Ayvalık'ta Protokol, Bayramlaşmada Buluştu - Son Dakika
Yerel

Ayvalık'ta Protokol, Bayramlaşmada Buluştu

Ayvalık\'ta Protokol, Bayramlaşmada Buluştu

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ramazan Bayramı nedeniyle bir araya gelen ilçe protokolü, TSK İlkkurşun Gaziler Rehabilitasyon Merkezi başta olmak üzere, Devlet Hastanesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Cezaevine yönelik ziyaretlerle vatandaşlarla bayramlaştı.

30.07.2014 14:15

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Ramazan Bayramı nedeniyle bir araya gelen ilçe protokolü, TSK İlkkurşun Gaziler Rehabilitasyon Merkezi başta olmak üzere, Devlet Hastanesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Cezaevine yönelik ziyaretlerle vatandaşlarla bayramlaştı.

Ayvalık'ta Ayvalık Kaymakam Vekili ve Gömeç Kaymakamı Naif Yavuz'un öncülüğünde gerçekleşen ve TSK Ali Çetinkaya İlkkurşun Rehabilitasyon Merkezi Komutanlığı'nda sabah saat 10.00'da başlayan programda; Ayvalık Kaymakam Vekili Naif Yavuz, Garnizon Komutanı Albay Ayhan Nazlı, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, Ak Parti İlçe Başkanı Hakan Kayaalp, İlçe Emniyet Müdürü Ali İhsan Avcı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Faruk Özdemir, Milli Eğitim Şube Müdürü Erkin Kamacı, İlçe Müftüsü M. Emin Karataş, BASKİ Müdürü Sadettin Gezen, Ayvalık Belediyesi Meclis Üyesi Ufuk Ova, Kent Konseyi ve ADD Başkanı Ahmet Üzgeç, ÇYDD Başkanı Nuray Özer'in yanı sıra siyasi partilerin yönetici ve temsilcileri hazır bulundu. Önce kendi aralarından bayramlaşan protokol, Rehabilitasyon Merkezinde gaziler ve şehit yakınlarıyla bir araya gelirken, Devlet Hastanesinde ise hastaları tek tek ziyaret ederek bayramlaşmayı ihmal etmedi. Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan İlçe Merkez Karakolunda Emniyet Müdürü Ali İhsan Avcı'nın konukseverliğiyle ağırlanan ilçe protokolü daha sonra Ayvalık Kapalı Ceazevinde bulunan mahkumlarla bayramlaştı. - BALIKESİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ayvalık'ta Protokol, Bayramlaşmada Buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement