Adıyaman'da İki Ayrı Kavgada, 3 Kişi Yaralandı - Son Dakika

Adıyaman'da İki Ayrı Kavgada, 3 Kişi Yaralandı

03.01.2012 15:49
Adıyaman'da İki Ayrı Kavgada, 3 Kişi Yaralandı

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde iki ayrı kavgada, 3 kişi yaralandı.

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde iki ayrı kavgada, 3 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, ilçede yakacak satışı yapan S.O ve A.A. yer meselesi yüzünden tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine S.O. tabancayla A.A ve oğlu K.A'ya ateş etti. Yaralanan A.A ve K.A. Gölbaşı Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından Şanlıurfa Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

S.O ve olaya karıştığı iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı.

Yine Gölbaşı İlçesinde, İ.Ö, kuru temizlemecilik yapan S.E ile alacak verecek meselesi yüzünden tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine İ.Ö, S.E'yi ayaklarından bıçakla yaraladı. S.E, Gölbaşı Devlet Hastanesindeki ilk müdahalenin ardından Adıyaman Devlet Hastanesine sevk edildi.

Olaylarla ilgili başlatılan soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

- ADIYAMAN

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
İzmit Belediyesi Ekipleri, Selin Vurduğu Adıyaman'da Çalışıyor İzmit Belediyesi Ekipleri, Selin Vurduğu Adıyaman'da Çalışıyor Katar'dan gönderilen konteynerler, Adıyamanlı depremzedeler için kuruluyor Katar'dan gönderilen konteynerler, Adıyamanlı depremzedeler için kuruluyor Mersin Büyükşehir'den Hem Üreticiye Hem Depremzedeye Destek Olan Proje Mersin Büyükşehir'den Hem Üreticiye Hem Depremzedeye Destek Olan Proje

Son Dakika Yerel Adıyaman'da İki Ayrı Kavgada, 3 Kişi Yaralandı - Son Dakika


Advertisement