Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Süleyman Demirel haberleri, Süleyman Demirel son dakika, son dakika Süleyman Demirel

Son Dakika Süleyman Demirel Haberleri

Son dakika Süleyman Demirel haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son süleyman demirel haberleri anında burada.


 • 24.11.2023 24 Kas 15:09 Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şubesi üyeleri öğrencilerle buluştu

  Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şubesi üyeleri öğrencilerle buluştu Edirne Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte, Efkan Yıldırım Ortaokulu ve Süleyman Demirel Fen Lisesi öğrencileri gazilerle bir araya geldi. Programda öğrenciler, gazilerin hatıralarını dinledi. Ayrıca, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Tohumcu, Edirne Merkez Huzurevi'ni ziyaret etti ve huzurevi personelleriyle tanışarak yaşlılarla sohbet etti.

 • 01.11.2023 01 Kas 17:39 Süleyman Demirel, Isparta'da anıldı

  Süleyman Demirel, Isparta'da anıldı 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, doğumunun 99. yılı dolayısıyla memleketi Isparta'da mezarı başında düzenlenen anma töreniyle anıldı. Törende Kur'an-ı Kerim okundu, dua edildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Demirel'in Cumhuriyet'in önemli bir simgesi olduğunu belirtti. Eski bakanlardan Hamdi Üçpınarlar ise Demirel ile uzun yıllar birlikte siyaset yaptığı için şanslı olduğunu ifade etti. Törene DP Genel Başkan Yardımcısı Muhammet Kelleci, Kazakistan'ın Antalya Başkonsolosu Kuat Kanafeyev ve vatandaşlar da katıldı.

 • 01.11.2023 01 Kas 14:57 Süleyman Demirel'in 99. doğum günü anıldı

  Süleyman Demirel'in 99. doğum günü anıldı Demirel Vakfı tarafından 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in 99. doğum günü dolayısıyla Isparta'daki anıt mezarda anma töreni düzenlendi. Törene siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Konuşmaların ardından Kur'an-ı Kerim tilaveti ve dua okundu. Ayrıca, Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından bir panel düzenlendi.

 • 30.10.2023 30 Eki 14:29 Süleyman Demirel Fen Lisesi Korosu Cumhuriyet Konseri'nde Sahne Aldı

  Süleyman Demirel Fen Lisesi Korosu Cumhuriyet Konseri'nde Sahne Aldı Süleyman Demirel Fen Lisesi Korosu, Ankara'daki Cumhuriyet Konseri'nde sahne aldı. Cumhuriyet'in 100. yıl dönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinlikte, yurdun dört bir yanından gelen korolar bir araya geldi.

 • 07.10.2023 07 Eki 13:14 Denizlili sevdalıları Süleyman Demirel'i unutmadı

  Denizlili sevdalıları Süleyman Demirel'i unutmadı Denizli Demirel Sevdalıları, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in Isparta İslamköy'de ki mezarını ve külliyesini ziyaret etti.

 • 19.09.2023 19 Eyl 13:58 Isparta Süleyman Demirel Havalimanı 2022'de 74 Bin 733 Yolcuya Hizmet Verdi

  Isparta Süleyman Demirel Havalimanı 2022'de 74 Bin 733 Yolcuya Hizmet Verdi Isparta Süleyman Demirel Havalimanı, 2022 yılında toplam 74 bin 733 yolcuya hizmet verdi. İç hatlarda en fazla uçuş eylül ayında gerçekleşirken, dış hatlarda ise İran ve kutsal topraklara yapılan yolculuklar öne çıktı. Havalimanında toplamda 590 yolcu uçağı ve 32 bin 437 eğitim uçuşu gerçekleştirildi. Ayrıca, 2022 yılında 811 bin 590 kilogram yük taşındı ve uçak trafiği yüzde 19 artışla 33 bin 27 oldu.

 • 21.08.2023 21 Ağu 17:03 AYT EA birincisi Emre Ekici: Başarımı düzenli çalışmaya ve aileme borçluyum

  AYT EA birincisi Emre Ekici: Başarımı düzenli çalışmaya ve aileme borçluyum Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi mezunu Emre Ekici, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) AYT EA birincisi oldu. Ekici, başarısını düzenli çalışmaya ve ailesinin desteğine borçlu olduğunu belirtti. İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesini burslu kazanan Ekici, tercih döneminde mühendislik bölümünden vazgeçerek tıp fakültesini okumaya karar verdiğini söyledi. Ekici, düzenli çalışmanın önemine vurgu yaparak, her gün azar azar çalışmanın daha verimli olduğunu ifade etti. Ayrıca, okula devamın da önemli olduğunu vurgulayan Ekici, sınav sürecinde ailesinin her zaman destek olduğunu ve motivasyon bulmakta zorlandığı zamanlarda onların arkasında olduğunu belirtti.

 • 16.08.2023 16 Ağu 11:30 Eskişehirli Varol Alkılıçgil, Babasının Fotoğraf Arşivine 20 Yıldır Sahip Çıkıyor

  Eskişehirli Varol Alkılıçgil, Babasının Fotoğraf Arşivine 20 Yıldır Sahip Çıkıyor Eskişehirli Varol Alkılıçgil, gazeteci babası İsmail Alkılıçgil'in 2 bin kare fotoğraf koleksiyonuna 20 yıldır sahip çıkıyor. İsmail Alkılıçgil'in objektifinden çıkanlar arasında Turgut Özal, Süleyman Demirel, Adnan Menderes gibi isimler yer alıyor. Varol Alkılıçgil, babasının fotoğraflarının bir müzede sergilenmesini ve arşivin yok olmamasını istiyor.

 • 20.07.2023 20 Tem 14:31 Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi Öğrencisi Emre Ekici Türkiye Birincisi Oldu

  Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi Öğrencisi Emre Ekici Türkiye Birincisi Oldu YÜKSEKÖĞRETİM Kurumları Sınavı (2023-YKS) sonuçlarına göre eşit ağırlıkta Türkiye birincisi olan Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi öğrencisi Emre Ekici (18), Oldukça şaşırtıcı oldu. Hala şoktayım, şu an hala gözlerim de doluyor dedi. Emre Ekici, annesi Mine ve babası Yasin Ekici, kardeşleri Elif ve Amine ile birlikte Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı'nı ziyaret etti. Ekici'ye İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci ve Okul Müdürü Turgay Bingül de eşlik etti. Emre Ekici, başarısının uzun süreli bir çalışmanın sonucu olduğunu belirtti ve üniversite tercihi konusunda henüz kararsız olduğunu ifade etti. Ailesi ise Emre'nin başarısından büyük gurur duyduklarını ve onun her zaman onurlu bir çocuk olduğunu söyledi.

 • 20.07.2023 20 Tem 14:28 İTÜ Tanıtım ve Tercih Günleri Başlıyor

  İTÜ Tanıtım ve Tercih Günleri Başlıyor İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Tanıtım ve Tercih Günleri, 24 Temmuz'da başlayacak. Etkinlikte, alanında uzman akademisyenler tarafından pek çok alanda eğitim verilen bölümlerin içeriği hakkında bilgi verilecek. Ayrıca, dereceye giren öğrencilere çeşitli imkanlar sağlanacak ve başarılı öğrencilerin lisans, yüksek lisans ve stajını aynı zaman diliminde bitirmelerine olanak tanınacak.

 • 20.07.2023 20 Tem 13:56 Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi Öğrencisi Emre Ekici Türkiye Birincisi Oldu

  Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi Öğrencisi Emre Ekici Türkiye Birincisi Oldu YÜKSEKÖĞRETİM Kurumları Sınavı (2023-YKS) sonuçlarına göre eşit ağırlıkta Türkiye birincisi olan Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi öğrencisi Emre Ekici (18), başarısını paylaşırken şaşkınlığını ve mutluluğunu dile getirdi. Ekici, ailesiyle birlikte Afyonkarahisar Valisi'ni ziyaret etti. Emre Ekici, üniversite tercihi konusunda henüz kararsız olduğunu belirtirken, annesi ve babası da oğullarının başarısından gurur duyduklarını ifade etti.

 • 11.07.2023 11 Tem 20:01 Antalya'da Süleyman Demirel'in Karikatürleri Sergisi Açıldı

  Antalya'da Süleyman Demirel'in Karikatürleri Sergisi Açıldı Antalya'nın Kepez ilçesinde, Türk siyasal yaşamında etkin bir rol oynamış olan 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in karikatürlerinden oluşan sergi ziyarete açıldı. Sergide, Demirel'in 22 karikatürü yer alıyor ve aralarında siyasi yolculuğunu özetleyen '679' karikatürü de bulunuyor.

 • 17.06.2023 17 Haz 17:05 Süleyman Demirel Müzesi Ayda Ortalama 2 Bin Ziyaretçi Çekiyor

  Süleyman Demirel Müzesi Ayda Ortalama 2 Bin Ziyaretçi Çekiyor Türk siyasetinin renkli simalarından Süleyman Demirel'in Isparta'daki müzesi, ayda ortalama 2 bin ziyaretçi çekiyor. Müzede, Demirel'in siyasi yaşamına dair binlerce materyal, fotoğraf, heykel ve obje sergileniyor. Müze Müdürü Osman Siviloğlu, müzenin Türkiye'nin demokrasi ve kalkınma anlamındaki değişimini anlattığını belirtti ve salgın nedeniyle ziyaretçi sayısının düştüğünü ancak son zamanlarda tekrar yükselmeye başladığını söyledi.

 • 17.06.2023 17 Haz 15:58 Kılıçdaroğlu, Süleyman Demirel'i anma mesajı paylaştı

  Kılıçdaroğlu, Süleyman Demirel'i anma mesajı paylaştı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in vefatının 8'inci yılı dolayısıyla sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı. Kılıçdaroğlu, paylaşımında, Demirel'in siyasi ve devlet adamı olarak önemine vurgu yaparak, saygı ve rahmetle anıldığını belirtti.

 • 17.06.2023 17 Haz 15:39 Kılıçdaroğlu, Süleyman Demirel'i anma mesajı yayınladı

  Kılıçdaroğlu, Süleyman Demirel'i anma mesajı yayınladı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in vefatının yıl dönümü dolayısıyla anma mesajı yayınladı. Kılıçdaroğlu, farklı siyasi görüşlerin varlığının demokrasinin olmazsa olmaz kuralı olduğunu belirterek, Demirel'i saygı ve rahmetle andı.

 • 17.06.2023 17 Haz 14:09 Süleyman Demirel, vefatının 8. yılında anıldı

  Süleyman Demirel, vefatının 8. yılında anıldı Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, vefatının 8. yıl dönümünde anıt mezarının başında gül yapraklarıyla süslenerek törenle anıldı. Törene Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı, Vali Aydın Baruş, Isparta milletvekilleri, eski bakan ve milletvekilleri, Demirel ailesi ile çok sayıda vatandaş katıldı. Tören, Kur'an-ı Kerim tilaveti, özgeçmiş okunması, Cumhurbaşkanlığı çelenginin bırakılması ve taziyelerin sunulmasıyla sona erdi.

 • 17.06.2023 17 Haz 14:07 Süleyman Demirel için anma töreni düzenlendi

  Süleyman Demirel için anma töreni düzenlendi Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in ölümünün 8. yılında Isparta'daki anıt mezarı başında anma töreni düzenlendi. Törende Kur'an-ı Kerim okundu, dua edildi ve anıt mezarına gül konuldu. Törene Demirel ailesi ve birçok siyasi isim katıldı.

 • 17.06.2023 17 Haz 13:47 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel kabri başında törenle anıldı

  9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel kabri başında törenle anıldı 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, vefatının 8. yılında İslamköy'de bulunan kabri başında düzenlenen törenle anıldı. Törene Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı, Vali Aydın Baruş, Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz, Hasan Basri Sönmez ve Hikmet Yalım Halıcı, Garnizon Komutanı Albay Mustafa Kahraman, Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Tümgeneral Emre Tayanç, Kara Havacılık Okulu Komutanı Tuğgeneral İsa Baydilli, eski bakan ve milletvekilleri, Demirel ailesi ile vatandaşlar katıldı. Tören, Ku'ran-ı Kerim tilaveti, dua ve özgeçmişin okunması ile başladı. Cumhurbaşkanlığı çelenginin kabre bırakılması ve saygı duruşunda bulunulması ile devam eden tören, Demirel ailesine taziyelerin sunulması ile sona erdi.

 • 17.06.2023 17 Haz 13:27 Süleyman Demirel'in Vefatının 8. Yılında Anma Töreni Düzenlendi

  Süleyman Demirel'in Vefatının 8. Yılında Anma Töreni Düzenlendi 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in vefatının 8. yılında İslamköy'deki kabri başında anma töreni düzenlendi. Törene, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı, Vali Aydın Baruş, Isparta Milletvekilleri ve Demirel ailesi ile vatandaşlar katıldı.

 • 17.06.2023 17 Haz 10:35 Isparta'da Süleyman Demirel için 'Sanat ve Demirel' konulu konferans düzenlendi

  Isparta'da Süleyman Demirel için 'Sanat ve Demirel' konulu konferans düzenlendi Süleyman Demirel'in vefatının sekizinci yıl dönümünde, SDÜ Prof. Dr. M. Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezi'nde 'Sanat ve Demirel' konulu konferans düzenlendi. Konferansı, GESAM Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Osman Altıntaş verdi. Programa, Isparta Valisi Aydın Baruş, SDÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nihat Ayyıldız, Demirel ailesi, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Konferansın ardından SDÜ Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerince hazırlanan 'Sanat ve Demirel' adlı sergi gezildi.

 • 16.06.2023 16 Haz 17:34 Süleyman Demirel'in ölüm yıldönümünde Nazilli'de pilav hayrı düzenlendi

  Süleyman Demirel'in ölüm yıldönümünde Nazilli'de pilav hayrı düzenlendi Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı ve 12. Başbakanı Süleyman Demirel'in ölümünün 8. yıldönümünde Nazilli Belediyesi tarafından 5 bin kişilik pilav hayrı düzenlendi. Etkinlikte Kur'an-ı Kerim okunup dualar edildi. Anma etkinliğine siyasi partilerin başkan ve yöneticileri ile vatandaşlar katıldı. Pilav hayrı sonrası Süleyman Demirel parkı ziyaret edildi.

 • 16.06.2023 16 Haz 11:15 Süleyman Demirel'in vefatının üzerinden 8 yıl geçti

  Süleyman Demirel'in vefatının üzerinden 8 yıl geçti Türk siyasetinin renkli isimlerinden Süleyman Demirel'in vefatının üzerinden 8 yıl geçti. Demirel'in hayatı ve siyasi kariyeri hakkında bilgiler verildi. 9. Cumhurbaşkanı olan Demirel'in, Türk siyasi hayatında unutulmaz sözleri ve başarıları da hatırlatıldı.

 • 15.06.2023 15 Haz 22:05 Isparta'da Trafik Kazası: 2 Kişi Yaralandı

  Isparta'da Trafik Kazası: 2 Kişi Yaralandı Isparta'nın Yalvaç ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, kontrolden çıkan otomobilin refüje ardından elektrik direğine çarpması sonucu 2 kişi yaralandı. Kazada yaralananlar ambulansla Yalvaç devlet hastanesine kaldırıldı. Sürücünün sağlık durumu ağır olduğu için Isparta Süleyman Demirel Tıp Fakültesine sevk edildi. Polis ekipleri kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

 • 10.06.2023 10 Haz 21:49 HERÇEV Atölye Çocuk Bilim Sanat Eğitim Festivali'nde 150 çocuk mezun oldu

  HERÇEV Atölye Çocuk Bilim Sanat Eğitim Festivali'nde 150 çocuk mezun oldu HERÇEV tarafından düzenlenen HERKADAŞ Atölye Çocuk Bilim Sanat Eğitim Festivali kapsamında bilim ve sanat eğitimi alan 150 çocuk mezun oldu. Programda, 5 bin çocuğa ulaşılan müfredatla gerçekleştirilen eğitimler ve etkileşimli atölyeler yer aldı. HERÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Sümeyye Ceylan, HERÇEV'in 2019 yılında 16 kadın bir araya gelerek kurulduğunu belirterek, her çocuğun mutlu bir çocukluk geçirmesi ve erişilebilir kaliteli eğitim alması gerektiğini düşündüklerini ifade etti. Programda, Zeynep Betül Akyıldız çocuk şarkıları seslendirdi, Kocaeli Bilim Merkezi'nin bilim gösteri ekibi sahnede deney yaptı, çocukların 6 ay boyunca bilim ve sanat atölyelerinde ürettiği eserler sergilendi.

 • 09.06.2023 09 Haz 11:36 AA'dan üniversite öğrencilerine "Uygulamalı Stüdyo Eğitimi"

  AA'dan üniversite öğrencilerine 'Uygulamalı Stüdyo Eğitimi' Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile Anadolu Ajansının (AA), iletişim fakültesi öğrencilerinin yetiştirilmesi amacıyla 10 üniversiteden 100 öğrenciye yönelik "Uygulamalı Stüdyo Eğitimi"nin dördüncüsü başladı.

 • 14.05.2023 14 May 15:41 Ankara Çubuk'ta Huzurevi Sakinleri Oy Kullandı

  Ankara Çubuk'ta Huzurevi Sakinleri Oy Kullandı Çubuk Abidin Yılmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Süleyman Demirel Huzurevi Sürekli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezindeki yaşlılar, Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için oy kullandı. Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş da eşiyle birlikte oy kullandı.

 • 29.04.2023 29 Nis 23:04 Kılıçdaroğlu: "Bürokratken beni görevden almak isteyenlere Süleyman Demirel karşı çıktı"

  Kılıçdaroğlu: 'Bürokratken beni görevden almak isteyenlere Süleyman Demirel karşı çıktı' Kılıçdaroğlu: "Bürokratken beni görevden almak isteyenlere Süleyman Demirel karşı çıktı" Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Isparta'da düzenlenen millet buluşmasında, "Bürokratken en çok beni tutan dönemin Cumhurbaşkanı rahmetli Süleyman Demirel'di.

 • 29.04.2023 29 Nis 21:17 Kılıçdaroğlu: "Bürokratken beni görevden almak isteyenlere Süleyman Demirel karşı çıktı"

  Kılıçdaroğlu: 'Bürokratken beni görevden almak isteyenlere Süleyman Demirel karşı çıktı' Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Isparta'da düzenlenen millet buluşmasında, "Bürokratken en çok beni tutan dönemin Cumhurbaşkanı rahmetli Süleyman Demirel'di.

 • 06.04.2023 06 Nis 15:16 İŞÇİLERİ TAŞIYAN OTOBÜSÜN DEVRİLMESİYLE 17 KİŞİNİN YARALANDIĞI KAZA KAMERADA

  İŞÇİLERİ TAŞIYAN OTOBÜSÜN DEVRİLMESİYLE 17 KİŞİNİN YARALANDIĞI KAZA KAMERADA ÇANAKKALE'nin Biga ilçesinde fabrika işçilerinin taşındığı otobüsün devrildiği kazada 17 kişi yaralandı.

 • 06.04.2023 06 Nis 09:30 Çanakkale'de işçileri taşıyan otobüs devrildi, 17 kişi yaralandı

  Çanakkale'de işçileri taşıyan otobüs devrildi, 17 kişi yaralandı Çanakkale'nin Biga ilçesinde, bir fabrikada çalışan işçileri taşıyan otobüsün devrilmesi sonucu 17 kişi yaralandı.

 • 05.04.2023 05 Nis 18:39 İmamoğlu Isparta'da: "Gap'ı Gaptırmam' Diyen Rahmetli Demirel, Bir Gün Şapkasını Kapmaya Çalışan Bir Vatandaşa 'Şapkayı Gaptırmam' Demişti.

  İmamoğlu Isparta'da: 'Gap'ı Gaptırmam' Diyen Rahmetli Demirel, Bir Gün Şapkasını Kapmaya Çalışan Bir Vatandaşa 'Şapkayı Gaptırmam' Demişti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kendisine hediye edilen 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ile özdeşleşmiş fötr şapkayla, Ispartalılara seslendi. İmamoğlu, “Rahmetli Demirel, çok önemli baraj projelerine imza atmış bir devlet büyüğümüzdür. O, ‘GAP’ı gaptırmam’ diyen rahmetli Demirel, bir gün şapkasını kapmaya çalışan bir vatandaşa -hala gözümün önünde- 20 metre sürüklenmesine rağmen vermedi şapkayı. Ve ‘Şapkayı gaptırmam’ demişti. Size söz; ‘Biz bu seçimi gaptırmayız.’ Bu seçimi kaptırmayacağız. Milletimizin yüzünü güldüreceğiz” dedi.

 • 10.03.2023 10 Mar 16:43 Isparta'da gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanelik olan 35 öğrenci taburcu edildi

  Isparta'da gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanelik olan 35 öğrenci taburcu edildi Isparta'da özel bir kolejde öğrenim gören 35 öğrenci gıda zehirlenmesi şüphesiyle başvurdukları hastanelerde tedavilerinin ardından taburcu oldu.

 • 08.03.2023 08 Mar 16:49 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa Edirne'de Ortaokullar Arası Matematik Yarışması yapıldı.

 • 15.01.2023 15 Oca 10:00 Sarayiçi Kırkpınar Er Meydanı'nın başka bir alana taşınması gündeme gelebilir

  Sarayiçi Kırkpınar Er Meydanı'nın başka bir alana taşınması gündeme gelebilir Edirne Sarayı'nın ihyası sonrası tarihi yapıların arasında kalacak betonarme Sarayiçi Kırkpınar Er Meydanı'nın taşınması gündeme gelebilir.

 • 28.12.2022 28 Ara 22:13 EYT sonrası ilginç istatistik! Son 70 yılda yedinci kez aynı politika izlenmiş

  EYT sonrası ilginç istatistik! Son 70 yılda yedinci kez aynı politika izlenmiş Emeklilikte yaşa takılan (EYT) milyonları ilgilendiren düzenlemeye nokta koyuldu. Alınan kararla birlikte EYT'de yaş sınırı kalktı. Ortaya ilginç bir de istatistik çıktı. Türkiye'de daha önce 7 defa değiştirilen emeklilik yaşı 1950 yılından beri siyasetçilerin seçim öncesi en önemli vaadi oldu. Bu bağlamda emeklilik yasası Adnan Menderes döneminde 1, Süleyman Demirel döneminde 3, Turgut Özal döneminde 1 ve Bülent Ecevit döneminde yine 1 kez değişti.

 • 24.12.2022 24 Ara 16:22 Demokrat Parti Ankara İl Başkanı Erkin Delikanlı: "Bu Tencere Bu İktidarı Götürecek. Var Mısınız AKP'ye, 'Fakirlik Sonuçtur' Demeye?"

  Demokrat Parti Ankara İl Başkanı Erkin Delikanlı: 'Bu Tencere Bu İktidarı Götürecek. Var Mısınız AKP'ye, 'Fakirlik Sonuçtur' Demeye?' Demokrat Parti (DP) Ankara İl Başkanı Erkin Delikanlı, “Devleti bitirenler, tenceredeki bir kaşık aşımıza göz diktiler. Tencereler önce ufaldı, şimdi hepten boşaldı. Biz de sürekli günah keçisi arayan, bir gün çiftçiye, bir gün esnafa, bir gün bürokrata saydıran ama kendisi hiçbir eleştiriyi üstüne alınmayan, halktan kopan saray ve şürekasına buradan boş tenceremizi gönderiyoruz. Bu tencere, Süleyman Demirel’in de dediği gibi bu iktidarı götürecek. Hep beraber götüreceğiz. Var mısınız mutfaktaki darlığı yaratanları göndermeye? Var mısınız AKP’ye ‘Fakirlik sonuçtur’ demeye? Zam, zulme dönüştü. Tepkiler de sandıkta isyana dönüşecek. Tarihe not düşüyorum: AKP 2023’te hezimete uğrayacak” dedi.

 • 21.12.2022 21 Ara 17:34 Burdur'da bebeğini bir evin kapısına bırakan kadın serbest bırakıldı

  Burdur'da bebeğini bir evin kapısına bırakan kadın serbest bırakıldı Burdur'da bebeğini bir evin kapısının önüne bıraktığı tespit edilen kadın, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

 • 20.12.2022 20 Ara 17:22 Burdur'da bir evin kapısına bırakılan bebeğin hayati tehlikesi sürüyor

  Burdur'da bir evin kapısına bırakılan bebeğin hayati tehlikesi sürüyor Burdur'da, merkeze bağlı Karacaören köyündeki bir evin kapısında terk edilmiş halde bulunan kız bebeğin sağlık durumun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

 • 14.12.2022 14 Ara 15:50 Yenişehir Belediye Başkanı Özyiğit, Süleyman Demirel Konfederasyonu Üyeleriyle Buluştu

  Yenişehir Belediye Başkanı Özyiğit, Süleyman Demirel Konfederasyonu Üyeleriyle Buluştu Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Süleyman Demirel Konfederasyonu üyeleriyle Mersin’de bir araya geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Süleyman Demirel Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Öztürk de görüşmeye, telefon bağlantısıyla katıldı.

 • 14.12.2022 14 Ara 11:41 68 yaşındaki hasta "TAVI" operasyonuyla şifa buldu

  68 yaşındaki hasta 'TAVI' operasyonuyla şifa buldu Isparta'da, Süleyman Demirel Üniversite (SDÜ) Hastanesinde gerçekleştirilen kapalı kalp kapağı değişim yöntemi "TAVI" operasyonuyla 68 yaşındaki hasta sağlığına kavuştu.

 • 11.12.2022 11 Ara 20:28 Türkiye Tekvando Poomsae Şampiyonası, başladı

  Türkiye Tekvando Poomsae Şampiyonası, başladı Isparta'da başlayan Türkiye Tekvando Poomsae Şampiyonası'nda yaklaşık 1500 sporcu mücadele ediyor.

 • 10.12.2022 10 Ara 14:35 Moldova'nın Ankara Büyükelçisi Croitor, 9. Cumhurbaşkanı Demirel'in kabrini ziyaret etti

  Moldova'nın Ankara Büyükelçisi Croitor, 9. Cumhurbaşkanı Demirel'in kabrini ziyaret etti Moldova'nın Ankara Büyükelçisi Dmitri Croitor, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in Isparta'daki anıt mezarına ziyaret gerçekleştirdi.

 • 07.12.2022 07 Ara 18:17 Isparta'da 12 öğrenci gıda zehirlenmesi şüphesiyle tedaviye alındı

  Isparta'da 12 öğrenci gıda zehirlenmesi şüphesiyle tedaviye alındı Isparta'nın Atabey ilçesinde 12 öğrenci, gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanelere kaldırıldı.

 • 22.11.2022 22 Kas 14:40 Isparta'daki trafik kazasında yaralanan öğrenci tedavi gördüğü hastanede öldü

  Isparta'daki trafik kazasında yaralanan öğrenci tedavi gördüğü hastanede öldü Isparta'nın Gönen ilçesinde 2 hafta önce, bir üniversite öğrencisinin öldüğü trafik kazasında ağır yaralanan 3 gençten biri daha tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

 • 14.11.2022 14 Kas 10:51 Çevre kirliliğinin dev kuklalarla anlatıldığı oyun Kocaeli'de sergilendi

  Çevre kirliliğinin dev kuklalarla anlatıldığı oyun Kocaeli'de sergilendi Kocaeli Şehir Tiyatrolarınca çevre kirliliğinin bir çocuğun gözünden aktarıldığı kukla müzikali "Çöp Atlas" sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

 • 01.11.2022 01 Kas 19:11 SDÜ'de 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'i anma konseri düzenlendi

  SDÜ'de 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'i anma konseri düzenlendi 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in 98. doğum günü dolayısıyla Süleyman Demirel Üniversitesinde anma konseri düzenlendi.

 • 01.11.2022 01 Kas 17:51 9. Cumhurbaşkanı Demirel doğum gününde memleketinde anıldı

  9. Cumhurbaşkanı Demirel doğum gününde memleketinde anıldı 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, 98. doğum günü dolayısıyla memleketi Isparta'da mezarı başında anıldı.

 • 01.11.2022 01 Kas 13:13 Pancar bereketi Kars Şeker Fabrikası'nda mesaiyi üç katına çıkaracak

  Pancar bereketi Kars Şeker Fabrikası'nda mesaiyi üç katına çıkaracak Yağışlarla pancarda bereket yaşanan Kars'ta, önceki yıllarda sezonda ortalama 30 gün çalışan şeker fabrikasında bu yıl yaklaşık 90 gün mesai yapılacak.

 • 05.10.2022 05 Eki 15:04 Süleyman Demirel'in efsane fotoğrafı! Rahatsız olması beklenirken ödüllendirmişti

  Süleyman Demirel'in efsane fotoğrafı! Rahatsız olması beklenirken ödüllendirmişti Türk siyasetine damga vuran isimlerin başında gelen Süleyman Demirel, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev'i havaalanında uğurladığı sırada gözlüğünün tek camının düşmesini fotoğraflayan ve kendisine 'Korsan Baba' yakıştırması yapılmasına neden olan Fahir Arıkan'ı rahatsız olması beklenirken büyük bir siyasi olgunluk göstererek ödüllendirmişti.

 • 23.09.2022 23 Eyl 12:28 Kapora dolandırıcısına 3 yıl 4 ay hapis

  Kapora dolandırıcısına 3 yıl 4 ay hapis BOLU'da, uygun fiyata koyduğu otomobil için 20 bin lira kapora aldıktan sonra, araç almak isteyen kişinin telefonlarını açmayan Süleyman Demirel hakkında 'dolandırıcılık' suçundan 3 yıl 4 ay hapis cezası verildi.

Advertisement