Altınordu Belediyesi'nden iftar yemeği ikramı - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
Altınordu Belediyesi'nden iftar yemeği ikramı

Altınordu Belediyesi'nden iftar yemeği ikramı

24.03.2023 17:14

Ordu'nun Altınordu Belediyesi tarafından kurulan stantlar ile vatandaşlara iftarlık yemek ikram ediliyor.

Ordu'nun Altınordu Belediyesi tarafından kurulan stantlar ile vatandaşlara iftarlık yemek ikram ediliyor.

Belediye tarafından mahallelere kurulan stantlarda dağıtılan iftarlık sıcak yemek ile Ramazan ayı bereketi tüm şehre ve hanelere yayılıyor. Belediye, Altınordu ile Adıyaman ve Gölbaşı ilçesinde Ramazan boyunca binlerce insana iftar ve sahur yemeği ikramında bulunacak. Deprem bölgesinde kurulan sofralarda depremzede vatandaşları ağırlayan belediye, Altınordu'da misafir olan depremzedeleri de unutmuyor. Şehir merkezinde stantlarda dağıtılan paket yemek dışında, yaşlılar, ihtiyaç sahipleri, depremzedeler ve dağıtım noktalarına gelemeyecek durumda olanlara ise iftar yemekleri belediye ekiplerince kapılarında teslim ediliyor.

Altınordu Belediyesi ayrıca Ramazan ayına özel sunduğu sıcak yemek hizmetinde görev başında olan güvenlik güçlerini ve iftar saatinde görevde olan kamu görevlilerini de yalnız bırakmıyor. Şehrin giriş ve çıkışlarında bulunan güvenlik noktalarında nöbette olan emniyet ve jandarma görevlileri iftar yemeği ve sahurluk ikramı yapılıyor.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Ramazan ayında dayanışma ve paylaşma seferberliğini arttırdıklarını belirterek, "Şehrimizde hanelere ve iftar sofralarına Ramazan bereketini taşıyoruz. Deprem bölgesinde de hem Altınordu'muzun şefkat ve merhametiyle kardeşlik elini, hem de Ramazan'ın rahmet ve bereket iklimini yürüklere taşıyoruz. Mübarek Ramazan ayı birliğimizin beraberliğimizin ve kardeşliğimizin devamına, dayanışma ruhumuzun güçlenmesine ve içinden geçmekte olduğumuz zor günlerin yaralarının sarılmasına vesile olsun" dedi. - ORDU

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Altınordu Belediyesi'nden iftar yemeği ikramı - Son Dakika


Advertisement