Piazza'da Hesaplı Sinema Keyfi - Son Dakika
Yaşam

Piazza'da Hesaplı Sinema Keyfi

Piazza\'da Hesaplı Sinema Keyfi

Şanlıurfa’da sosyal ve kültürel etkinliklerin kalbinin attığı yer olan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, en uygun fiyatla sinema keyfini yaşamak isteyen ziyaretçilerini mutlu ediyor.

29.06.2018 10:50

Şanlıurfa'da sosyal ve kültürel etkinliklerin kalbinin attığı yer olan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, en uygun fiyatla sinema keyfini yaşamak isteyen ziyaretçilerini mutlu ediyor.

Ulusal ve uluslararası marka karması, her zevke ve bütçeye uygun alışveriş alternatifleri ile kentin cazibe merkezi haline gelen Piazza AVM, sinemaseverlerin de vazgeçilmez adresi olmayı sürdürüyor. Şanlıurfa'nın en büyük alışveriş merkezi olan Piazza, yaz tatilinde sinemada film izleyerek dinlenmek ve hoşça vakit geçirmek isteyen ziyaretçilere hesaplı fırsatlar sunuyor. Kurulduğu günden itibaren sadece kaliteli alışverişin yanında gerçekleştirdiği aktivitelerle de kentin yaşamına olumlu etki eden AVM, sinema tutkunlarına ev konforunu aratmayan geniş ve ferah salonlarında 8 TL gibi bir ücretle diledikleri filmleri izleyebilme ayrıcalığını yaşatıyor. Pazartesi ve Perşembe günleri tüm salonlarda geçerli olan ekonomik fiyat uygulaması yoğun ilgiyle karşılaşıyor. Sinemaseverler, AVM'nin bu kampanyası sayesinde vizyona giren en yeni filmleri izleme şansı yakalıyor. - ŞANLIURFA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Piazza'da Hesaplı Sinema Keyfi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement