AK Parti Milletvekili Gök Mülteci Kampında - Son Dakika

AK Parti Milletvekili Gök Mülteci Kampında

09.04.2012 11:37
AK Parti Milletvekili Gök Mülteci Kampında

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkerim Gök, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde mülteciler için kurulan kampı ziyaret etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkerim Gök, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde mülteciler için kurulan kampı ziyaret etti.

Şanlıurfa Milletvekili Abdülkerim Gök, çeşitli temas ve ziyaretler kapsamında Ceylanpınar ilçesine geldi. Gök, ilk olarak Ceylanpınar AK Parti ilçe teşkilatını ziyaret etti. AK Parti ilçe binasında partililere yönelik bir konuşma gerçekleştiren Gök, birlik ve beraberlikten bahsetti. Gök, daha sonra Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü (TİGEM) sınırları içerisinde bulunan Telhamut mülteci kampındaki Suriyeli mültecileri ziyaret etti. Mülteciler ile bir süre sohbet eden Gök, daha sonra kamptan ayrıldı.

Mülteci kampı yetkililerinden edinilen bilgiye göre, mülteci kampına şimdiye kadar 1598 kişi geldi, 298 mülteci ise geri döndü. Çoğu bayan ve çocuklardan oluşan kampta toplam 249 aile barınıyor. Günlük 3 öğün sıcak yemeğin verildiği mülteci kampında, sahra hastanesi başta olmak üzere birçok yaşam alanı bulunuyor. - ŞANLIURFA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Şüpheli şahsın üzerinde uyuşturucu çıktı Şüpheli şahsın üzerinde uyuşturucu çıktı Çalınan motosikletine 16 yıl sonra kavuşan adam büyük mutluluk yaşadı: Gerçekten anlatılabilecek bir duygu değil Çalınan motosikletine 16 yıl sonra kavuşan adam büyük mutluluk yaşadı: Gerçekten anlatılabilecek bir duygu değil Çalınan motosikletine 16 yıl sonra kavuştu Çalınan motosikletine 16 yıl sonra kavuştu

Son Dakika Yerel AK Parti Milletvekili Gök Mülteci Kampında - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement