Zehra Güneş'in O Ses Türkiye'ye katıldığı ortaya çıktı - Son Dakika

Zehra Güneş'in O Ses Türkiye'ye katıldığı ortaya çıktı

15.12.2021 23:57

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın yıldızı Zehra Güneş'in yıllar önce O Ses Türkiye'ye konuk olduğu görüntüler ortaya çıktı. Arkadaşına destek vermek için programa katılan Güneş'in 17 yaşındaki halini görenler gözlerine inanamadı.

Vakıfbank ve A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın en popüler isimlerinden olan Zehra Güneş'in 17 yaşında O Ses Türkiye'ye katıldığı görüntüler sosyal medyayı salladı.

Zehra Güneş'i hiç böyle görmediniz! Meğer yıllar önce O Ses Türkiye'ye katılmış

"SAADET'İ GÖREMİYORUZ"

Yıllar önce O Ses Türkiye'ye arkadaşını desteklemek için konuk olan Zehra Güneş, Acun Ilıcalı ve jüri üyelerine henüz 17 yaşında olduğunu söyleyince stüdyoda büyük şaşkınlık yaratmıştı. Güneş'in boyunun uzunluğu karşısında hayrete düşen Hadise, yarışmanın sunucusu Saat Özşırkıntı'nın boyunun kısa kalmasına değinerek ''Saadet'i göremiyoruz'' demişti. O yıllarda henüz çok tanınmayan bir voleybolcu olan Zehra Güneş'e, Acun Ilıcalı'dan ''İnşallah ülkemizi güzel yerlerde temsil edersin'' yorumu gelmişti.

Zehra Güneş'i hiç böyle görmediniz! Meğer yıllar önce O Ses Türkiye'ye katılmış
Zehra Güneş'i hiç böyle görmediniz! Meğer yıllar önce O Ses Türkiye'ye katılmış
YORUMLAR
500
19. Akdeniz Oyunları 19. Akdeniz Oyunları 19. Akdeniz Oyunları 19. Akdeniz Oyunları Son Dakika | 9. Akdeniz Oyunları'nda milli atlet Ersu Şaşma, erkekler sırıkla atlama finalinde 5.75m'lik atlayışıyla altın madalya kazandı. Son Dakika | 9. Akdeniz Oyunları'nda milli atlet Ersu Şaşma, erkekler sırıkla atlama finalinde 5.75m'lik atlayışıyla altın madalya kazandı.

Son Dakika Spor Zehra Güneş'in O Ses Türkiye'ye katıldığı ortaya çıktı - Son Dakika


Advertisement