Şanlıurfa Piazza'da Müzik ve Kitap Mağazası Açıldı - Son Dakika
Yaşam

Şanlıurfa Piazza'da Müzik ve Kitap Mağazası Açıldı

Şanlıurfa Piazza\'da Müzik ve Kitap Mağazası Açıldı

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde D&R Müzik ve kitap mağazası açıldıSosyal ve kültürel etkinliklerle Şanlıurfa halkının buluşma noktası olan Piazza AVM, bünyesinde faaliyet gösteren mağazalar zincirine, D&R Müzik ve Kitap Mağazası’nı da ekledi.

01.11.2018 10:56

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde D&R Müzik ve kitap mağazası açıldı

Sosyal ve kültürel etkinliklerle Şanlıurfa halkının buluşma noktası olan Piazza AVM, bünyesinde faaliyet gösteren mağazalar zincirine, D&R Müzik ve Kitap Mağazası'nı da ekledi. Yerli ve yabancı kitaplar, dergi ve müzik ürünleri, hobi ve multi medya grupları ile yüzlerce ürünlerin yer aldığı AVM'de D&R Mağazası, hizmete girdiği ilk günde, yüzlerce kitapta ikinci ürüne yüzde 50 indirim uygulamaya başladı. Dünyanın modasını, eğlencesini ve lezzetlerini Şanlıurfa halkının ayağına getiren AVM, gelen ziyaretçiler, Turkuvaz Medya Grubu'na bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren D&R'ın yeni mağazasını kente kazandırdıkları için AVM yöneticilerine teşekkür etti.

AVM, D&R Müzik ve kitap mağazası iş birliği ile özellikle ünlü yazarları imza günlerinde okurlarıyla buluşturmayı hedefliyor. - ŞANLIURFA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Şanlıurfa Piazza'da Müzik ve Kitap Mağazası Açıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement