2. Mobilya Ar-Ge Proje Pazarı Finali - Son Dakika

2. Mobilya Ar-Ge Proje Pazarı Finali

23.12.2014 19:15
2. Mobilya Ar-Ge Proje Pazarı Finali

Dereceye giren proje sahiplerine ödülleri verildi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) öncülüğünde düzenlenen 2. Mobilya Ar-Ge Proje Pazarı (MAPP) finalinde ilk 3 projenin sahiplerine ödülleri verildi.

TİM öncülüğünde Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) binasında düzenlenen MAPP finalinde yarışan ve para ödülü almaya hak kazanan ilk 3 proje belirlendi.

Finale kaldıktan sonra bugün yeniden sunumu yapılan 10 proje, jüri üyelerinin değerlendirmesine sunuldu.

Proje sahiplerince yapılan sunumların ardından birincilik ödülünü Mehmet Lütfi Hidayetoğlu'nun "SmartCabin/Görme Engelliler İçin Akıllı Gardırop Projesi", ikincilik ödülünü Osman Göktaş, Ali Kasal, Mehmet Çolak ile Mehmet Yeniocak'ın "İnsan ve Çevre Dostu Bitki Boyaları Sıvıcam Karışımları'nın Mobilya Üst Yüzeylerinde Kullanılması Projesi", üçüncülük ödülünü de Zeki Candan ve Özkan Ocak'ın "Hayat Kurtaran Yatak Medbed Projesi" kazandı.

Dereceye giren projelerden birinciye 10 bin lira, ikinciye 5 bin lira ve üçüncüye 2 bin 500 liralık hediye çekleri verildi.

Programda ayrıca Türkiye genelinde en fazla mobilya ihracatı yapan ilk 10 firmaya da ödül verildi. - Mersin

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Sezonun en erken açan Denizli Kayak Merkezi yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradı Sezonun en erken açan Denizli Kayak Merkezi yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradı Günlük elektrik üretim ve tüketim verileri Günlük elektrik üretim ve tüketim verileri

Son Dakika Yerel 2. Mobilya Ar-Ge Proje Pazarı Finali - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement