AK Parti Kahramanmaraş İl Kongresi - Son Dakika

AK Parti Kahramanmaraş İl Kongresi

04.05.2012 20:07
AK Parti Kahramanmaraş İl Kongresi

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığına Fatih Mehmet Erkoç yeniden seçildi.12 Şubat Stadyumu'nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleştirilen kongrede, adaylardan Fatih Mehmet Erkoç 589, Ahmet Arıkan ise 47 oy aldı.

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığına Fatih Mehmet Erkoç yeniden seçildi.

12 Şubat Stadyumu'nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleştirilen kongrede, adaylardan Fatih Mehmet Erkoç 589, Ahmet Arıkan ise 47 oy aldı. Yeniden il başkanlığına seçilen Erkoç, partisinin başarıları için çalışmaya devam edeceğini kaydetti.

- KAHRAMANMARAŞ

Kaynak: AA
AK Partinin İstanbul mitingine Cumhurbaşkanı Erdoğan için yapılan koreografi damga vurdu AK Partinin İstanbul mitingine Cumhurbaşkanı Erdoğan için yapılan koreografi damga vurdu Cumhurbaşkanı Erdoğan: '2023 seçiminde tarihimizin en büyük zaferi elde etmemizin önüne kimse geçemez' Cumhurbaşkanı Erdoğan: '2023 seçiminde tarihimizin en büyük zaferi elde etmemizin önüne kimse geçemez' Cumhurbaşkanı Erdoğan: ' Cumhurbaşkanı Erdoğan: '

Son Dakika Yerel AK Parti Kahramanmaraş İl Kongresi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement