Aliağa Belediyesi kasım ayı olağan meclisi toplandı - Son Dakika

Aliağa Belediyesi kasım ayı olağan meclisi toplandı

03.11.2021 10:34
Aliağa Belediyesi kasım ayı olağan meclisi toplandı

Aliağa Belediyesinin kasım ayı olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanı Serkan Acar yönetiminde gerçekleştirildi.

Aliağa Belediyesinin kasım ayı olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanı Serkan Acar yönetiminde gerçekleştirildi. Toplantının gündeminde 9 madde yer aldı.

Aliağa Belediyesinin kasım ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Belediye Başkanı Serkan Acar başkanlığındaki toplantıda, başkanlıktan gelen önergelerin oylaması gerçekleştirildi, komisyondan gelen raporlar oylandı. Tek tek oylanan gündem maddeleri, İmar ve Plan Bütçe Komisyonları ile Çevre, Sağlık ve Esnaf Komisyonuna havale edildi. Komisyondan gelen raporlar ise komisyonlardan geldiği şekliyle oybirliği ile kabul edildi.

Hayvancılığın desteklenmesi, bölge üreticilerinin ihtiyacı olan et verimi yüksek damızlık koç ve koyun ihtiyacını karşılamak, kayıtlı, pedigrili ve kaliteli damızlık değeri yüksek koç/koyunlar yetiştirmek üzere İzmir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile ortak "Yarı Açık Sistem Damızlık Kıvırcık Koyunculuk Tesisi" kurulması yönünde Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'a yetki verilmesini içeren gündem dışı önerge Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

Aliağa Belediyesi Kasım ayı olağan meclis toplantısı, dilek ve temennilerin ardından sona erdi. Kasım ayı ikinci birleşimi, komisyona havale edilen maddelerin oylanması için 5 Kasım 2021 Cuma günü saat 18.00'de gerçekleştirilecek. - İZMİR

YORUMLAR
500
ADANA'DA BUĞDAY HASADI BAŞLADI ADANA'DA BUĞDAY HASADI BAŞLADI Kriptonun çöküşü: Ethereum kurucusu artık milyarder değil! Kriptonun çöküşü: Ethereum kurucusu artık milyarder değil! Kocaeli'de ormanda konaklamak ve mangal yapmak yasaklanıyor Kocaeli'de ormanda konaklamak ve mangal yapmak yasaklanıyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Aliağa Belediyesi kasım ayı olağan meclisi toplandı - Son Dakika


Advertisement