Vitor Pereira'nın sakladığı belgeyi hackerlar ele geçirip paylaştı - Son Dakika

Vitor Pereira'nın sakladığı belgeyi hackerlar ele geçirip paylaştı

22.04.2022 00:47

Brezilya ekibi Corinthians'ı çalıştıran teknik direktör Vitor Pereira'nın siber saldırıya uğradığı öne sürüldü. Hackerlar tarafından ele geçirildiği iddia edilen transfer listesi belgelerinde Fenerbahçe'den Osayi Samuel ve Beşiktaş'tan Rosier'in isimlerinin yer alması dikkat çekti.

Fenerbahçe ile yollarını ayırdıktan sonra Brezilya ekibi Corinthians'ın başına geçen teknik direktör Vitor Pereira, hackerların hedefi oldu. Transfer listesi ele geçirilen deneyimli hocanın takımına kazandırmak istediği futbolcular dikkat çekti.

SÜPER LİG'İN YILDIZLARI LİSTEDE

Vitor Pereira'nın transfer listesine ait olduğu iddia edilen görüntü kısa süre içerisinde sosyal medyada yayıldı. Listede Fenerbahçe'den Bright Osayi Samuel ile Beşiktaş'tan Valentin Rosier'in isimlerinin olması dikkat çekti.

Vitor Pereira'nın sır gibi sakladığı belgeyi hackerlar ele geçirip paylaştı! Listede çok tanıdık isimler var
YORUMLAR
500
Bruma: Fenerbahçe büyük bir kulüp, ben de katkı sağlamak için buradayım Bruma: Fenerbahçe büyük bir kulüp, ben de katkı sağlamak için buradayım Fenerbahçe'nin kapısından dönüp, Galatasaray'a imza attı! Abdülkerim'den transfer itirafı Fenerbahçe'nin kapısından dönüp, Galatasaray'a imza attı! Abdülkerim'den transfer itirafı Fenerbahçe gözü kararttı! Kanarya, Real Madrid'in golcüsüne talip oldu Fenerbahçe gözü kararttı! Kanarya, Real Madrid'in golcüsüne talip oldu

Son Dakika Spor Vitor Pereira'nın sakladığı belgeyi hackerlar ele geçirip paylaştı - Son Dakika


Advertisement