AK Parti Balıkesir Milletvekili Mahmut Poyrazlı Açıklaması - Son Dakika
Yerel

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mahmut Poyrazlı Açıklaması

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mahmut Poyrazlı Açıklaması

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mahmut Poyrazlı, sahillerde de ’Evet’in patlama yapacağını ileri sürdü.

25.03.2017 19:46

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mahmut Poyrazlı, sahillerde de 'Evet'in patlama yapacağını ileri sürdü.

Referandum çalışmaları kapsamında partililer tarafından Edremit'te büyük coşku içinde karşılanan Poyrazlı, beraberinde İlçe Başkanı Metin Örkçü, yönetim, gençlik ve kadın kolu üyeleri ve partililer ile esnaf ziyaretlerinde bulundu, açılış ve etkinliklere katıldı.

AK Parti'nin Akçay Mahalle Temsilciliği'nin açılışına katılan Poyrazlı, "Edremit ve sahillerinde de AK Parti'ye gönül vermiş insanların oluşturduğu bu coşkulu kalabalık, bizlere daha fazla çalışma azmi, daha fazla hizmet yapabilmek için güç veriyor"dedi.

Siz varsanız, biz varız diyen Poyrazlı, "Sahil kesimindeki ziyaretlerimde vatandaşlarımızda büyük heyecan gördüm. Güçlü bir 'evet' çıkacağından kuşkum yok. Devletin bekasına dönük yürüdüğümüz yolda sağımıza ve solumuza baktığımızda, AK Parti gençlerimize güveniyor, kadınlarımıza büyük önem veriyor. Milletimizi seviyor. Bu nedenle sandığı milletimizin önüne koydu. Bugün önemli yatırımlar güçlü iktidarlar döneminde yapılıyor. Cumhuriyet tarihimizde kurulan 95 hükümette en uzun tarihli olanı 14 yada 15 ay sürmüş. Bizim iktidarımız olmasa bu rakam daha da düşecek. Yani milletvekili pazarlıkları, zamlar, ekonomi canavarları, trafik canavarları, yazar kasa atmalar, kitapçık fırlatmalar, bütün bunlar koalisyonlar döneminde oldu, yani Türkiye hep küçüldü. Avrupa ülkeleri onlara makum olmamızı istedi. Bizde diyoruz ki artık bu koalisyonlar olmasın. Türkiye büyüsün. Çift başlılık olmasın, huzur olsun, 5 yılda bir seçim olsun. 16 Nisan bu nedenle oldukça önemli bir tarih. Hem Türkiye açısından, hem de İslam dünyası açısından. Bu referandumda 'Evet'leri patlatalım"diye konuştu. Edremitlilerden 'evet' sözü aldı. - BALIKESİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel AK Parti Balıkesir Milletvekili Mahmut Poyrazlı Açıklaması - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement