Annesi şırınga ile eziyet etmişti! O çocuğun babaannesi canlı yayında söyledikleriyle kan dondurdu - Son Dakika

Annesi şırınga ile eziyet etmişti! O çocuğun babaannesi canlı yayında söyledikleriyle kan dondurdu

22.09.2022 17:40

Annesi tarafından şırınga ile eziyet gördüğü öne sürülen çocuğun babaannesi Feriha Canverdi, canlı yayında söyledikleriyle dehşete düşürdü. Annesinin bir yaşındaki kızını hasta göstermek için şırınga ile işkence ettiğini belirten babaanne "Şırınga iğnesini ağzının içine, burnuna, göbek deliğine gözüne ve kulağına batırarak kanama elde edilmiş. Damar yolunda yüzey temizleyici, çamaşır suyu ve sıvı el deterjanı enjekte ediyor. Oğluma dönüp 'Kızımıza bunları ben yaptım' diyor" ifadelerini kullandı.

Annesi tarafından şırınga ile eziyet gördüğü iddia edilen çocuğun babaannesi Feriha Canverdi, canlı yayında konuştu.
1,5 yıl önce annesi tarafından şırınga ile eziyet gördüğü iddia edilen çocuğun babaannesi Feriha Canverdi, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı'nın yaptığı "Neler Oluyor Hayatta" programına görüntülü bağlanarak çocuğa yapılan şiddeti ve çocuğun annesinin itiraflarını anlattı.

"ŞIRINGA İĞNESİYLE İŞKENCE ETTİ, HASTAYMIŞ GİBİ GÖSTERDİ"

Babaanne Feriha Canverdi canlı yayında şöyle konuştu: "Şırınga iğnesini ağzının içine, burnuna, göbek deliğine, gözüne ve kulağına batırarak kanama elde edilmiş. Bu da kızı hasta göstermek için. Arkasından morluklar başladı vücudunda, jiletlerle kesikler başladı. Bunları da deri patlaması diye izah etti bize. Kasılmalar yaşıyordu çocuk. Yani onları anlatamam ben size yani öyle işkence öyle bir şey yok dünyada yeryüzünde yok gibime geliyor. Tekrar tekrar durmadan değiştirerek.

"KANINDAN ÇAMAŞIR SUYU VE SIVI EL DETERJANI ÇIKTI"

En son hastanelerde verilen damar yolunda yüzey temizleyici, çamaşır suyu ve sıvı el deterjanı enjekte ediyor. Biz hastane hastane dolaşıyoruz. Torunumuzun nesi var neden çaresi bulunamıyor. En sonunda Cerrahpaşa'da bir doktor var. Doktor "çocuk darp ediliyor" dedi. Bu aldılar gözaltına bir gün sonrası serbest kaldı ve torunlarımın üçü beraber çocuk esirgemeye götürüldü.

Annesinin şırınga ile eziyet ettiği çocuğun babaannesinin can yayında anlattıkları 'pes' dedirtti

"KIZIM GİTTİĞİNDE TORUNUM SAĞLIĞINA KAVUŞTU"

Kızımı yolladım şu an torunumu bu hale getirip bakan büyüten benim kızımdır. 9 aydan beri artık o bakıyor. Benim kızım gittikten sonra torunumda değişiklikler başladı. Gülme başladı, gülmesine bütün hastane çok şaşırdı. Hareketleri düzeldi. Yaşanan olayların hiçbirisi gerçekleşmedi bir daha. Anne evdeydi, çocuğu eve çıkardığımda dedim ki çocuk benim yanımda kalacak. Alışverişe diye evden çıktı. Gitti ve bir daha gelmedi. Her yerde bunu arıyoruz sonra ben hastaneyi aradım böyle bir kişi geldi mi hani korkuyoruz araba mı çarptı bir şey mi oldu diye. Bana dedi ki polis eşliğinde karakola götürüldü darp diye darp ifadesi kullanıldı. Biz de kızımız darp edildi sandık ama o, kimseyi aramayın nerede olduğumu söylemeyin demiş. Hani akli dengesi bozuk ya hanımefendinin. Ertesi sabah biz adliyeye çağırılıyoruz. Adliyeye gittiğimizde iki kolluk arasında geliyordu.

"OĞLUMA 'KIZIMIZA BUNLARI BEN YAPTIM' DEDİ"

Oğluma dönüp diyor ki, "Kızımıza bunları ben yaptım". Oğlum şaşırıyor "Ne demek istiyorsun" diye soruyor. "Kızımıza bunları ben yaptım, kızımız hasta değil" diyerek içeri girdi. İnanamadım cezaevine gittim sordum. Bana "Evet yaptım" dedi. Şimdi ise inkar ediyor annesi, kızını kurtarmak için ve bunu herkes duydu, torunum da duydu.
"Önce itiraf etti sonra reddetti"

Yanına gittim ve dedim ki, "Kızım sen itiraf ettin şu an neden kabul etmiyorsun" Anne avukatlara dedim ki, "İkisini reddedeyim diğer ikisini itiraf etmeyeyim" demiş. Avukatlar ise "Hepsini itiraf et, emin ol ki hiçbirini ispatlayamayacaklar" dedi.

"TORUNUMUN SAĞ KOLU İŞLEV GÖRMÜYOR"

Benim torunumun sağ kolu işlev görmüyor. "Benim oğlum eziyet etmiş de psikolojisi bozulmuş, o yüzden yaptım" dedi. Torunum, annesi için "Çıkmasın ben görmek istemiyorum" dedi. Torunum her şeyin farkında."

YORUMLAR
500
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Annesi şırınga ile eziyet etmişti! O çocuğun babaannesi canlı yayında söyledikleriyle kan dondurdu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement