonra Turgay ağabeyimizi sevenleri ile buluşturalım diye bir fikir olarak uhdemizde kaldı ve bugüne nasip oldu. Bugün aramızda Türk futboluna hizmet eden çok sayıda büyüklerimiz ve dostlarımız var. Top oynamışlar, köşe yazmışlar, yorumculuk yapmışlar, oynanan maçları en güzel halleri ile Türk sporseverleri ile buluşturmuşlar. Burada değerli büyüğümüz Halit Kıvanç ağabey, Orhan Ayhan ağabey biz çocukken ve gençliğimizde maçlara stada gidemediğimizde radyoyu açarak kendilerinden dinlerdik" diye konuştu.

GALATASARAYLI ESKİ FUTBOLCULARDAN VEFA ÖRNEĞİ

Galatasaray'ın eski futbolcularından Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Hakan Ünsal, Mustafa Kocabey ile Bülent Korkmaz, Turgay Şeren için düzenlenen geceye katılarak vefa örneği sergilediler. Galatasaray'ın efsane isimleri, Berlin Panteri Turgay Şeren'in elini öpüp bir süre konuşarak moral verdiler.

İŞ ADAMLARINDAN DUYARLI DAVRANIŞ

Sancaktepe Belediyesi tarafından düzenlenen gecede Turgay Şeren yararına 6 adet Galatasaray forması da alıcıları ile buluştu. Atlas Grup'tan Kadir Haberdar, Ford Otosan'dan Ali Gürsoy, Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul, ETK Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz, Elvan Reklam Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yıldırım, Elips Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Işık, Turgay Şeren için forma satın alarak katkıda bulundular.

İSMAİL ERDEM ÖZEL YAPIM ELDİVEN HEDİYE ETTİ

Sancaktepe Belediyesi Başkanı İsmail Erdem düzenlediği vefa gecesinin sonunda Turgay Şeren'e özel yapım eldiven plaket armağan etti. Gece çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

Turgay Şeren'e Vefa Gecesi Düzenlendi
Turgay Şeren'e Vefa Gecesi Düzenlendi
Turgay Şeren'e Vefa Gecesi Düzenlendi
Turgay Şeren'e Vefa Gecesi Düzenlendi

YORUMLAR
500
eFootball, Championship Pro 2022'ye katılacak kulüpleri açıkladı! eFootball, Championship Pro 2022'ye katılacak kulüpleri açıkladı! Domenec Torrent: 'Daha gelmeden bizi linç ettiler' Domenec Torrent: 'Daha gelmeden bizi linç ettiler' Sancaktepe'de kafeden 15 bin TL'lik televizyon çaldı, 300 TL'ye hurdacıya sattı...Şahsın kaçış anları kamerada Sancaktepe'de kafeden 15 bin TL'lik televizyon çaldı, 300 TL'ye hurdacıya sattı...Şahsın kaçış anları kamerada
Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Turgay Şeren'e Vefa Gecesi Düzenlendi - Son Dakika


Advertisement