Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Toprak Razgatlıoğlu haberleri, Toprak Razgatlıoğlu son dakika, son dakika Toprak Razgatlıoğlu

Son Dakika Toprak Razgatlıoğlu Haberleri

Son dakika Toprak Razgatlıoğlu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son toprak razgatlıoğlu haberleri anında burada.


 • Dün Dün 15:54 Toprak Razgatlıoğlu, Rokit BMW ile 2024 Dünya Superbike Şampiyonası hazırlıklarına başladı

  Toprak Razgatlıoğlu, Rokit BMW ile 2024 Dünya Superbike Şampiyonası hazırlıklarına başladı Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, yeni takımı Rokit BMW ile 2024 Dünya Superbike Şampiyonası hazırlıklarına Portekiz'de başladı. Razgatlıoğlu, BMW M 1000 RR'yi deneme fırsatı bulduğu ilk testten memnun kaldığını belirtti ve takımın yardımcı olmak isteyen iyi bir atmosfere sahip olduğunu söyledi. 2024 sezon hazırlıkları ise 5-6 Aralık tarihlerinde Jerez-Angel Nieto Pisti'nde devam edecek.

 • 03.12.2023 03 Ara 12:27 Toprak Razgatlıoğlu, yeni takımıyla şampiyonluk hedefliyor

  Toprak Razgatlıoğlu, yeni takımıyla şampiyonluk hedefliyor Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nda yeni takımı Rokit BMW ile şampiyonluk hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Razgatlıoğlu, BMW ile 2 sezon anlaşma imzaladıklarını ve markayı şampiyon yapmak istediğini belirtti. Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Razgatlıoğlu, motivasyonunun zirvede olduğunu ifade etti.

 • 03.12.2023 03 Ara 11:58 Toprak Razgatlıoğlu, yeni sezon için BMW ile anlaştı

  Toprak Razgatlıoğlu, yeni sezon için BMW ile anlaştı Dünya Superbike Şampiyonası'nda 2. sırada yer alan Toprak Razgatlıoğlu, yeni sezon için BMW ile anlaşma sağladı. Razgatlıoğlu, BMW ile dünya şampiyonluğunu hedefliyor.

 • 29.10.2023 29 Eki 17:17 Toprak Razgatlıoğlu İspanya'da 2. sırayı aldı

  Toprak Razgatlıoğlu İspanya'da 2. sırayı aldı Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın İspanya'daki son ayağının ikinci yarışında 2. sırayı elde etti. Jerez'deki yarışta Red Bull sporcusu Toprak, Pata Yamaha Prometeon takımıyla son yarışına çıktı ve 4. cepten başladı. Son viraja kadar Alvaro Bautista ile mücadele eden Toprak, pist limitlerini ihlal ettiği için 2. sıraya geriledi. İspanyol Bautista ise birincilikle şampiyonluğunu garantiledi.

 • 28.10.2023 28 Eki 16:47 Toprak Razgatlıoğlu İspanya'da ikinci oldu

  Toprak Razgatlıoğlu İspanya'da ikinci oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın İspanya'da düzenlenen 12. ve son ayağında ilk yarışı ikinci sırada tamamladı. Ducati pilotu Alvaro Bautista birinci olarak şampiyonluğunu ilan etti. Razgatlıoğlu ise sezonu ikinci sırada tamamladı.

 • 26.10.2023 26 Eki 14:45 Red Bull Sporcuları Hafta Sonu Yarışlarda Boy Gösterecek

  Red Bull Sporcuları Hafta Sonu Yarışlarda Boy Gösterecek Red Bull sporcuları Toprak Razgatlıoğlu, Bahattin Sofuoğlu, Can Öncü ve Deniz Öncü, hafta sonu İspanya Jerez Pisti'nde gerçekleşecek olan sezonun son yarışında ve Tayland Chang Pisti'nde şampiyonluk mücadelesi verecek. Ayrıca Red Bull sporcusu Ali Türkkan, 2023 Türkiye Ralli Şampiyonası 4. yarışı 100. Yıl Rallisi'nde ter dökecek.

 • 25.10.2023 25 Eki 11:58 Milli Motosikletçiler İspanya ve Tayland'da Yarışacak

  Milli Motosikletçiler İspanya ve Tayland'da Yarışacak Milli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu, Bahattin Sofuoğlu, Can Öncü ve Deniz Öncü, hafta sonu İspanya'da ve Tayland'da düzenlenecek olan yarışlarda Türkiye'yi temsil edecek. Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nda, Bahattin Sofuoğlu ve Can Öncü ise Dünya Supersport Şampiyonası'nda mücadele edecek. Deniz Öncü ise Dünya Moto3 Şampiyonası'nda Tayland Grand Prix'sinde piste çıkacak.

 • 01.10.2023 01 Eki 17:43 Toprak Razgatlıoğlu, Portekiz'deki son yarışta ikinci oldu

  Toprak Razgatlıoğlu, Portekiz'deki son yarışta ikinci oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın 11. ayağı olan Portekiz'deki son yarışta da ikinci sırayı elde etti. Red Bull sporcusu Toprak, Algarve Pisti'nde superpole yarışında ikinci olurken, hafta sonunun ikinci yarışında da ikincilik elde etti. Bu sonuçlarla birlikte Toprak, hafta sonunu 3 podyum ile tamamladı. Şampiyonada Alvaro Bautista birinci, Toprak Razgatlıoğlu ikinci ve Jonathan Rea üçüncü sırada yer alıyor.

 • 30.09.2023 30 Eyl 17:31 Toprak Razgatlıoğlu Portekiz'de ikinci oldu

  Toprak Razgatlıoğlu Portekiz'de ikinci oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın Portekiz'de düzenlenen 11. ayağında ilk yarışı ikinci sırada tamamladı. Şampiyona lideri Alvaro Bautista birinci olurken, Ducati markası şampiyonluğunu ilan etti. Razgatlıoğlu ise pilotlar klasmanında ikinci sıraya yükseldi. Portekiz ayağının ikinci yarışı ise yarın TSİ 16.00'da koşulacak.

 • 28.09.2023 28 Eyl 11:31 Milli motosikletçiler Portekiz ve Japonya'da piste çıkacak

  Milli motosikletçiler Portekiz ve Japonya'da piste çıkacak Toprak Razgatlıoğlu, Bahattin Sofuoğlu, Can Öncü ve Deniz Öncü, farklı kategorilerde düzenlenen Dünya Superbike, Supersport ve Moto3 Şampiyonaları'nda mücadele edecek. Toprak Razgatlıoğlu Portekiz'de, Bahattin Sofuoğlu ve Can Öncü ise Portekiz'de yarışacak. Deniz Öncü ise Japonya'da podyum hedefiyle hız yapacak.

 • 24.09.2023 24 Eyl 16:02 Toprak Razgatlıoğlu İspanya'da 2. sırada

  Toprak Razgatlıoğlu İspanya'da 2. sırada Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın İspanya'da düzenlenen 10. ayağında ikinci yarışı da 2. sırada tamamladı. İspanyol Alvaro Bautista birinci olurken, İtalyan sürücü Michael Rinaldi üçüncü oldu. Bautista, pilotlar klasmanında liderliğini sürdürürken, Toprak Razgatlıoğlu ise ikinci sırada yer aldı. Şampiyonanın 11. etabı ise Portekiz'de gerçekleştirilecek.

 • 23.09.2023 23 Eyl 16:16 Toprak Razgatlıoğlu İspanya'daki yarışta ikinci oldu

  Toprak Razgatlıoğlu İspanya'daki yarışta ikinci oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nda İspanya'daki ilk yarışta ikinci sırada yer aldı. Motorland Aragon Pisti'nde yapılan yarışta Pata Yamaha Prometeon takımıyla mücadele eden Toprak, podyuma çıkmayı başardı. İtalyan sporcu Michael Ruben Rinaldi birinci olurken, Büyük Britanya'dan Jonathan Rea üçüncülüğü elde etti. Toprak, yarışın ikinci gününde ise superpole ve ikinci yarışta podyumun zirvesine çıkmak için mücadele edecek.

 • 20.09.2023 20 Eyl 14:28 Milli motosikletçiler İspanya ve Hindistan'da yarışacak

  Milli motosikletçiler İspanya ve Hindistan'da yarışacak Milli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu, Bahattin Sofuoğlu, Can Öncü ve Deniz Öncü, İspanya'da ve Hindistan'da düzenlenecek yarışlarda piste çıkacak. Dünya Superbike ve Supersport Şampiyonaları'nın 10. ayak yarışları İspanya'da gerçekleştirilecek. Toprak Razgatlıoğlu, Pata Yamaha Prometeon takımıyla yarışacak. Bahattin Sofuoğlu ve Can Öncü ise İspanya'da Supersport Şampiyonası'nda mücadele edecek. Deniz Öncü ise Hindistan'da Dünya Moto3 Şampiyonası'nda ilk kez piste çıkacak.

 • 10.09.2023 10 Eyl 13:02 Toprak Razgatlıoğlu Fransa'da Superpole yarışında birinci oldu

  Toprak Razgatlıoğlu Fransa'da Superpole yarışında birinci oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nda Fransa'daki superpole yarışında birinci olarak podyuma çıktı. İspanyol sporcu Alvaro Bautista ikinci, Büyük Britanya'dan Jonathan Rea ise üçüncü oldu. Toprak, hafta sonunun ikinci yarışında da mücadele edecek.

 • 09.09.2023 09 Eyl 17:31 Toprak Razgatlıoğlu Fransa'da birinci oldu

  Toprak Razgatlıoğlu Fransa'da birinci oldu 2023 Dünya Superbike Şampiyonası'nın 9. durağı olan Fransa'da Toprak Razgatlıoğlu, ilk yarışta birinci oldu. Pata Yamaha Prometeon takımının Türk pilotu, podyumda ilk basamağı almayı başardı ve genel sıralamada ikinci sıradaki yerini korudu.

 • 09.09.2023 09 Eyl 16:19 Toprak Razgatlıoğlu Fransa'da birinci oldu

  Toprak Razgatlıoğlu Fransa'da birinci oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nda Fransa'da yapılan ilk yarışta birinci olarak podyuma çıktı. İkinci sırayı İtalyan sporcu Michael Ruben Rinaldi, üçüncü ise Büyük Britanya'dan Jonathan Rea elde etti. Toprak Razgatlıoğlu, genel klasmanda lider İspanyol sporcu Alvaro Bautista'yı takibini sürdürüyor.

 • 04.09.2023 04 Eyl 20:42 Jonathan Rea, Pata Yamaha Prometeon Takımı'nda yarışacak

  Jonathan Rea, Pata Yamaha Prometeon Takımı'nda yarışacak Dünya Superbike Şampiyonası'nı 6 kez kazanan Kuzey İrlandalı motosikletçi Jonathan Rea, 2024 sezonundan itibaren Pata Yamaha Prometeon takımında yarışacak. Rea, Toprak Razgatlıoğlu'nun yerini dolduracak.

 • 31.08.2023 31 Ağu 11:26 Toprak Razgatlıoğlu, Fransa'da birincilik için gaza basacak

  Toprak Razgatlıoğlu, Fransa'da birincilik için gaza basacak Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın Fransa'da düzenlenecek 9. ayağında birincilik için gaza basacak. Razgatlıoğlu, 8-10 Eylül'de Fransa'daki Magny Cours Pisti'nde koşulacak şampiyonanın 9. ayağına Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki Kenan Sofuoğlu Pisti'nde hazırlanıyor.

 • 29.08.2023 29 Ağu 14:26 Red Bull Sporcuları Galataport İstanbul'da Motor Sporları Tutkunlarıyla Buluştu

  Red Bull Sporcuları Galataport İstanbul'da Motor Sporları Tutkunlarıyla Buluştu Red Bull sporcuları Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü ve Deniz Öncü, Galataport İstanbul'da motor sporları tutkunlarıyla bir araya geldi. Etkinlikte başarılı sporcular, KNN54 Riders belgeseli ve Red Bull Tryouts oyunu hakkında detayları paylaştı.

 • 30.07.2023 30 Tem 16:33 Toprak Razgatlıoğlu Çekya'da Düşerek Yarışı Tamamlayamadı

  Toprak Razgatlıoğlu Çekya'da Düşerek Yarışı Tamamlayamadı Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın Çekya'da düzenlenen 8. ayağında son yarışı düşerek tamamlayamadı. Yarışa pole pozisyonundan başlayan Toprak, bitime 6 tur kala liderken virajda dengesini kaybederek düştü ve yarış dışı kaldı. Bu sonuçla puan farkını 74'e çıkaran Alvaro Bautista, şampiyonluk için büyük avantaj elde etti. Dünya Superbike Şampiyonası'nın 9. ayağı, 8-10 Eylül tarihlerinde Fransa'da koşulacak.

 • 30.07.2023 30 Tem 12:46 Toprak Razgatlıoğlu, Çekya ayağında superpole yarışında birinci oldu

  Toprak Razgatlıoğlu, Çekya ayağında superpole yarışında birinci oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın Çekya ayağında yapılan superpole yarışında birinci oldu. Pata Yamaha Prometeon takımı pilotu Toprak Razgatlıoğlu, genel klasmana puan veren yarışta birinciliği elde etti. Büyük Britanyalı Jonathan Rea ikinci, sürücüler klasmanının lideri İspanyol Alvaro Bautista ise üçüncü sırada yer aldı. Çekya ayağının son yarışı ise TSİ 15.00'te başlayacak.

 • 29.07.2023 29 Tem 18:07 Toprak Razgatlıoğlu Çekya'da ikinci sırada

  Toprak Razgatlıoğlu Çekya'da ikinci sırada Toprak Razgatlıoğlu, 2023 Dünya Superbike Şampiyonası'nın (WSBK) sekizinci durağı olan Çekya'daki ilk yarışta damalı bayrağı ikinci sırada geçti. Yarışa pole pozisyonundan başlayan Toprak, ıslak zemindeki yarışta rakiplerinin lastik avantajıyla birlikte start anında 12'nci sıraya kadar geriledi. Ancak yarışın devamında lastik avantajını eline geçiren Razgatlıoğlu, bitime 17 tur kala rakiplerinin pite girmesiyle üst üste basamakları tırmandı. Yarış boyunca istikrarını koruyarak podyumu zorlamayı başaran Toprak Razgatlıoğlu, bitime 13 tur kala Scott Redding'i geçerek üçüncü sıraya çıktı. Bir tur sonra da Danilo Petrucci'yi geçmeyi başaran Toprak, kalan kısımda da yerini korumayı başardı ve damalı bayrağı ikinci sırada geçti. Çekya'da ilk yarışın galibi Jonathan Rea olurken Toprak Razgatlıoğlu, aldığı sonuçla birlikte genel sıralamada 341 puanla ikinci sıradaki yerini korudu. Şampiyona lideri Alvaro Bautista'nın yarışı 12'nci sırada bitirmesiyle Toprak, zirveyle arasındaki farkı 54 puana indirdi. Çekya'da superpole ve hafta sonunun ikinci yarışı 30 Temmuz Pazar günü koşulacak.

 • 29.07.2023 29 Tem 16:47 Toprak Razgatlıoğlu Çekya'daki yarışta ikinci oldu

  Toprak Razgatlıoğlu Çekya'daki yarışta ikinci oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın Çekya'daki 8. ayağının ilk yarışını ikinci sırada tamamladı. Yağmur nedeniyle ıslanan pistte yapılan yarışta Toprak, lastik tercihi sayesinde avantaj elde ederek 12. sıradan ikinci sıraya yükseldi. Yarışı Büyük Britanyalı Jonathan Rea birinci, İtalyan Danilo Petrucci ise üçüncü olarak tamamladı. Toprak, genel klasmanda lider olan İspanyol Alvaro Bautista ile puan farkını 54'e indirdi.

 • 26.07.2023 26 Tem 12:55 Milli motosikletçiler Çekya'da yarışacak

  Milli motosikletçiler Çekya'da yarışacak Milli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu ve Bahattin Sofuoğlu, Dünya Superbike ve Supersport Şampiyonaları'nda Çekya'da mücadele edecek. Yarışlar, 28-30 Temmuz tarihlerinde Brno Pisti'nde gerçekleştirilecek. Toprak Razgatlıoğlu, Pata Yamaha Prometeon takımıyla yarışlara katılacak ve iki yarışta da yer alacak. Bahattin Sofuoğlu ise MV Agusta Reparto Corse takımıyla yarışacak ve bir yarışta ter dökecek. Ancak Kawasaki Puccetti Racing'den genç milli sporcu Can Öncü, sakatlığı nedeniyle yarışamayacak.

 • 16.07.2023 16 Tem 16:35 Toprak Razgatlıoğlu İtalya'da Çifte Zafer Kazandı

  Toprak Razgatlıoğlu İtalya'da Çifte Zafer Kazandı Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın İtalya etabında superpolede birinci olarak hafta sonunun ikinci yarışında da birinci oldu. İlk yarışta ikinci olan Razgatlıoğlu, kariyerinin 100. podyumuna ulaştı. Bu sonuçlarla birlikte Razgatlıoğlu, pilotlar genel klasmanında ikinci sıradaki yerini korudu ve şampiyona lideri Alvaro Bautista ile arasındaki puan farkını 70'e indirdi. Sonraki etap ise 28-30 Temmuz tarihlerinde Çekya'da koşulacak.

 • 16.07.2023 16 Tem 16:33 Toprak Razgatlıoğlu İtalya'da birinci oldu

  Toprak Razgatlıoğlu İtalya'da birinci oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın yedinci durağı İtalya etabındaki ikinci yarışı kazanarak birinci oldu. İkinci yarışta şampiyona lideri Alvaro Bautista'nın kaza yapmasıyla ilk sırayı alan Toprak, podyumun zirvesinde yer aldı. Bu sonuçla Toprak'ın genel sıralamadaki puanı 321'e yükseldi. Sezonun sonraki yarışı 28-30 Temmuz'da Çekya'da yapılacak.

 • 15.07.2023 15 Tem 16:48 Toprak Razgatlıoğlu İtalya'da 100. podyumuna ulaştı

  Toprak Razgatlıoğlu İtalya'da 100. podyumuna ulaştı Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın yedinci ayağında İtalya'da ikinci olarak WSBK kariyerinin 100. podyumuna ulaştı. Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, Imola Pisti'nde hafta sonunun ilk yarışına pole pozisyonunda başladı. Pata Yamaha Prometeon takımı sporcusu Toprak, çekişmeli geçen yarışta damalı bayrağı ikinci sırada geçti. Yarışı Ducati pilotu Alvaro Bautista birinci, Kawasaki Racing pilotu Jonathan Rea ise üçüncü sırada tamamladı. Bu sonuçların ardından genel klasmanda 382 puanla Ducati pilotu Alvaro Bautista birinci, 284 puanla milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu ikinci, bir başka Yamaha pilotu Andrea Locatelli ise 188 puanla üçüncü sırada yer alıyor. Şampiyonada yarın Imola Pisti'nde superpole ve hafta sonunun ikinci yarışı koşulacak.

 • 02.07.2023 02 Tem 19:47 Toprak Razgatlıoğlu İngiltere'de ikinci oldu

  Toprak Razgatlıoğlu İngiltere'de ikinci oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın İngiltere etabında son yarışta ikinci olarak podyumdaki yerini aldı. Red Bull sporcusu Toprak, İngiltere'de Donington Park Pisti'ndeki 22 turluk yarışa birinci cepten başladı. Pata Yamaha Prometeon takımıyla Toprak, büyük çekişmenin yaşandığı son yarışta damalı bayrağı ikinci sırada geçerek bu hafta sonu İngiltere'de 3. kez podyuma çıkma sevinci yaşadı. Donington Park Pisti'nde dün koşulan ilk yarışı da Toprak ikinci sırada tamamlamış, bugün gerçekleştirilen superpole yarışını ise birincilikle bitirmişti. İngiltere'de son yarışı, Ducati pilotu Alvaro Bautista birinci, bir başka Ducati pilotu Danilo Petrucci ise üçüncü sırada tamamladı. Pilotlar genel klasmanında Toprak Razgatlıoğlu 264 puanla ikinci, Alvaro Bautista 357 puanla birinci, Yamaha pilotu Andrea Locatelli ise 175 puanla üçüncü sırada yer aldı. Dünya Superbike Şampiyonası'nın bir sonraki etabı, 14-16 Temmuz'da İtalya'da koşulacak.

 • 02.07.2023 02 Tem 17:53 Toprak Razgatlıoğlu İngiltere'de Superpole Yarışını Birincilikle Tamamladı

  Toprak Razgatlıoğlu İngiltere'de Superpole Yarışını Birincilikle Tamamladı Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın altıncı ayağı İngiltere'de superpole yarışını birincilikle tamamladı. Red Bull sporcusu Toprak, İngiltere'de Donington Park Pisti'ndeki hafta sonunun ikinci yarışı öncesinde koşulan superpole yarışında damalı bayrağı birinci sırada geçmeyi başardı. Superpole yarışını Ducati pilotu Alvaro Bautista ikinci, Kawasaki Racing pilotu Jonathan Rea ise üçüncü olarak tamamladı. Genel klasmanda ikinci sırada bulunan Toprak Razgatlıoğlu, bu yarışın ardından puanını 244'e yükseltti. Ducati pilotu Alvaro Bautista 332 puanla birinciliğini, Yamaha pilotu Andrea Locatelli ise 167 puanla üçüncü sıradaki yerini korudu.

 • 01.07.2023 01 Tem 17:55 Toprak Razgatlıoğlu İngiltere'deki yarışta ikinci oldu

  Toprak Razgatlıoğlu İngiltere'deki yarışta ikinci oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın altıncı ayağı İngiltere'de ilk yarışı ikinci sırada tamamladı. Red Bull sporcusu Toprak, İngiltere'de Donnington Park Pisti'ndeki yarışa dördüncü cepten başladı. Pata Yamaha Prometeon takımıyla Toprak, çekişmeli geçen yarışta damalı bayrağı ikinci sırada geçerek podyumdaki yerini aldı. Yarışı, Ducati pilotu Alvaro Bautista birinci, Kawasaki Racing pilotu Jonathan Rea ise üçüncü sırada tamamladı. Toprak Razgatlıoğlu genel klasmanda 232 puanla ikinci, Ducati pilotu Alvaro Bautista 323 puanla birinci, Yamaha pilotu Andrea Locatelli ise 161 puanla üçüncü sırada yer alıyor. Dünya Superbike Şampiyonası'nın İngiltere etabında yarın TSİ 15.00'te superpole, 18.00'de ise hafta sonunun ikinci yarışı koşulacak.

 • 04.06.2023 04 Haz 16:52 Toprak Razgatlıoğlu İtalya'da kürsüde

  Toprak Razgatlıoğlu İtalya'da kürsüde Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, 2023 Dünya Superbike Şampiyonası'nın İtalya'daki 5. ayak ikinci yarışında kürsüde yer aldı. Yarışa ikinci cepten başlayan Red Bull sporcusu Toprak, damalı bayrağı ikinci sırada geçerek podyumdaki yerini aldı. Toprak Razgatlıoğlu, hafta sonu boyunca aldığı sonuçlarla genel sıralamada 212 puanla ikinci sıradaki yerini korudu.

 • 03.06.2023 03 Haz 16:40 Toprak Razgatlıoğlu İtalya'da 3. oldu

  Toprak Razgatlıoğlu İtalya'da 3. oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın İtalya'daki beşinci ayak ilk yarışında 3. olarak podyuma çıktı. Yarışa ikinci cepten başlayan Red Bull sporcusu Toprak, damalı bayrağı üçüncü sırada geçerek podyumdaki yerini aldı. Yarışa ilk sırada başlayan Ducati pilotu Alvaro Bautista damalı bayrağı da birinci sırada geçerken, bir başka Ducati pilotu Michael Ruben Rinaldi de yarışı ikinci sırada tamamladı. Pata Yamaha Prometeon takımı ile Toprak, yarın podyumun zirvesine çıkmak için mücadele edecek.

 • 02.06.2023 02 Haz 11:11 Kenan Sofuoğlu: Toprak Razgatlıoğlu'nun kategori değişikliği kariyerini tehlikeye atar

  Kenan Sofuoğlu: Toprak Razgatlıoğlu'nun kategori değişikliği kariyerini tehlikeye atar TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu, Toprak Razgatlıoğlu'nun kategori değiştirmesinin kariyerini tehlikeye atacağını söyledi. Sofuoğlu, gelecek sezon için anlaştıkları marka ile Superbike'ta şampiyon olacaklarına inandığını belirtti.

 • 01.06.2023 01 Haz 10:05 Milli motosikletçiler İtalya'da yarışacak

  Milli motosikletçiler İtalya'da yarışacak Toprak Razgatlıoğlu Dünya Superbike Şampiyonası'nda, Bahattin Sofuoğlu Dünya Supersport Şampiyonası'nda genç sporcu Mert Konuk da Yamaha R3 Blu Cru Avrupa Kupası'nda hafta sonu İtalya'da piste çıkacak.

 • 31.05.2023 31 May 12:06 Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nda zirveyi hedefliyor

  Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nda zirveyi hedefliyor Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın 5. ayağında podyumun zirvesine çıkmayı hedefliyor. Razgatlıoğlu, 2-4 Haziran'da İtalya'daki Emilia-Romagna Pisti'nde koşulacak şampiyonanın 5. ayağına Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki Kenan Sofuoğlu Pisti'nde hazırlanıyor.

 • 22.05.2023 22 May 16:47 Toprak Razgatlıoğlu 2024'te BMW takımında yarışacak

  Toprak Razgatlıoğlu 2024'te BMW takımında yarışacak Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu'nun, 2024 Dünya Superbike Şampiyonası'nda Rokit BMW Takımı'nda yarışacağı duyuruldu.

 • 22.05.2023 22 May 14:38 Toprak Razgatlıoğlu Pata Yamaha Prometeon takımından ayrılıyor

  Toprak Razgatlıoğlu Pata Yamaha Prometeon takımından ayrılıyor Dünya Superbike Şampiyonası'nda mücadele eden milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, 2020'den bu yana yarıştığı Pata Yamaha Prometeon takımından sezon sonunda ayrılacağını açıkladı.

 • 07.05.2023 07 May 16:04 Toprak Razgatlıoğlu İspanya'da ikinci oldu

  Toprak Razgatlıoğlu İspanya'da ikinci oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın İspanya'daki 4. etabının ikinci yarışını ikinci sırada tamamladı. Alvaro Bautista birinci olurken, Toprak ikinci ve Ruben Rinaldi üçüncü oldu. Bautista liderliğini sürdürürken, Toprak ikinci sıradaki yerini korudu.

 • 06.05.2023 06 May 16:37 Toprak Razgatlıoğlu İspanya'da İlk Yarışta İkinci Oldu

  Toprak Razgatlıoğlu İspanya'da İlk Yarışta İkinci Oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, İspanya'da gerçekleştirilen Dünya Superbike Şampiyonasının 4. ayağının ilk yarışını ikinci sırada tamamladı. Pata Yamaha Prometeon takımı adına yarışan Toprak, 8. sıradan başladığı yarışta uzun tur cezası alan rakiplerinin yarış dışı kalmasıyla 3. sıraya yükseldi ve son turda yaptığı atakla 2. sırayı elde etti. Yarın yapılacak ikinci yarış TSİ 15.00'te başlayacak.

 • 23.04.2023 23 Nis 16:09 Toprak Razgatlıoğlu Hollandadaki yarışta ikinci oldu

  Toprak Razgatlıoğlu Hollandadaki yarışta ikinci oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın üçüncü ayağındaki Hollandadaki yarışta ikinci sırada yer aldı. TT Assen Pistindeki yarışta Pata Yamaha Prometeon takımı adına mücadele eden Razgatlıoğlu, genel klasmanda puanını arttırdı. İspanyol sporcu Alvaro Bautista yarışı birinci sırada tamamladı. Sezonun dördüncü ayağı Katalonya'da 5-7 Mayıs tarihlerinde koşulacak.

 • 22.04.2023 22 Nis 16:06 Toprak Razgatlıoğlu Hollandadaki yarışta üçüncü oldu

  Toprak Razgatlıoğlu Hollandadaki yarışta üçüncü oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın üçüncü ayağındaki ilk yarışta üçüncü olarak podyuma çıktı. Yarışı İspanyol sporcu Alvaro Bautista birinci, Büyük Britanyalı motosikletçi Jonathan Rea ise ikinci sırada tamamladı. Toprak, puanını 91'e çıkararak 2. sıradaki yerini korudu ve yarın bu pistteki ikinci yarışına çıkacak.

 • 05.03.2023 05 Mar 12:34 Toprak Razgatlıoğlu'dan Endonezya'da bir birincilik, bir podyum

  Toprak Razgatlıoğlu'dan Endonezya'da bir birincilik, bir podyum Endonezya'da düzenlenen Dünya Suberbike Şampiyonası'nın ikinci ayağında, Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu sıralama yarışında birinci oldu.

 • 05.03.2023 05 Mar 10:23 Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Endonezya'da ikinci olarak podyuma çıktı

  Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Endonezya'da ikinci olarak podyuma çıktı Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Endonezya'da düzenlenen Dünya Superbike Şampiyonası'nda superpole yarışında birinci, hafta sonunun son yarışında ise ikinci olarak podyuma çıktı.

 • 04.03.2023 04 Mar 19:29 Can Öncü ve Toprak Razgatlıoğlu, Endonezya'da podyuma çıktı

  Can Öncü ve Toprak Razgatlıoğlu, Endonezya'da podyuma çıktı Milli motosikletçilerden Can Öncü, Endonezya'da düzenlenen Dünya Supersport Şampiyonası'nda kariyerinin ilk zaferine ulaşırken, Dünya Superbike Şampiyonası'nda mücadele eden Toprak Razgatlıoğlu ikinci,Dünya Supersport Şampiyonası'nda yer alan bir diğer isim Bahattin Sofuoğlu ise 9'uncu oldu.

 • 04.03.2023 04 Mar 11:29 Toprak Razgatlıoğlu, Endonezya'da ikinci oldu

  Toprak Razgatlıoğlu, Endonezya'da ikinci oldu Dünya Suberbike Şampiyonası'nın Endonezya'da düzenlenen ikinci ayağında Toprak Rozgatlıoğlu, yarışı ikinci tamamlayarak podyuma çıktı.

 • 04.03.2023 04 Mar 10:27 Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Endonezya'da ikinci oldu

  Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Endonezya'da ikinci oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın Endonezya ayağında ilk yarışta ikinci olarak podyuma çıktı.

 • 26.02.2023 26 Şub 10:57 Toprak Razgatlıoğlu ikinci yarışı tamamlayamadı

  Toprak Razgatlıoğlu ikinci yarışı tamamlayamadı Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nda sezonunun ilk etabı Avustralya'daki ikinci yarışını tamamlayamadı.

 • 25.02.2023 25 Şub 11:35 Toprak Razgatlıoğlu sezonun ilk yarışında üçüncü oldu

  Toprak Razgatlıoğlu sezonun ilk yarışında üçüncü oldu Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası sezonunun Avustralya'daki ilk yarışını üçüncü sırada bitirdi.

 • 27.01.2023 27 Oca 11:08 Toprak Razgatlıoğlu ve Can Öncü, İspanya'daki resmi testleri 'hızlı' geçti

  Toprak Razgatlıoğlu ve Can Öncü, İspanya'daki resmi testleri 'hızlı' geçti Dünya Superbike ve Supersport şampiyonaları hazırlıkları kapsamında İspanya'da resmi testlere katılan milli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu ve Can Öncü'nün tur süreleri yüzleri güldürdü.

 • 24.12.2022 24 Ara 11:06 Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, dünya şampiyonluğunu geri almak istiyor

  Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, dünya şampiyonluğunu geri almak istiyor Milli sporcu Toprak Razgatlıoğlu, 2023 yılında dünya şampiyonluğunu geri alacağına inanıyor.

Advertisement