Artvin'de Elektrik Kesintisi - Son Dakika

Artvin'de Elektrik Kesintisi

26.06.2013 15:54
Artvin'de Elektrik Kesintisi

Artvin merkez ile Ardanuç ve Yusufeli ilçesinde şehir ve köy şebekelerinde programlı elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.

Artvin merkez ile Ardanuç ve Yusufeli ilçesinde şehir ve köy şebekelerinde programlı elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.

ÇEDAŞ Artvin Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, İşletme Grup Bakım Şefliği tarafından Artvin TM Ardanuç- Şavşat 3/0 Grup ENH'da bakım çalışmaları yapılacağı belirtilerek, Artvin DSİ 26. Bölge Müdürlüğü ile Salkımlı Köyü, Ardanuç- Gümüşhane, Avcılar, Soğanlı, Ferhatlı, Gökçeköy köylerinde 28 Haziran Cuma 05.30-06.00 ile 10.00-10.30 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacağı ifade edildi.

Açıklamada, Artvin-Hamamlı, Çimenli, Sakalar, Ortaköy, Bağcılar, Pırnallı, Alabalık, Okumuşlar, Köseler, Kalburlu, Zeytinlik, Oruçlu, Ballıüzüm, Sarıbudak, Dokuzoğul, Dikmenli, Hızarlı, Derinköy, Ağıllar, Aşağı Maden, Yukarı Maden köyleri ile Yusufeli-Narlık, Bademkaya, Cevizlik, Demirköy, Çamlıca, Yarbaşı, Zeytincik ve Yağcılar köylerinde de aynı gün 05.30-10.30 saatleri arasında enerji kesintisi gerçekleştirileceği kaydedildi. - Artvin

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Hopa olaylarında Metin Lokumcu'nun ölümüyle ilgili 13 polisin yargılanmasına devam edildi Hopa olaylarında Metin Lokumcu'nun ölümüyle ilgili 13 polisin yargılanmasına devam edildi Hopa olaylarında Metin Lokumcu'nun ölümüyle ilgili 13 polisin yargılanmasına devam edildi Hopa olaylarında Metin Lokumcu'nun ölümüyle ilgili 13 polisin yargılanmasına devam edildi Kar yağmayınca geleneksel tahta kızak yarışları iptal edildi Kar yağmayınca geleneksel tahta kızak yarışları iptal edildi

Son Dakika Yerel Artvin'de Elektrik Kesintisi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement